Son Dakika

0
Reklamsız Sürüm. Investing.com deneyiminizi geliştirin. 40% kadar indirimden yararlanın Daha Fazla Ayrıntı

Haberler

Daha Fazla Göster
Daha Fazla Göster
  Saat: 07:35 (GMT +3:00)

Ekonomik Takvim

Zaman Döviz Olay Açıklanan Beklenti Önceki
Beklenen Önemli Ekonomik Olaylar
54dk   EUR Investing.com EUR/USD Endeksi     46,7%
54dk   GBP Investing.com GBP/USD Endeksi     51,9%
54dk   CAD Investing.com USD/CAD Endeksi     38,0%
54dk   JPY Investing.com USD/JPY Endeksi     50,8%
54dk   AUD Investing.com AUD/USD Endeksi     30,6%
54dk   NZD Investing.com NZD/USD Endeksi     59,2%
54dk   CHF Investing.com USD/CHF Endeksi     56,7%

En İyi Kripto Paralar

Title Temizle
  İsim Sembol Fiyat (USD) Piy. Değ (24S) Hac. Değ (24S)
Bitcoin BTC 49.172,2 $929,27B $35,92B +0,44%
Ethereum ETH 4.185,65 $496,22B $24,46B +0,72%
Binance Coin BNB 557,1 $91,89B $2,39B -1,54%
Tether USDT 1,0013 $75,62B $80,72B +0,02%
Solana SOL 194,681 $59,44B $3,29B -0,61%

Teknik Analizleri

GAU/TRY
785,935
06.12.2021 07:35
Üye Görüşleri
Boğa Pazarı
80%
Ayı Pazarı
20%
Özet: GüçLü AL
Hareketli Ortalama:Al (10)Sat (2)
İndikatörler:Al (6)Sat (2)
S3S2S1Pivot NoktasıR1R2R3
783,471784,512785,100786,141786,729787,770788,358

Hisse Görüntüleyici

Hisseleri Ara
   
   
   
Bul

Kripto Para Çiftleri

Anlık Kripto Para Fiyatlarını Takip Edin
   
   
   
Bul
06.12.2021 04:35 GMT

Gerçek Zamanlı Finans Piyasaları

Türk Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
BİST 100 1.910,41 +30,35 +1,61%
Up
81.82%
Down
15.15%
Unchanged
3.03%
81 15
BİST 50 1.689,60 +26,37 +1,59%
Up
82.00%
Down
18.00%
41 9
BİST 30 2.048,87 +28,97 +1,43%
Up
80.00%
Down
20.00%
24 6
Bankalar 1.609,99 +15,17 +0,95%
Up
83.33%
Down
8.33%
Unchanged
8.33%
10 1
Finansallar 1.788,68 +31,36 +1,78%
Up
75.89%
Down
17.86%
Unchanged
6.25%
85 20
Gayrimenkul Yatır. 734,56 +9,62 +1,33%
Up
68.57%
Down
22.86%
Unchanged
8.57%
24 8

Dünya Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
Dow Jones 34.580,08 -59,71 -0,17%
Up
50.00%
Down
50.00%
15 15
S&P 500 4.538,43 -38,67 -0,84%
Up
39.26%
Down
60.33%
Unchanged
0.41%
192 295
DAX 15.169,98 -93,13 -0,61%
Up
15.00%
Down
85.00%
6 34
Hang Seng 23.489,00 -277,69 -1,17%
Up
43.33%
Down
48.33%
Unchanged
8.33%
26 29
S&P/ASX 200 7.251,20 +10,00 +0,14%
Up
43.65%
Down
54.31%
Unchanged
2.03%
86 107
Shanghai 3.620,92 +13,49 +0,37%
Up
45.50%
Down
50.40%
Unchanged
4.09%
678 751

Vadeli Endeksler

İsimAySonFark %
DAX 30Ara 202115.269,5+0,64%
Euro Stoxx 50Ara 20214.118+0,93%
FTSE 100Ara 20217.170,5+0,59%
S&P 500Ara 20214.561,00+0,52%
S&P 500 VIXAra 202127,93-2,78%
Nasdaq 100Ara 202115.740,50+0,14%

Emtialar

İsimAySonFark %
AltınŞub 20221.784,50+0,03%
Ham PetrolOca 202267,72+2,20%
GümüşMar 202222,515+0,15%
Doğal GazOca 20223,838-6,28%
Amerikan Soya Fasuly.Oca 20221.267,12-0,18%
Amerikan BuğdayMar 2022808,60+0,51%

Önde Gelen Türk Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Garanti BBVA11,66+0,01+0,09%
Türkiye Sigorta5,660+0,030+0,53%
THY18,530+0,280+1,53%
Şekerbank T.A.Ş.1,210+0,020+1,68%
Akbank TAS6,88+0,07+1,03%
Ege Endüstri Ve Tic..1.715,00+11,00+0,65%

Önemli Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Exxon Mobil60,89-0,39-0,64%
Alibaba ADR111,96-10,04-8,23%
Deutsche Bank10,740-0,210-1,92%
Meta Platforms306,84-3,55-1,14%
Alphabet A2.840,0-19,3-0,67%
Apple161,84-1,92-1,17%

ETFler

İsimSonFarkFark %
SPDR S&P 500453,42-3,98-0,87%
Invesco QQQ Trust383,13-6,78-1,74%
ProShares Ultra VIX .23,50+2,70+12,98%
SPDR Gold Shares166,63+1,39+0,84%
SPDR S&P Metals & Mi.40,91-0,31-0,75%
iShares MSCI Emergin.48,92-0,70-1,41%

Oranlar & Tahviller

İsimAySonFark
Italya Hük. Bon.Mar 2022149,850,00
ABD 10 Yil. BonoAra 2021131,75+0,38
ABD 30 Yil. Hzn. Bon.Ara 2021163,56-0,59
Ingiltere BonolariMar 2022126,870,00
Euro BundMar 2022174,53+0,04
Euro SCHATZMar 2022112,183-0,032

 

 

 

 

 

 

Google ile Kayıt Ol
veya
E-posta ile Kayıt Ol