Son Dakika

0
Reklamsız Sürüm. Investing.com deneyiminizi geliştirin. 40% kadar indirimden yararlanın Şimdi Yükseltin

Haberler

Daha Fazla Göster
Daha Fazla Göster
  Saat: 10:54 (GMT +3:00)

Ekonomik Takvim

Zaman Döviz Olay Açıklanan Beklenti Önceki
Beklenen Önemli Ekonomik Olaylar
2sa 06dk   EUR Fransa'da Toplam İş Arama     2.967,0K
3sa 36dk   USD Fed Başkanı Powell’ın Konuşması        
3sa 36dk   EUR AMB Başkanı Lagarde’ın Konuşması        
4sa 36dk   USD Çekirdek Dayanıklı Mal Siparişleri (Aylık)   0,2% 0,2%
4sa 36dk   USD Dayanıklı Mal Siparişleri (Aylık)   -0,4% -0,1%
5sa 06dk   USD S&P/CS Konut Fiyat Endeksi Bileşik - 20 Mevsimsellikten Arındırılmış (Yıllık)   17,0% 18,6%
5sa 06dk   EUR ECB’den De Guindos’un Konuşması        

En İyi Kripto Paralar

Title Temizle
  İsim Sembol Fiyat (USD) Piy. Değ (24S) Hac. Değ (24S)
Bitcoin BTC 20.198,7 $387,65B $50,83B +6,79%
Ethereum ETH 1.383,88 $169,63B $16,82B +6,83%
Tether USDT 1,0003 $67,96B $64,15B +0,01%
USD Coin USDC 0,9999 $49,27B $4,27B 0%
BNB BNB 285,31 $46,08B $814,94M +4,36%

Teknik Analizleri

GAU/TRY
973,120
27.09.2022 10:53
Üye Görüşleri
Boğa Pazarı
61%
Ayı Pazarı
39%
Özet: GüçLü AL
Hareketli Ortalama:Al (8)Sat (4)
İndikatörler:Al (8)Sat (1)
S3S2S1Pivot NoktasıR1R2R3
967,711969,011970,244971,544972,777974,077975,310

Hisse Görüntüleyici

Hisseleri Ara
   
   
   
Bul

Kripto Para Çiftleri

Anlık Kripto Para Fiyatlarını Takip Edin
   
   
   
Bul
27.09.2022 07:54 GMT

Gerçek Zamanlı Finans Piyasaları

Türk Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
BİST 100 3.286,31 +26,16 +0,80%
Up
67.33%
Down
27.72%
Unchanged
4.95%
68 28
BİST 50 2.911,09 +23,99 +0,83%
Up
74.00%
Down
24.00%
Unchanged
2.00%
37 12
BİST 30 3.568,98 +36,46 +1,03%
Up
83.33%
Down
13.33%
Unchanged
3.33%
25 4
Bankalar 3.043,88 +22,66 +0,75%
Up
33.33%
Down
50.00%
Unchanged
16.67%
4 6
Finansallar 3.228,26 +10,25 +0,32%
Up
45.30%
Down
41.03%
Unchanged
13.68%
53 48
Gayrimenkul Yatır. 1.179,81 -6,78 -0,57%
Up
54.05%
Down
32.43%
Unchanged
13.51%
20 12

Dünya Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
Dow Jones 29.260,81 -329,60 -1,11%
Up
13.33%
Down
86.67%
4 26
S&P 500 3.655,04 -38,19 -1,03%
Up
8.62%
Down
91.18%
Unchanged
0.20%
43 455
DAX 12.396,75 +168,83 +1,38%
Up
90.00%
Down
10.00%
36 4
Hang Seng 17.864,00 +8,86 +0,05%
Up
50.68%
Down
43.84%
Unchanged
5.48%
37 32
S&P/ASX 200 6.496,20 +26,80 +0,41%
Up
41.58%
Down
54.74%
Unchanged
3.68%
79 104
Shanghai 3.093,86 +42,64 +1,40%
Up
85.15%
Down
13.44%
Unchanged
1.42%
1261 199

Vadeli Endeksler

İsimAySonFark %
DAX 30Ara 202212.411,0+1,49%
Euro Stoxx 50Ara 20223.386+1,59%
FTSE 100Ara 20227.076,0+0,68%
S&P 500Ara 20223.723,25+1,45%
S&P 500 VIXEki 202229,78-3,70%
Nasdaq 100Ara 202211.498,75+1,61%

Emtialar

İsimAySonFark %
AltınAra 20221.644,75+0,69%
Ham PetrolKas 202278,05+1,75%
GümüşAra 202218,672+1,04%
Doğal GazKas 20227,198+2,62%
Amerikan Soya Fasuly.Kas 20221.423,50+0,89%
Amerikan BuğdayAra 2022870,25+1,43%

Önde Gelen Türk Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Garanti BBVA19,44+0,17+0,88%
Türkiye Sigorta6,410+0,010+0,16%
THY70,100+0,700+1,01%
Şekerbank T.A.Ş.2,110-0,170-7,46%
Akbank TAS11,54+0,19+1,67%
Ege Endüstri Ve Tic..2.260,80-0,20-0,01%

Önemli Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Exxon Mobil83,98-1,77-2,06%
Alibaba ADR78,91+0,11+0,14%
Deutsche Bank8,524+0,033+0,39%
Meta Platforms136,37-4,04-2,88%
Alphabet A98,17-0,57-0,58%
Apple150,77+0,34+0,23%

ETFler

İsimSonFarkFark %
SPDR S&P 500364,31-3,64-0,99%
Invesco QQQ Trust274,37-1,14-0,41%
ProShares Ultra VIX .12,48+0,65+5,49%
SPDR Gold Shares151,23-1,78-1,16%
SPDR S&P Metals & Mi.40,94-0,65-1,56%
iShares MSCI Emergin.35,54-0,44-1,22%

Oranlar & Tahviller

İsimAySonFark
Italya Hük. Bon.Ara 2022111,11+0,61
ABD 10 Yil. BonoAra 2022111,70+0,34
ABD 30 Yil. Hzn. Bon.Ara 2022126,81+0,31
Ingiltere BonolariAra 202296,70+1,68
Euro BundAra 2022138,28+0,62
Euro SCHATZAra 2022106,718+0,100

 

 

 

 

 

 

Google ile Kayıt Ol
veya
E-posta ile Kayıt Ol