Son Dakika

0
Reklamsız Sürüm. Investing.com deneyiminizi geliştirin. 40% kadar indirimden yararlanın Daha Fazla Ayrıntı

Haberler

Daha Fazla Göster
Daha Fazla Göster
  Saat: 13:32 (GMT +3:00)

Ekonomik Takvim

Zaman Döviz Olay Açıklanan Beklenti Önceki
Beklenen Önemli Ekonomik Olaylar
1sa 57dk   USD Çekirdek Perakende Satışlar (Aylık)   -0,1% 1,0%
1sa 57dk   USD Perakende Satışlar (Aylık)   0,1% 1,0%
2sa 57dk   USD FOMC Üyesi Bowman’in Konuşması        
3sa 27dk   USD Otomotiv Hariç Perakende Stokları   1,6% 1,4%
3sa 27dk   USD İşletme Stokları (Aylık)   1,4% 1,4%
Son Yayınlanan Önemli Ekonomik Olaylar
12:00   EUR Gayri Safi Yurtiçi Hasıla (GSYİH) (çeyreklik)  0,6% 0,7% 0,7%
12:00   EUR Gayri Safi Yurtiçi Hasıla (GSYİH) (Yıllık)  3,9% 4,0% 4,0%

En İyi Kripto Paralar

Title Temizle
  İsim Sembol Fiyat (USD) Piy. Değ (24S) Hac. Değ (24S)
Bitcoin BTC 23.759,2 $454,61B $29,42B -1,35%
Ethereum ETH 1.880,31 $229,45B $17,70B -0,69%
Tether USDT 1 $67,57B $49,87B -0,01%
USD Coin USDC 0,9999 $53,42B $6,28B 0,01%
BNB BNB 313,9 $50,73B $955,87M -1,29%

Teknik Analizleri

GAU/TRY
1.023,378
17.08.2022 13:30
Üye Görüşleri
Boğa Pazarı
80%
Ayı Pazarı
20%
Özet: GüçLü SAT
Hareketli Ortalama:Al (0)Sat (12)
İndikatörler:Al (0)Sat (8)
S3S2S1Pivot NoktasıR1R2R3
1.022,2891.023,0551.023,7021.024,4681.025,1151.025,8811.026,528

Hisse Görüntüleyici

Hisseleri Ara
   
   
   
Bul

Kripto Para Çiftleri

Anlık Kripto Para Fiyatlarını Takip Edin
   
   
   
Bul
17.08.2022 10:32 GMT

Gerçek Zamanlı Finans Piyasaları

Türk Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
BİST 100 2.937,47 +24,17 +0,83%
Up
61.39%
Down
36.63%
Unchanged
1.98%
62 37
BİST 50 2.602,10 +22,43 +0,87%
Up
72.00%
Down
28.00%
36 14
BİST 30 3.176,24 +31,16 +0,99%
Up
76.67%
Down
23.33%
23 7
Bankalar 2.749,96 +78,16 +2,93%
Up
83.33%
Down
8.33%
Unchanged
8.33%
10 1
Finansallar 2.943,13 +44,54 +1,54%
Up
71.79%
Down
24.79%
Unchanged
3.42%
84 29
Gayrimenkul Yatır. 1.214,05 +12,60 +1,05%
Up
64.86%
Down
32.43%
Unchanged
2.70%
24 12

Dünya Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
Dow Jones 34.152,01 +239,57 +0,71%
Up
70.00%
Down
30.00%
21 9
S&P 500 4.305,20 +8,06 +0,19%
Up
64.33%
Down
35.47%
Unchanged
0.20%
321 177
DAX 13.775,08 -135,04 -0,97%
Up
15.00%
Down
85.00%
6 34
Hang Seng 19.922,45 +91,93 +0,46%
Up
59.42%
Down
34.78%
Unchanged
5.80%
41 24
S&P/ASX 200 7.127,70 +22,30 +0,31%
Up
67.89%
Down
28.42%
Unchanged
3.68%
129 54
Shanghai 3.292,53 +14,64 +0,45%
Up
57.93%
Down
37.00%
Unchanged
5.06%
858 548

Vadeli Endeksler

İsimAySonFark %
DAX 30Eyl 202213.769,0-1,01%
Euro Stoxx 50Eyl 20223.782-0,58%
FTSE 100Eyl 20227.486,8-0,50%
S&P 500Eyl 20224.282,00-0,60%
S&P 500 VIXEyl 202223,68+1,03%
Nasdaq 100Eyl 202213.554,75-0,76%

Emtialar

İsimAySonFark %
AltınAra 20221.787,30-0,13%
Ham PetrolEyl 202287,14+0,70%
GümüşEyl 202219,872-1,06%
Doğal GazEyl 20229,364+0,38%
Amerikan Soya Fasuly.Kas 20221.386,75+0,42%
Amerikan BuğdayEyl 2022787,80+0,23%

Önde Gelen Türk Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Garanti BBVA20,08+0,78+4,04%
Türkiye Sigorta5,690+0,180+3,27%
THY67,900+0,050+0,07%
Şekerbank T.A.Ş.3,160+0,230+7,85%
Akbank TAS10,68+0,10+0,95%
Ege Endüstri Ve Tic..2.330,90-62,20-2,60%

Önemli Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Exxon Mobil91,46-0,86-0,93%
Alibaba ADR92,64-1,56-1,66%
Deutsche Bank8,902-0,062-0,69%
Meta Platforms179,47-1,42-0,79%
Alphabet A121,70-0,38-0,31%
Apple173,03-0,16-0,09%

ETFler

İsimSonFarkFark %
SPDR S&P 500429,70+0,84+0,20%
Invesco QQQ Trust332,28-0,78-0,23%
ProShares Ultra VIX .8,98+0,07+0,79%
SPDR Gold Shares165,42-0,29-0,18%
SPDR S&P Metals & Mi.52,11+0,45+0,87%
iShares MSCI Emergin.40,85-0,01-0,02%

Oranlar & Tahviller

İsimAySonFark
Italya Hük. Bon.Eyl 2022125,25-1,73
ABD 10 Yil. BonoEyl 2022119,00-0,39
ABD 30 Yil. Hzn. Bon.Eyl 2022140,50-0,72
Ingiltere BonolariEyl 2022114,81-1,05
Euro BundEyl 2022154,18-1,35
Euro SCHATZEyl 2022109,537-0,288

 

 

 

 

 

 

Google ile Kayıt Ol
veya
E-posta ile Kayıt Ol