Son Dakika

0
Reklamsız Sürüm. Investing.com deneyiminizi geliştirin. 40% kadar indirimden yararlanın Şimdi Yükseltin

Haberler

Daha Fazla Göster
Daha Fazla Göster
  Saat: 13:04 (GMT +3:00)

Ekonomik Takvim

Zaman Döviz Olay Açıklanan Beklenti Önceki
Beklenen Önemli Ekonomik Olaylar
05dk   EUR Alman Buba’dan Balz’ın Konuşması        
2sa 25dk   CAD Toptan Satışlar (Aylık)      -0,6%
2sa 55dk   EUR AMB Başkanı Lagarde’ın Konuşması        
Son Yayınlanan Önemli Ekonomik Olaylar
11:00   EUR Almanya İşletme Beklentileri 75,2 79,0 80,5
11:00   EUR Almanya Mevcut Değerlendirme 94,5 96,0 97,5
11:00   EUR Almanya Ifo İş İklimi Endeksi 84,3 87,0 88,6
10:00   EUR AMB’den Panetta Konuşma Yapacak        

En İyi Kripto Paralar

Title Temizle
  İsim Sembol Fiyat (USD) Piy. Değ (24S) Hac. Değ (24S)
Bitcoin BTC 19.104,7 $365,97B $32,98B +0,14%
Ethereum ETH 1.310,65 $160,59B $14,38B -0,96%
Tether USDT 1,0002 $67,96B $114,60B -0,02%
USD Coin USDC 0,9999 $49,40B $4,17B -0,01%
BNB BNB 273,61 $44,16B $726,74M -1,26%

Teknik Analizleri

GAU/TRY
974,076
26.09.2022 13:02
Üye Görüşleri
Boğa Pazarı
62%
Ayı Pazarı
38%
Özet: NöTR
Hareketli Ortalama:Al (4)Sat (8)
İndikatörler:Al (5)Sat (2)
S3S2S1Pivot NoktasıR1R2R3
967,745970,688972,274975,217976,803979,746981,332

Hisse Görüntüleyici

Hisseleri Ara
   
   
   
Bul

Kripto Para Çiftleri

Anlık Kripto Para Fiyatlarını Takip Edin
   
   
   
Bul
26.09.2022 10:04 GMT

Gerçek Zamanlı Finans Piyasaları

Türk Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
BİST 100 3.249,76 -31,86 -0,97%
Up
46.53%
Down
51.49%
Unchanged
1.98%
47 52
BİST 50 2.870,42 -37,85 -1,30%
Up
28.00%
Down
70.00%
Unchanged
2.00%
14 35
BİST 30 3.509,31 -46,36 -1,30%
Up
23.33%
Down
76.67%
7 23
Bankalar 2.900,70 -124,83 -4,13%
Up
8.33%
Down
75.00%
Unchanged
16.67%
1 9
Finansallar 3.184,18 -77,98 -2,39%
Up
30.77%
Down
61.54%
Unchanged
7.69%
36 72
Gayrimenkul Yatır. 1.191,46 -19,81 -1,64%
Up
35.14%
Down
59.46%
Unchanged
5.41%
13 22

Dünya Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
Dow Jones 29.590,41 -486,27 -1,62%
Up
6.67%
Down
93.33%
2 28
S&P 500 3.693,23 -64,76 -1,72%
Up
13.23%
Down
86.77%
66 433
DAX 12.231,63 -52,56 -0,43%
Up
32.50%
Down
67.50%
13 27
Hang Seng 17.855,14 -78,13 -0,44%
Up
43.84%
Down
54.79%
Unchanged
1.37%
32 40
S&P/ASX 200 6.469,40 -105,30 -1,60%
Up
25.26%
Down
73.16%
Unchanged
1.58%
48 139
Shanghai 3.051,23 -37,14 -1,20%
Up
15.73%
Down
83.66%
Unchanged
0.61%
233 1239

Vadeli Endeksler

İsimAySonFark %
DAX 30Ara 202212.242,0-0,46%
Euro Stoxx 50Ara 20223.331-0,36%
FTSE 100Ara 20226.971,2-0,86%
S&P 500Ara 20223.676,25-0,88%
S&P 500 VIXEki 202231,03+3,92%
Nasdaq 100Ara 202211.301,00-0,67%

Emtialar

İsimAySonFark %
AltınAra 20221.649,15-0,39%
Ham PetrolKas 202278,41-0,42%
GümüşAra 202218,590-1,69%
Doğal GazKas 20226,864-1,83%
Amerikan Soya Fasuly.Kas 20221.419,25-0,40%
Amerikan BuğdayAra 2022867,10-1,35%

Önde Gelen Türk Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Garanti BBVA18,07-0,54-2,90%
Türkiye Sigorta6,350-0,110-1,70%
THY69,500-1,350-1,91%
Şekerbank T.A.Ş.2,280-0,250-9,88%
Akbank TAS10,90-0,38-3,37%
Ege Endüstri Ve Tic..2.296,20-36,90-1,58%

Önemli Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Exxon Mobil85,75-4,82-5,32%
Alibaba ADR78,80-1,91-2,37%
Deutsche Bank8,484-0,148-1,71%
Meta Platforms140,41-2,41-1,69%
Alphabet A98,74-1,40-1,40%
Apple150,43-2,31-1,51%

ETFler

İsimSonFarkFark %
SPDR S&P 500367,95-6,27-1,68%
Invesco QQQ Trust275,51-4,56-1,63%
ProShares Ultra VIX .11,83+0,96+8,83%
SPDR Gold Shares153,01-2,69-1,73%
SPDR S&P Metals & Mi.41,59-2,33-5,31%
iShares MSCI Emergin.35,98-0,91-2,47%

Oranlar & Tahviller

İsimAySonFark
Italya Hük. Bon.Ara 2022112,26-1,71
ABD 10 Yil. BonoAra 2022112,00-0,63
ABD 30 Yil. Hzn. Bon.Ara 2022127,81-0,97
Ingiltere BonolariAra 202296,08-2,97
Euro BundAra 2022138,40-1,04
Euro SCHATZAra 2022106,612-0,113

 

 

 

 

 

 

Google ile Kayıt Ol
veya
E-posta ile Kayıt Ol