Son Dakika

0
Reklamsız Sürüm. Investing.com deneyiminizi geliştirin. 40% kadar indirimden yararlanın Daha Fazla Ayrıntı

Haberler

Daha Fazla Göster
Daha Fazla Göster
  Saat: 10:53 (GMT +3:00)

Ekonomik Takvim

Zaman Döviz Olay Açıklanan Beklenti Önceki
Tatiller - 17 Ocak 2022, Pazartesi
Tüm Gün   ABD - Martin Luther King Jr. Günü
Beklenen Önemli Ekonomik Olaylar
07dk   TRY Bütçe Dengesi     32,00B
07dk   CHF Dünya Ekonomik Forumu Yıllık Toplantıları        
1sa 07dk   EUR İtalya Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) (Aylık)     0,4%
2sa 07dk   EUR Eurogroup toplantısı      
Son Yayınlanan Önemli Ekonomik Olaylar
08:30   USD Investing.com Altın Endeksi 52,8%   58,9%
08:30   EUR Investing.com EUR/USD Endeksi 44,5%   44,2%
08:30   GBP Investing.com GBP/USD Endeksi 31,4%   34,3%

En İyi Kripto Paralar

Title Temizle
  İsim Sembol Fiyat (USD) Piy. Değ (24S) Hac. Değ (24S)
Bitcoin BTC 42.743,1 $810,51B $19,62B -1,08%
Ethereum ETH 3.280,86 $391,95B $10,95B -1,55%
BNB BNB 485,81 $81,08B $1,91B -2,09%
Tether USDT 1,0004 $78,43B $46,24B 0%
Cardano ADA 1,5229 $50,88B $3,30B +11,25%

Teknik Analizleri

GAU/TRY
787,884
17.01.2022 10:51
Üye Görüşleri
Boğa Pazarı
77%
Ayı Pazarı
23%
Özet: GüçLü SAT
Hareketli Ortalama:Al (1)Sat (11)
İndikatörler:Al (1)Sat (7)
S3S2S1Pivot NoktasıR1R2R3
775,265783,050787,212794,997799,159806,944811,106

Hisse Görüntüleyici

Hisseleri Ara
   
   
   
Bul

Kripto Para Çiftleri

Anlık Kripto Para Fiyatlarını Takip Edin
   
   
   
Bul
17.01.2022 07:53 GMT

Gerçek Zamanlı Finans Piyasaları

Türk Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
BİST 100 2.089,44 +16,51 +0,80%
Up
88.00%
Down
12.00%
88 12
BİST 50 1.875,51 +13,11 +0,70%
Up
90.00%
Down
10.00%
45 5
BİST 30 2.317,12 +15,04 +0,65%
Up
86.67%
Down
13.33%
26 4
Bankalar 1.744,30 +31,48 +1,84%
Up
91.67%
Down
0.00%
Unchanged
8.33%
11 0
Finansallar 1.927,08 +21,10 +1,11%
Up
67.26%
Down
20.35%
Unchanged
12.39%
76 23
Gayrimenkul Yatır. 776,61 +6,65 +0,86%
Up
50.00%
Down
36.11%
Unchanged
13.89%
18 13

Dünya Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
Dow Jones 35.911,81 -201,81 -0,56%
Up
50.00%
Down
50.00%
15 15
S&P 500 4.662,85 +3,82 +0,08%
Up
41.78%
Down
57.62%
Unchanged
0.59%
211 291
DAX 15.883,24 -148,35 -0,93%
Up
35.00%
Down
62.50%
Unchanged
2.50%
14 25
Hang Seng 24.192,00 -191,32 -0,78%
Up
21.88%
Down
73.44%
Unchanged
4.69%
14 47
S&P/ASX 200 7.417,30 +23,40 +0,32%
Up
64.80%
Down
30.10%
Unchanged
5.10%
127 59
Shanghai 3.541,67 +20,41 +0,58%
Up
65.97%
Down
29.19%
Unchanged
4.83%
983 435

Vadeli Endeksler

İsimAySonFark %
DAX 30Mar 202215.945,0+0,59%
Euro Stoxx 50Mar 20224.281+0,56%
FTSE 100Mar 20227.508,8+0,10%
S&P 500Mar 20224.654,25-0,01%
S&P 500 VIXŞub 202221,88+0,62%
Nasdaq 100Mar 202215.573,00-0,15%

Emtialar

İsimAySonFark %
AltınŞub 20221.821,35+0,27%
Ham PetrolMar 202283,72+0,50%
GümüşMar 202223,078+0,70%
Doğal GazŞub 20224,316+1,27%
Amerikan Soya Fasuly.Mar 20221.370,00-0,51%
Amerikan BuğdayMar 2022742,50-0,47%

Önde Gelen Türk Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Garanti BBVA11,99+0,13+1,10%
Türkiye Sigorta5,730+0,040+0,70%
THY28,240+0,020+0,07%
Şekerbank T.A.Ş.1,080+0,020+1,89%
Akbank TAS7,61+0,10+1,33%
Ege Endüstri Ve Tic..1.798,90-10,10-0,56%

Önemli Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Exxon Mobil71,87+1,24+1,76%
Alibaba ADR131,57+0,20+0,15%
Deutsche Bank11,954-0,246-2,02%
Meta Platforms331,90+5,42+1,66%
Alphabet A2.789,61+17,87+0,64%
Apple173,07+0,88+0,51%

ETFler

İsimSonFarkFark %
SPDR S&P 500464,72+0,19+0,04%
Invesco QQQ Trust380,01+2,35+0,62%
ProShares Ultra VIX .12,28-0,27-2,15%
SPDR Gold Shares169,67-0,49-0,29%
SPDR S&P Metals & Mi.46,98+0,21+0,45%
iShares MSCI Emergin.50,11-0,02-0,04%

Oranlar & Tahviller

İsimAySonFark
Italya Hük. Bon.Mar 2022145,84-0,02
ABD 10 Yil. BonoMar 2022127,84-0,34
ABD 30 Yil. Hzn. Bon.Mar 2022154,47-0,88
Ingiltere BonolariMar 2022123,23-0,42
Euro BundMar 2022169,74-0,16
Euro SCHATZMar 2022111,933-0,009

 

 

 

 

 

 

Google ile Kayıt Ol
veya
E-posta ile Kayıt Ol