Son Dakika

0
Reklamsız Sürüm. Investing.com deneyiminizi geliştirin. 40% kadar indirimden yararlanın Daha Fazla Ayrıntı

Haberler

Daha Fazla Göster
Daha Fazla Göster
  Saat: 09:04 (GMT +3:00)

Ekonomik Takvim

Zaman Döviz Olay Açıklanan Beklenti Önceki
Beklenen Önemli Ekonomik Olaylar
25dk   EUR Fransa Tarım Dışı Bordrolar (çeyreklik)   0,5% 1,1%
2sa 10dk   EUR AMB Başkanı Lagarde’ın Konuşması        
2sa 25dk   EUR ECB’den De Guindos’un Konuşması        
4sa 35dk   EUR Almanya 10 Yıllık Tahvil İhalesi     -0,290%
5sa 25dk   EUR ECB’den De Guindos’un Konuşması        
7sa 05dk   EUR ECB’den Enria’nın Konuşması        
Son Yayınlanan Önemli Ekonomik Olaylar
07:30   INR Faiz Oranı Kararı 4,00% 4,00% 4,00%

En İyi Kripto Paralar

Title Temizle
  İsim Sembol Fiyat (USD) Piy. Değ (24S) Hac. Değ (24S)
Bitcoin BTC 50.428,1 $953,80B $32,12B -0,92%
Ethereum ETH 4.325,89 $513,96B $21,69B -0,45%
Binance Coin BNB 572,41 $95,61B $1,94B -2,37%
Tether USDT 1,0009 $76,30B $74,28B -0,01%
Solana SOL 187,991 $57,85B $2,54B -4,67%

Teknik Analizleri

GAU/TRY
782,822
08.12.2021 09:03
Üye Görüşleri
Boğa Pazarı
79%
Ayı Pazarı
21%
Özet: GüçLü AL
Hareketli Ortalama:Al (11)Sat (1)
İndikatörler:Al (7)Sat (1)
S3S2S1Pivot NoktasıR1R2R3
773,929776,255780,211782,537786,493788,819792,775

Hisse Görüntüleyici

Hisseleri Ara
   
   
   
Bul

Kripto Para Çiftleri

Anlık Kripto Para Fiyatlarını Takip Edin
   
   
   
Bul
08.12.2021 06:04 GMT

Gerçek Zamanlı Finans Piyasaları

Türk Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
BİST 100 1.981,04 +53,65 +2,78%
Up
75.76%
Down
21.21%
Unchanged
3.03%
75 21
BİST 50 1.757,18 +52,71 +3,09%
Up
84.00%
Down
16.00%
42 8
BİST 30 2.143,81 +69,40 +3,35%
Up
86.67%
Down
13.33%
26 4
Bankalar 1.663,10 +2,73 +0,16%
Up
33.33%
Down
58.33%
Unchanged
8.33%
4 7
Finansallar 1.862,97 +40,39 +2,22%
Up
58.04%
Down
34.82%
Unchanged
7.14%
65 39
Gayrimenkul Yatır. 750,88 +4,80 +0,64%
Up
57.14%
Down
34.29%
Unchanged
8.57%
20 12

Dünya Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
Dow Jones 35.719,43 +492,40 +1,40%
Up
80.00%
Down
20.00%
24 6
S&P 500 4.686,75 +95,08 +2,07%
Up
85.69%
Down
13.70%
Unchanged
0.61%
419 67
DAX 15.813,94 +433,15 +2,82%
Up
97.50%
Down
2.50%
39 1
Hang Seng 23.968,00 -15,66 -0,07%
Up
45.31%
Down
46.88%
Unchanged
7.81%
29 30
S&P/ASX 200 7.405,40 +91,50 +1,25%
Up
77.66%
Down
16.24%
Unchanged
6.09%
153 32
Shanghai 3.627,12 +32,03 +0,89%
Up
59.19%
Down
34.43%
Unchanged
6.38%
882 513

Vadeli Endeksler

İsimAySonFark %
DAX 30Ara 202115.816,5+0,10%
Euro Stoxx 50Ara 20214.276-0,09%
FTSE 100Ara 20217.341,2-0,04%
S&P 500Ara 20214.699,25+0,30%
S&P 500 VIXAra 202122,25-1,30%
Nasdaq 100Ara 202116.389,50+0,44%

Emtialar

İsimAySonFark %
AltınŞub 20221.791,75+0,40%
Ham PetrolOca 202271,84-0,29%
GümüşMar 202222,538+0,07%
Doğal GazOca 20223,772+1,07%
Amerikan Soya Fasuly.Oca 20221.244,62-0,60%
Amerikan BuğdayMar 2022809,40-0,02%

Önde Gelen Türk Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Garanti BBVA11,83-0,01-0,08%
Türkiye Sigorta5,870+0,260+4,63%
THY19,200+0,510+2,73%
Şekerbank T.A.Ş.1,220-0,010-0,81%
Akbank TAS7,21+0,02+0,28%
Ege Endüstri Ve Tic..1.917,60+31,10+1,65%

Önemli Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Exxon Mobil62,28+0,70+1,14%
Alibaba ADR125,54+1,94+1,57%
Deutsche Bank11,425+0,225+2,01%
Meta Platforms322,81+4,94+1,55%
Alphabet A2.945,4+82,3+2,87%
Apple171,18+5,86+3,54%

ETFler

İsimSonFarkFark %
SPDR S&P 500468,28+9,49+2,07%
Invesco QQQ Trust397,83+11,63+3,01%
ProShares Ultra VIX .17,28-3,45-16,64%
SPDR Gold Shares166,81+0,59+0,36%
SPDR S&P Metals & Mi.42,33+0,92+2,22%
iShares MSCI Emergin.50,08+0,78+1,58%

Oranlar & Tahviller

İsimAySonFark
Italya Hük. Bon.Mar 2022149,97+0,03
ABD 10 Yil. BonoAra 2021130,47+0,14
ABD 30 Yil. Hzn. Bon.Ara 2021162,13+0,22
Ingiltere BonolariMar 2022127,09-1,09
Euro BundMar 2022174,45+1,92
Euro SCHATZMar 2022112,1530,000

 

 

 

 

 

 

Google ile Kayıt Ol
veya
E-posta ile Kayıt Ol