Son Dakika

0
Reklamsız Sürüm. Investing.com deneyiminizi geliştirin. 40% kadar indirimden yararlanın Daha Fazla Ayrıntı

Haberler

Daha Fazla Göster
Daha Fazla Göster
  Saat: 18:43 (GMT +3:00)

Ekonomik Takvim

Zaman Döviz Olay Açıklanan Beklenti Önceki
Beklenen Önemli Ekonomik Olaylar
16dk   RUB Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) (Yıllık)   8,1% 8,1%
16dk   RUB Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) (Aylık)   0,7% 1,1%
Son Yayınlanan Önemli Ekonomik Olaylar
18:30   USD Ham Petrol Stokları -0,240M -1,705M -0,910M
18:30   USD Cushing, Oklahoma Ham Petrol Stokları 2,373M   1,159M
18:00   CAD BoC Basın Toplantısı        
18:00   CAD BoC Faiz Duyurusu        
18:00   CAD Faiz Oranı Kararı 0,25% 0,25% 0,25%

En İyi Kripto Paralar

Title Temizle
  İsim Sembol Fiyat (USD) Piy. Değ (24S) Hac. Değ (24S)
Bitcoin BTC 50.570,3 $961,98B $30,66B -2,25%
Ethereum ETH 4.400,5 $526,36B $20,32B +0,33%
Binance Coin BNB 590,27 $99,07B $2,13B +0,64%
Tether USDT 1,001 $76,29B $73,74B -0,01%
Solana SOL 192,343 $59,97B $2,45B -2,96%

Teknik Analizleri

GAU/TRY
785,778
08.12.2021 18:43
Üye Görüşleri
Boğa Pazarı
79%
Ayı Pazarı
21%
Özet: GüçLü AL
Hareketli Ortalama:Al (12)Sat (0)
İndikatörler:Al (11)Sat (0)
S3S2S1Pivot NoktasıR1R2R3
775,995780,032782,843786,880789,691793,728796,539

Hisse Görüntüleyici

Hisseleri Ara
   
   
   
Bul

Kripto Para Çiftleri

Anlık Kripto Para Fiyatlarını Takip Edin
   
   
   
Bul
08.12.2021 15:43 GMT

Gerçek Zamanlı Finans Piyasaları

Türk Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
BİST 100 2.004,55 +23,51 +1,19%
Up
62.63%
Down
34.34%
Unchanged
3.03%
62 34
BİST 50 1.778,59 +21,41 +1,22%
Up
66.00%
Down
30.00%
Unchanged
4.00%
33 15
BİST 30 2.171,49 +27,68 +1,29%
Up
80.00%
Down
16.67%
Unchanged
3.33%
24 5
Bankalar 1.697,04 +33,94 +2,04%
Up
66.67%
Down
16.67%
Unchanged
16.67%
8 2
Finansallar 1.897,81 +34,84 +1,87%
Up
47.32%
Down
45.54%
Unchanged
7.14%
53 51
Gayrimenkul Yatır. 755,84 +4,96 +0,66%
Up
37.14%
Down
51.43%
Unchanged
11.43%
13 18

Dünya Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
Dow Jones 35.661,94 -57,49 -0,16%
Up
50.00%
Down
50.00%
15 15
S&P 500 4.680,90 -5,85 -0,12%
Up
47.85%
Down
51.94%
Unchanged
0.20%
234 254
DAX 15.696,75 -117,19 -0,74%
Up
30.00%
Down
70.00%
12 28
Hang Seng 23.996,87 +13,21 +0,06%
Up
50.00%
Down
45.31%
Unchanged
4.69%
32 29
S&P/ASX 200 7.405,40 +91,50 +1,25%
Up
77.16%
Down
16.24%
Unchanged
6.60%
152 32
Shanghai 3.637,57 +42,48 +1,18%
Up
66.44%
Down
28.19%
Unchanged
5.37%
990 420

Vadeli Endeksler

İsimAySonFark %
DAX 30Ara 202115.695,5-0,77%
Euro Stoxx 50Ara 20214.239-0,80%
FTSE 100Ara 20217.343,80,00%
S&P 500Ara 20214.685,75+0,02%
S&P 500 VIXAra 202122,27-1,21%
Nasdaq 100Ara 202116.307,50-0,06%

Emtialar

İsimAySonFark %
AltınŞub 20221.782,70-0,11%
Ham PetrolOca 202272,06+0,01%
GümüşMar 202222,402-0,54%
Doğal GazOca 20223,843+3,64%
Amerikan Soya Fasuly.Oca 20221.255,12+0,41%
Amerikan BuğdayMar 2022797,80-1,38%

Önde Gelen Türk Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Garanti BBVA11,98+0,15+1,27%
Türkiye Sigorta5,900+0,030+0,51%
THY20,380+1,180+6,15%
Şekerbank T.A.Ş.1,2200,0000,00%
Akbank TAS7,41+0,20+2,77%
Ege Endüstri Ve Tic..1.975,00+57,40+2,99%

Önemli Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Exxon Mobil62,66+0,39+0,63%
Alibaba ADR124,92-0,62-0,49%
Deutsche Bank11,384-0,041-0,36%
Meta Platforms330,59+7,78+2,41%
Alphabet A2.940,1-5,3-0,18%
Apple173,86+2,68+1,57%

ETFler

İsimSonFarkFark %
SPDR S&P 500467,46-0,82-0,18%
Invesco QQQ Trust397,15-0,68-0,17%
ProShares Ultra VIX .16,99-0,29-1,68%
SPDR Gold Shares166,53-0,28-0,16%
SPDR S&P Metals & Mi.42,71+0,38+0,89%
iShares MSCI Emergin.50,20+0,12+0,24%

Oranlar & Tahviller

İsimAySonFark
Italya Hük. Bon.Mar 2022148,78-1,16
ABD 10 Yil. BonoAra 2021130,89+0,14
ABD 30 Yil. Hzn. Bon.Ara 2021161,28-0,63
Ingiltere BonolariMar 2022126,90-1,36
Euro BundMar 2022173,60+1,07
Euro SCHATZMar 2022112,112-0,041

 

 

 

 

 

 

Google ile Kayıt Ol
veya
E-posta ile Kayıt Ol