Son Dakika

Investing Pro 0
Reklamsız Sürüm. Investing.com deneyiminizi geliştirin. 40% kadar indirimden yararlanın Şimdi Yükseltin

Haberler

Daha Fazla Göster
Daha Fazla Göster
  Saat: 06:42 (GMT +3:00)

Ekonomik Takvim

Zaman Döviz Olay Açıklanan Beklenti Önceki
Beklenen Önemli Ekonomik Olaylar
2sa 48dk   EUR Fransa Tarım Dışı Bordrolar (çeyreklik)     0,5%
Son Yayınlanan Önemli Ekonomik Olaylar
03:30   AUD Ticaret Dengesi 12,217B 12,100B 12,444B
03:01   GBP RICS Konut Fiyatı Dengesi -25% -10% -2%
02:50   JPY Mevsimsellikten Arındırılmış Cari Denge -0,61T 0,35T 0,67T
02:50   JPY Gayri Safi Yurtiçi Hasıla (GSYİH) (Yıllık) -0,8% -1,1% -1,2%
02:50   JPY Cari Hesap (Mevsimsel Olarak Ayarlanmamış) -0,064T 0,623T 0,909T
02:50   JPY Gayri Safi Yurtiçi Hasıla (GSYİH) (çeyreklik) -0,2% -0,3% 1,1%

En İyi Kripto Paralar

Title Temizle
  İsim Sembol Fiyat (USD) Piy. Değ (24S) Hac. Değ (24S)
Bitcoin BTC 16.834,1 $323,98B $19,58B -1,13%
Ethereum ETH 1.232,87 $151,07B $5,74B -2,35%
Tether USDT 1,0004 $65,69B $25,76B -0,02%
BNB BNB 284,19 $45,48B $742,00M -1,60%
USD Coin USDC 1 $42,83B $2,26B +0,01%

Teknik Analizleri

GAU/TRY
1.069,243
08.12.2022 06:40
Üye Görüşleri
Boğa Pazarı
80%
Ayı Pazarı
20%
Özet: AL
Hareketli Ortalama:Al (9)Sat (3)
İndikatörler:Al (5)Sat (3)
S3S2S1Pivot NoktasıR1R2R3
1.065,9991.066,8731.067,3491.068,2231.068,6991.069,5731.070,049

Hisse Görüntüleyici

Hisseleri Ara
   
   
   
Bul

Kripto Para Çiftleri

Anlık Kripto Para Fiyatlarını Takip Edin
   
   
   
Bul
08.12.2022 03:42 GMT

Gerçek Zamanlı Finans Piyasaları

Türk Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
BİST 100 4.827,04 -173,10 -3,46%
Up
8.91%
Down
90.10%
Unchanged
0.99%
9 91
BİST 50 4.223,17 -153,23 -3,50%
Up
6.00%
Down
94.00%
3 47
BİST 30 5.180,48 -185,96 -3,47%
Up
6.67%
Down
93.33%
2 28
Bankalar 4.130,75 -140,76 -3,30%
Down
91.67%
Unchanged
8.33%
0 11
Finansallar 4.664,93 -133,07 -2,77%
Up
26.50%
Down
71.79%
Unchanged
1.71%
31 84
Gayrimenkul Yatır. 1.849,17 -38,34 -2,03%
Up
37.84%
Down
62.16%
14 23

Dünya Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
Dow Jones 33.597,92 +1,58 +0,00%
Up
50.00%
Down
50.00%
15 15
S&P 500 3.933,92 -7,34 -0,19%
Up
43.64%
Down
55.76%
Unchanged
0.61%
216 276
DAX 14.261,19 -82,00 -0,57%
Up
22.50%
Down
75.00%
Unchanged
2.50%
9 30
Hang Seng 19.319,00 +504,18 +2,68%
Up
78.95%
Down
18.42%
Unchanged
2.63%
60 14
S&P/ASX 200 7.182,60 -46,80 -0,65%
Up
34.74%
Down
61.58%
Unchanged
3.68%
66 117
Shanghai 3.203,96 +4,34 +0,14%
Up
35.04%
Down
58.81%
Unchanged
6.14%
519 871

Vadeli Endeksler

İsimAySonFark %
DAX 30Ara 202214.258,0-0,18%
Euro Stoxx 50Ara 20223.920-0,31%
FTSE 100Ara 20227.499,5-0,02%
S&P 500Ara 20223.932,75-0,10%
S&P 500 VIXAra 202223,03+0,73%
Nasdaq 100Ara 202211.490,75-0,16%

Emtialar

İsimAySonFark %
AltınŞub 20231.795,45-0,14%
Ham PetrolOca 202372,80+1,10%
GümüşMar 202322,802-0,52%
Doğal GazOca 20235,890+1,27%
Amerikan Soya Fasuly.Oca 20231.474,00+0,03%
Amerikan BuğdayMar 2023747,50-0,25%

Önde Gelen Türk Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Garanti BBVA25,00-0,80-3,10%
Türkiye Sigorta12,300-0,400-3,15%
THY134,700-0,900-0,66%
Şekerbank T.A.Ş.2,540-0,120-4,51%
Akbank TAS15,75-0,48-2,96%
Ege Endüstri Ve Tic..4.282,50-97,50-2,23%

Önemli Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Exxon Mobil103,65-0,23-0,22%
Alibaba ADR88,33-3,12-3,41%
Deutsche Bank9,966-0,106-1,05%
Meta Platforms113,93-0,19-0,17%
Alphabet A94,94-2,04-2,10%
Apple140,94-1,97-1,38%

ETFler

İsimSonFarkFark %
SPDR S&P 500393,16-0,67-0,17%
Invesco QQQ Trust280,53-1,15-0,41%
ProShares Ultra VIX .7,81+0,19+2,49%
SPDR Gold Shares166,33+1,49+0,90%
SPDR S&P Metals & Mi.52,45-0,15-0,29%
iShares MSCI Emergin.38,81-0,23-0,59%

Oranlar & Tahviller

İsimAySonFark
Italya Hük. Bon.Mar 2023118,62-0,04
ABD 10 Yil. BonoMar 2023114,81-0,34
ABD 30 Yil. Hzn. Bon.Mar 2023131,34-0,59
Ingiltere BonolariMar 2023106,73+0,44
Euro BundMar 2023142,32-0,21
Euro SCHATZMar 2023106,817-0,028

 

 

 

 

 

 

Google ile Kayıt Ol
veya
E-posta ile Kayıt Ol