Son Dakika

0
Reklamsız Sürüm. Investing.com deneyiminizi geliştirin. 40% kadar indirimden yararlanın Daha Fazla Ayrıntı

Haberler

Daha Fazla Göster
Daha Fazla Göster
  Saat: 22:40 (GMT +3:00)

Ekonomik Takvim

Zaman Döviz Olay Açıklanan Beklenti Önceki
Beklenen Önemli Ekonomik Olaylar
4sa 49dk   AUD NAB Çeyreklik İşletme Güveni     17
13sa 19dk   EUR İspanya 15 Yıllık Tahvil İhalesi     0,366%
13sa 19dk   EUR İspanya 50 Yıllık Tahvil İhalesi     1,307%
13sa 19dk   EUR İspanya 10 Yıllık Tahvil İhalesi     0,450%
14sa 19dk   EUR Avrupa Liderler Zirvesi        
Son Yayınlanan Önemli Ekonomik Olaylar
21:00   USD Bej Kitap      
20:00   USD FOMC Üyesi Quarles’ın Konuşması        

En İyi Kripto Paralar

Title Temizle
  İsim Sembol Fiyat (USD) Piy. Değ (24S) Hac. Değ (24S)
Bitcoin BTC 66.377,7 $1,25T $41,30B +4,64%
Ethereum ETH 4.106,87 $484,75B $19,70B +7,51%
Binance Coin BNB 503,81 $84,14B $1,92B +4,39%
Cardano ADA 2,1959 $72,21B $3,27B +4,52%
Tether USDT 1,0001 $69,04B $68,43B 0%

Teknik Analizleri

GAU/TRY
528,217
20.10.2021 22:39
Üye Görüşleri
Boğa Pazarı
82%
Ayı Pazarı
18%
Özet: GüçLü SAT
Hareketli Ortalama:Al (3)Sat (9)
İndikatörler:Al (0)Sat (8)
S3S2S1Pivot NoktasıR1R2R3
528,001528,338528,561528,898529,121529,458529,681

Hisse Görüntüleyici

Hisseleri Ara
   
   
   
Bul

Kripto Para Çiftleri

Anlık Kripto Para Fiyatlarını Takip Edin
   
   
   
Bul
20.10.2021 19:40 GMT

Gerçek Zamanlı Finans Piyasaları

Türk Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
BİST 100 1.432,80 +2,95 +0,21%
Up
39.39%
Down
54.55%
Unchanged
6.06%
39 54
BİST 50 1.260,53 +3,65 +0,29%
Up
44.00%
Down
50.00%
Unchanged
6.00%
22 25
BİST 30 1.541,45 +5,87 +0,38%
Up
50.00%
Down
46.67%
Unchanged
3.33%
15 14
Bankalar 1.248,46 +13,63 +1,10%
Up
33.33%
Down
41.67%
Unchanged
25.00%
4 5
Finansallar 1.369,46 +3,43 +0,25%
Up
37.61%
Down
52.29%
Unchanged
10.09%
41 57
Gayrimenkul Yatır. 635,92 -3,06 -0,48%
Up
28.57%
Down
62.86%
Unchanged
8.57%
10 22

Dünya Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
Dow Jones 35.578,09 +120,78 +0,34%
Up
70.00%
Down
30.00%
21 9
S&P 500 4.531,90 +12,27 +0,27%
Up
74.49%
Down
24.69%
Unchanged
0.82%
365 121
DAX 15.522,92 +7,09 +0,05%
Up
52.63%
Down
47.37%
20 18
Hang Seng 26.136,02 +348,81 +1,35%
Up
55.00%
Down
40.00%
Unchanged
5.00%
33 24
S&P/ASX 200 7.413,70 +38,80 +0,53%
Up
62.94%
Down
29.95%
Unchanged
7.11%
124 59
Shanghai 3.587,00 -6,15 -0,17%
Up
33.62%
Down
62.48%
Unchanged
3.89%
501 931

Vadeli Endeksler

İsimAySonFark %
DAX 30Ara 202115.503,5-0,02%
Euro Stoxx 50Ara 20214.161+0,06%
FTSE 100Ara 20217.195,2-0,07%
S&P 500Ara 20214.523,50+0,27%
S&P 500 VIXKas 202119,38-0,76%
Nasdaq 100Ara 202115.366,50-0,21%

Emtialar

İsimAySonFark %
AltınAra 20211.785,15+0,83%
Ham PetrolAra 202183,30+1,04%
GümüşAra 202124,422+2,26%
Doğal GazKas 20215,160+1,42%
Amerikan Soya Fasuly.Kas 20211.246,25+1,49%
Amerikan BuğdayAra 2021749,50+1,83%

Önde Gelen Türk Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Garanti BBVA9,11+0,08+0,89%
Türkiye Sigorta5,050-0,040-0,79%
THY13,800-0,520-3,63%
Şekerbank T.A.Ş.0,990-0,010-1,00%
Akbank TAS5,30+0,07+1,34%
Ege Endüstri Ve Tic..1.189,10+14,80+1,26%

Önemli Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Exxon Mobil63,77+0,27+0,43%
Alibaba ADR177,60+0,60+0,34%
Deutsche Bank11,495+0,080+0,70%
Facebook340,53+0,54+0,16%
Alphabet A2.834,1-30,6-1,07%
Apple148,91+0,15+0,10%

ETFler

İsimSonFarkFark %
SPDR S&P 500451,76+1,12+0,25%
Invesco QQQ Trust374,49-0,98-0,26%
iShares S&P Europe 3.46,18000,00000,00%
SPDR Gold Shares166,80+1,35+0,82%
SPDR S&P Metals & Mi.44,61+0,23+0,52%
iShares MSCI Emergin.52,52+0,02+0,04%

Oranlar & Tahviller

İsimAySonFark
Italya Hük. Bon.Ara 2021151,36+0,54
ABD 10 Yil. BonoAra 2021130,59+0,03
ABD 30 Yil. Hzn. Bon.Ara 2021157,97-0,31
Ingiltere BonolariAra 2021124,10+0,09
Euro BundAra 2021168,65+0,11
Euro SCHATZAra 2021112,138+0,080

 

 

 

 

 

 

Google ile Kayıt Ol
veya
E-posta ile Kayıt Ol