Son Dakika

0
Reklamsız Sürüm. Investing.com deneyiminizi geliştirin. 40% kadar indirimden yararlanın Daha Fazla Ayrıntı

Haberler

Daha Fazla Göster
Daha Fazla Göster
  Saat: 16:31 (GMT +3:00)

Ekonomik Takvim

Zaman Döviz Olay Açıklanan Beklenti Önceki
Beklenen Önemli Ekonomik Olaylar
59dk   NZD GlobalDairyTrade Fiyat Endeksi     1,9%
Son Yayınlanan Önemli Ekonomik Olaylar
16:30   USD Tarım Dışı Üretkenlik (çeyreklik)  -5,2% -4,9% -5,0%
16:30   USD İthalatlar     288,50B
16:30   USD İhracatlar     207,60B
16:30   USD Birim Emek Maliyetleri (çeyreklik) 9,6% 8,3% 1,1%
16:30   USD Ticaret Dengesi -67,10B -66,80B -81,40B
16:30   CAD Ticaret Dengesi   2,00B 1,86B

En İyi Kripto Paralar

Title Temizle
  İsim Sembol Fiyat (USD) Piy. Değ (24S) Hac. Değ (24S)
Bitcoin BTC 50.855,4 $964,39B $34,96B +5,23%
Ethereum ETH 4.340,09 $518,73B $25,60B +7,37%
Binance Coin BNB 577,93 $96,89B $2,67B +4,02%
Tether USDT 1,0011 $76,10B $84,00B 0%
Solana SOL 197,695 $61,03B $3,06B +8,90%

Teknik Analizleri

GAU/TRY
781,085
07.12.2021 16:30
Üye Görüşleri
Boğa Pazarı
79%
Ayı Pazarı
21%
Özet: GüçLü SAT
Hareketli Ortalama:Al (4)Sat (8)
İndikatörler:Al (0)Sat (9)
S3S2S1Pivot NoktasıR1R2R3
780,434782,332783,310785,208786,186788,084789,062

Hisse Görüntüleyici

Hisseleri Ara
   
   
   
Bul

Kripto Para Çiftleri

Anlık Kripto Para Fiyatlarını Takip Edin
   
   
   
Bul
07.12.2021 13:31 GMT

Gerçek Zamanlı Finans Piyasaları

Türk Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
BİST 100 1.971,90 +44,51 +2,31%
Up
78.79%
Down
15.15%
Unchanged
6.06%
78 15
BİST 50 1.747,85 +43,37 +2,54%
Up
90.00%
Down
6.00%
Unchanged
4.00%
45 3
BİST 30 2.131,63 +57,22 +2,76%
Up
90.00%
Down
6.67%
Unchanged
3.33%
27 2
Bankalar 1.662,47 +2,10 +0,13%
Up
41.67%
Down
33.33%
Unchanged
25.00%
5 4
Finansallar 1.859,69 +37,11 +2,04%
Up
57.14%
Down
31.25%
Unchanged
11.61%
64 35
Gayrimenkul Yatır. 751,39 +5,31 +0,71%
Up
45.71%
Down
37.14%
Unchanged
17.14%
16 13

Dünya Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
Dow Jones 35.227,03 +646,95 +1,87%
Up
93.33%
Down
6.67%
28 2
S&P 500 4.591,67 +53,24 +1,17%
Up
88.14%
Down
11.86%
431 58
DAX 15.700,31 +319,52 +2,08%
Up
95.00%
Down
5.00%
38 2
Hang Seng 23.983,66 +634,28 +2,72%
Up
78.12%
Down
14.06%
Unchanged
7.81%
50 9
S&P/ASX 200 7.313,90 +68,80 +0,95%
Up
79.19%
Down
18.27%
Unchanged
2.54%
156 36
Shanghai 3.595,09 +5,78 +0,16%
Up
45.10%
Down
50.40%
Unchanged
4.50%
672 751

Vadeli Endeksler

İsimAySonFark %
DAX 30Ara 202115.695,0+1,94%
Euro Stoxx 50Ara 20214.238+2,28%
FTSE 100Ara 20217.315,2+1,00%
S&P 500Ara 20214.650,50+1,32%
S&P 500 VIXAra 202124,07-6,89%
Nasdaq 100Ara 202116.128,75+1,81%

Emtialar

İsimAySonFark %
AltınŞub 20221.778,70-0,04%
Ham PetrolOca 202271,28+2,58%
GümüşMar 202222,358+0,43%
Doğal GazOca 20223,701+1,20%
Amerikan Soya Fasuly.Oca 20221.257,50-0,28%
Amerikan BuğdayMar 2022800,90-0,76%

Önde Gelen Türk Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Garanti BBVA11,86+0,02+0,17%
Türkiye Sigorta5,670+0,060+1,07%
THY19,310+0,620+3,32%
Şekerbank T.A.Ş.1,2300,0000,00%
Akbank TAS7,18-0,01-0,14%
Ege Endüstri Ve Tic..1.939,00+52,50+2,78%

Önemli Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Exxon Mobil61,58+0,69+1,13%
Alibaba ADR123,60+11,64+10,40%
Deutsche Bank11,380+0,180+1,61%
Meta Platforms317,87+11,03+3,59%
Alphabet A2.863,1+23,1+0,81%
Apple165,32+3,48+2,15%

ETFler

İsimSonFarkFark %
SPDR S&P 500458,79+5,37+1,18%
Invesco QQQ Trust386,20+3,07+0,80%
ProShares Ultra VIX .20,73-2,77-11,79%
SPDR Gold Shares166,22-0,41-0,25%
SPDR S&P Metals & Mi.41,41+0,50+1,22%
iShares MSCI Emergin.49,30+0,38+0,78%

Oranlar & Tahviller

İsimAySonFark
Italya Hük. Bon.Mar 2022150,17-0,27
ABD 10 Yil. BonoAra 2021130,53-0,13
ABD 30 Yil. Hzn. Bon.Ara 2021162,31-0,22
Ingiltere BonolariMar 2022127,09-1,09
Euro BundMar 2022174,41+1,50
Euro SCHATZMar 2022112,157-0,031

 

 

 

 

 

 

Google ile Kayıt Ol
veya
E-posta ile Kayıt Ol