Son Dakika

0
Reklamsız Sürüm. Investing.com deneyiminizi geliştirin. 40% kadar indirimden yararlanın Daha Fazla Ayrıntı

Haberler

Daha Fazla Göster
Daha Fazla Göster
  Saat: 13:47 (GMT +3:00)

Ekonomik Takvim

Zaman Döviz Olay Açıklanan Beklenti Önceki
Beklenen Önemli Ekonomik Olaylar
13dk   ZAR İmalat Üretimi   -1,4% 1,3%
2sa 13dk   RUB Merkez Bankası Rezervleri (USD)     619,8B
2sa 43dk   USD İşsizlik Haklarından Yararlanma Başvuruları   215K 222K
6sa 13dk   USD WASDE Raporu        
10sa 43dk   NZD Yeni Zelanda İşletme Satın Alma Müdürleri Endeksi (PMI)     54,3
Son Yayınlanan Önemli Ekonomik Olaylar
11:31   CNY Yeni Krediler 1.270,0B 1.555,0B 826,2B
10:00   EUR Almanya Ticaret Dengesi 12,5B 13,4B 12,9B

En İyi Kripto Paralar

Title Temizle
  İsim Sembol Fiyat (USD) Piy. Değ (24S) Hac. Değ (24S)
Bitcoin BTC 49.263,5 $932,01B $29,33B +0,03%
Ethereum ETH 4.304,61 $511,33B $19,13B +0,77%
Binance Coin BNB 592,2 $98,80B $2,33B +3,51%
Tether USDT 1,001 $76,39B $70,90B -0,01%
Solana SOL 187,522 $57,70B $2,03B +1,29%

Teknik Analizleri

GAU/TRY
789,294
09.12.2021 13:45
Üye Görüşleri
Boğa Pazarı
79%
Ayı Pazarı
21%
Özet: GüçLü AL
Hareketli Ortalama:Al (12)Sat (0)
İndikatörler:Al (8)Sat (0)
S3S2S1Pivot NoktasıR1R2R3
784,942786,365787,450788,873789,958791,381792,466

Hisse Görüntüleyici

Hisseleri Ara
   
   
   
Bul

Kripto Para Çiftleri

Anlık Kripto Para Fiyatlarını Takip Edin
   
   
   
Bul
09.12.2021 10:47 GMT

Gerçek Zamanlı Finans Piyasaları

Türk Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
BİST 100 2.043,75 +39,21 +1,96%
Up
79.80%
Down
15.15%
Unchanged
5.05%
79 15
BİST 50 1.814,74 +36,15 +2,03%
Up
80.00%
Down
14.00%
Unchanged
6.00%
40 7
BİST 30 2.222,01 +50,52 +2,33%
Up
86.67%
Down
10.00%
Unchanged
3.33%
26 3
Bankalar 1.718,37 +21,32 +1,26%
Up
75.00%
Down
8.33%
Unchanged
16.67%
9 1
Finansallar 1.932,09 +34,28 +1,81%
Up
68.75%
Down
22.32%
Unchanged
8.93%
77 25
Gayrimenkul Yatır. 758,80 +2,97 +0,39%
Up
57.14%
Down
34.29%
Unchanged
8.57%
20 12

Dünya Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
Dow Jones 35.754,75 +35,32 +0,10%
Up
53.33%
Down
46.67%
16 14
S&P 500 4.701,21 +14,46 +0,31%
Up
58.49%
Down
40.70%
Unchanged
0.82%
286 199
DAX 15.650,29 -36,80 -0,23%
Up
35.00%
Down
65.00%
14 26
Hang Seng 24.254,86 +257,99 +1,08%
Up
78.12%
Down
15.62%
Unchanged
6.25%
50 10
S&P/ASX 200 7.384,50 -20,90 -0,28%
Up
37.06%
Down
53.30%
Unchanged
9.64%
73 105
Shanghai 3.673,04 +35,47 +0,98%
Up
59.60%
Down
36.58%
Unchanged
3.83%
888 545

Vadeli Endeksler

İsimAySonFark %
DAX 30Ara 202115.649,0-0,25%
Euro Stoxx 50Ara 20214.222-0,28%
FTSE 100Ara 20217.332,0-0,07%
S&P 500Ara 20214.684,25-0,31%
S&P 500 VIXAra 202120,98+0,74%
Nasdaq 100Ara 202116.331,25-0,37%

Emtialar

İsimAySonFark %
AltınŞub 20221.784,05-0,08%
Ham PetrolOca 202272,10-0,36%
GümüşMar 202222,312-0,53%
Doğal GazOca 20223,761-1,42%
Amerikan Soya Fasuly.Oca 20221.257,00-0,32%
Amerikan BuğdayMar 2022781,40-1,59%

Önde Gelen Türk Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Garanti BBVA12,00+0,02+0,17%
Türkiye Sigorta5,980+0,080+1,36%
THY21,240+0,860+4,22%
Şekerbank T.A.Ş.1,230+0,010+0,82%
Akbank TAS7,48+0,07+0,94%
Ege Endüstri Ve Tic..1.967,80-7,20-0,36%

Önemli Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Exxon Mobil62,45+0,18+0,29%
Alibaba ADR125,08-0,46-0,37%
Deutsche Bank11,143-0,252-2,21%
Meta Platforms330,56+7,75+2,40%
Alphabet A2.963,7+18,3+0,62%
Apple175,08+3,90+2,28%

ETFler

İsimSonFarkFark %
SPDR S&P 500469,52+1,24+0,26%
Invesco QQQ Trust399,61+1,78+0,45%
ProShares Ultra VIX .15,79-1,49-8,62%
SPDR Gold Shares166,90+0,09+0,05%
SPDR S&P Metals & Mi.42,86+0,53+1,25%
iShares MSCI Emergin.50,28+0,20+0,40%

Oranlar & Tahviller

İsimAySonFark
Italya Hük. Bon.Mar 2022149,16+0,50
ABD 10 Yil. BonoAra 2021130,27+0,06
ABD 30 Yil. Hzn. Bon.Ara 2021161,00+0,19
Ingiltere BonolariMar 2022127,20-0,73
Euro BundMar 2022174,04+1,18
Euro SCHATZMar 2022112,142+0,019

 

 

 

 

 

 

Google ile Kayıt Ol
veya
E-posta ile Kayıt Ol