Son Dakika

0
Reklamsız Sürüm. Investing.com deneyiminizi geliştirin. 40% kadar indirimden yararlanın Daha Fazla Ayrıntı

Haberler

Daha Fazla Göster
Daha Fazla Göster
  Saat: 13:21 (GMT +3:00)

Ekonomik Takvim

Zaman Döviz Olay Açıklanan Beklenti Önceki
Beklenen Önemli Ekonomik Olaylar
1sa 24dk   EUR AMB Başkanı Lagarde’ın Konuşması        
2sa 09dk   USD Çekirdek Dayanıklı Mal Siparişleri (Aylık)   0,5% 0,8%
2sa 09dk   USD Dayanıklı Mal Siparişleri (Aylık)   0,7% -0,1%
2sa 39dk   USD FOMC Üyesi Williams'ın Konuşması        
4sa 39dk   EUR AMB’den Panetta Konuşma Yapacak        
4sa 39dk   GBP BoE Başkanı Bailey Konuşuyor        
Son Yayınlanan Önemli Ekonomik Olaylar
12:50   EUR Alman Buba’dan Beermann Konuşma Yapacak        

En İyi Kripto Paralar

Title Temizle
  İsim Sembol Fiyat (USD) Piy. Değ (24S) Hac. Değ (24S)
Bitcoin BTC 43.924,4 $822,64B $29,12B +1,54%
Ethereum ETH 3.113,65 $365,06B $19,20B +4,37%
Cardano ADA 2,2324 $71,42B $3,35B -1,48%
Tether USDT 1,0007 $68,61B $69,62B -0,06%
Binance Coin BNB 351,05 $58,70B $1,50B +1,84%

Teknik Analizleri

GAU/TRY
496,626
27.09.2021 13:20
Üye Görüşleri
Boğa Pazarı
76%
Ayı Pazarı
24%
Özet: GüçLü SAT
Hareketli Ortalama:Al (4)Sat (8)
İndikatörler:Al (1)Sat (7)
S3S2S1Pivot NoktasıR1R2R3
493,085494,686495,645497,246498,205499,806500,765

Hisse Görüntüleyici

Hisseleri Ara
   
   
   
Bul

Kripto Para Çiftleri

Anlık Kripto Para Fiyatlarını Takip Edin
   
   
   
Bul
27.09.2021 10:21 GMT

Gerçek Zamanlı Finans Piyasaları

Türk Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
BİST 100 1.396,49 +11,80 +0,85%
Up
80.81%
Down
13.13%
Unchanged
6.06%
80 13
BİST 50 1.224,98 +10,85 +0,89%
Up
86.00%
Down
6.00%
Unchanged
8.00%
43 3
BİST 30 1.492,54 +14,09 +0,95%
Up
86.67%
Down
3.33%
Unchanged
10.00%
26 1
Bankalar 1.214,39 +11,37 +0,94%
Up
58.33%
Down
16.67%
Unchanged
25.00%
7 2
Finansallar 1.343,47 +12,71 +0,95%
Up
66.97%
Down
26.61%
Unchanged
6.42%
73 29
Gayrimenkul Yatır. 607,30 +3,87 +0,64%
Up
57.14%
Down
37.14%
Unchanged
5.71%
20 13

Dünya Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
Dow Jones 34.798,00 +33,18 +0,10%
Up
53.33%
Down
46.67%
16 14
S&P 500 4.455,48 +6,50 +0,15%
Up
55.60%
Down
44.20%
Unchanged
0.20%
273 217
DAX 15.630,85 +99,10 +0,64%
Up
67.50%
Down
32.50%
27 13
Hang Seng 24.208,78 +16,62 +0,07%
Up
40.00%
Down
58.33%
Unchanged
1.67%
24 35
S&P/ASX 200 7.384,20 +41,60 +0,57%
Up
67.01%
Down
28.43%
Unchanged
4.57%
132 56
Shanghai 3.582,83 -30,24 -0,84%
Up
18.86%
Down
79.60%
Unchanged
1.54%
281 1186

Vadeli Endeksler

İsimAySonFark %
DAX 30Ara 202115.617,5+0,75%
Euro Stoxx 50Ara 20214.158+0,52%
FTSE 100Ara 20217.036,2+0,14%
S&P 500Ara 20214.449,75+0,09%
S&P 500 VIXEki 202119,820,00%
Nasdaq 100Ara 202115.277,50-0,27%

Emtialar

İsimAySonFark %
AltınAra 20211.747,55-0,24%
Ham PetrolKas 202174,94+1,30%
GümüşAra 202122,508+0,37%
Doğal GazKas 20215,418+4,19%
Amerikan Soya Fasuly.Kas 20211.285,62+0,05%
Amerikan BuğdayAra 2021722,40-0,22%

Önde Gelen Türk Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Garanti BBVA8,95+0,13+1,47%
Türkiye Sigorta4,860+0,090+1,89%
THY13,630+0,010+0,07%
Şekerbank T.A.Ş.0,9800,0000,00%
Akbank TAS5,18+0,04+0,78%
Ege Endüstri Ve Tic..1.226,30+6,50+0,53%

Önemli Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Exxon Mobil57,59+0,51+0,89%
Alibaba ADR145,08-6,11-4,04%
Deutsche Bank11,138+0,303+2,80%
Facebook352,96+7,00+2,02%
Alphabet A2.844,3+20,0+0,71%
Apple146,92+0,09+0,06%

ETFler

İsimSonFarkFark %
SPDR S&P 500443,91+0,73+0,16%
Invesco QQQ Trust373,33+0,35+0,09%
iShares S&P Europe 3.46,18000,00000,00%
SPDR Gold Shares163,30-0,21-0,13%
SPDR S&P Metals & Mi.41,36-0,26-0,62%
iShares MSCI Emergin.50,78-0,61-1,19%

Oranlar & Tahviller

İsimAySonFark
Italya Hük. Bon.Ara 2021152,44-0,49
ABD 10 Yil. BonoAra 2021131,77-0,25
ABD 30 Yil. Hzn. Bon.Ara 2021160,41-0,56
Ingiltere BonolariAra 2021125,91-1,31
Euro BundAra 2021169,96-0,24
Euro SCHATZAra 2021112,203-0,010

 

 

 

 

 

 

Google ile Kayıt Ol
veya
E-posta ile Kayıt Ol