Son Dakika

Investing Pro 0
Yılbaşı KAMPANYASI: InvestingPro+’ta %40’a Varan İNDİRİM TEKLİFİ KAÇIRMA

Haberler

Daha Fazla Göster
Daha Fazla Göster
  Saat: 18:56 (GMT +3:00)

Ekonomik Takvim

Zaman Döviz Olay Açıklanan Beklenti Önceki
Beklenen Önemli Ekonomik Olaylar
5sa 49dk   NZD Ticaret Dengesi (Aylık)   -1.750M -1.863M
5sa 49dk   NZD Ticaret Dengesi (Yıllık)     -14.630M
16sa 04dk   CHF KOF Ekonomik Göstergesi   93,3 92,2
16sa 04dk   EUR İspanya Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) (Yıllık)    4,9% 5,7%
16sa 04dk   EUR İspanya Harmonize Tüketici Fiyatları Endeksi (HICP) (Yıllık)    4,7% 5,5%

En İyi Kripto Paralar

Title Temizle
  İsim Sembol Fiyat (USD) Piy. Değ (24S) Hac. Değ (24S)
Bitcoin BTC 23.524,1 $453,42B $22,14B +2,50%
Ethereum ETH 1.611,13 $197,43B $7,19B +2,07%
Tether USDT 1,0004 $67,63B $28,19B +0,03%
BNB BNB 318,3 $50,38B $592,58M +3,76%
USD Coin USDC 0,9999 $43,08B $2,77B +0,02%

Teknik Analizleri

GAU/TRY
1.165,841
28.01.2023 00:59
Üye Görüşleri
Boğa Pazarı
85%
Ayı Pazarı
15%
Özet: NöTR
Hareketli Ortalama:Al (6)Sat (6)
İndikatörler:Al (5)Sat (2)
S3S2S1Pivot NoktasıR1R2R3
1.161,1731.162,9131.163,8471.165,5871.166,5211.168,2611.169,195

Haftalık Karikatürler

Kış bir türlü gelmiyor: Doğal gaz fiyatları düşüş bölgesine geçti

Hisse Görüntüleyici

Hisseleri Ara
   
   
   
Bul

Kripto Para Çiftleri

Anlık Kripto Para Fiyatlarını Takip Edin
   
   
   
Bul
29.01.2023 15:56 GMT

Gerçek Zamanlı Finans Piyasaları

Türk Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
BİST 100 5.191,83 -39,19 -0,75%
Up
16.00%
Down
84.00%
16 84
BİST 50 4.655,54 -23,27 -0,50%
Up
22.00%
Down
78.00%
11 39
BİST 30 5.755,15 -9,30 -0,16%
Up
33.33%
Down
66.67%
10 20
Bankalar 4.182,99 -121,48 -2,82%
Down
91.67%
Unchanged
8.33%
0 11
Finansallar 4.731,34 -62,94 -1,31%
Up
13.93%
Down
84.43%
Unchanged
1.64%
17 103
Gayrimenkul Yatır. 1.861,19 -22,47 -1,19%
Up
17.95%
Down
82.05%
7 32

Dünya Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
Dow Jones 33.978,08 +28,67 +0,08%
Up
43.33%
Down
53.33%
Unchanged
3.33%
13 16
S&P 500 4.070,56 +10,13 +0,25%
Up
52.43%
Down
47.17%
Unchanged
0.40%
259 233
DAX 15.150,03 +17,18 +0,11%
Up
67.50%
Down
32.50%
27 13
Hang Seng 22.688,90 +122,12 +0,54%
Up
61.84%
Down
35.53%
Unchanged
2.63%
47 27
S&P/ASX 200 7.493,80 +25,50 +0,34%
Up
56.38%
Down
34.57%
Unchanged
9.04%
106 65
Shanghai 3.264,81 +24,53 +0,76%
Up
79.14%
Down
18.77%
Unchanged
2.09%
1172 278

Vadeli Endeksler

İsimAySonFark %
DAX 30Mar 202315.205,0+0,18%
Euro Stoxx 50Mar 20234.181+0,05%
FTSE 100Mar 20237.742,0+0,03%
S&P 500Mar 20234.084,25+0,21%
S&P 500 VIXŞub 202319,50-0,87%
Nasdaq 100Mar 202312.222,25+0,95%

Emtialar

İsimAySonFark %
AltınŞub 20231.928,00-0,10%
Ham PetrolMar 202379,38-2,01%
GümüşMar 202323,725-1,23%
Doğal GazMar 20232,856+0,28%
Amerikan Soya Fasuly.Mar 20231.512,00-0,66%
Amerikan BuğdayMar 2023749,00-0,40%

Önde Gelen Türk Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Garanti BBVA23,82-0,72-2,93%
Türkiye Sigorta10,590-0,390-3,55%
THY149,800-0,400-0,27%
Şekerbank T.A.Ş.2,650-0,040-1,49%
Akbank TAS16,65-0,40-2,35%
Ege Endüstri Ve Tic..5.455,10-258,40-4,52%

Önemli Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Exxon Mobil115,61-2,15-1,83%
Alibaba ADR118,38-2,19-1,82%
Deutsche Bank12,340+0,208+1,71%
Meta Platforms151,74+4,44+3,01%
Alphabet A99,37+1,85+1,90%
Apple145,93+1,97+1,37%

ETFler

İsimSonFarkFark %
SPDR S&P 500405,68+0,93+0,23%
Invesco QQQ Trust296,26+2,92+1,00%
ProShares Ultra VIX .4,86-0,14-2,80%
SPDR Gold Shares179,22-0,25-0,14%
SPDR S&P Metals & Mi.57,10-0,23-0,40%
iShares MSCI Emergin.42,30-0,20-0,47%

Oranlar & Tahviller

İsimAySonFark
Italya Hük. Bon.Mar 2023114,58-0,90
ABD 10 Yil. BonoMar 2023114,61-0,25
ABD 30 Yil. Hzn. Bon.Mar 2023130,16-0,25
Ingiltere BonolariMar 2023104,64-0,10
Euro BundMar 2023137,57-0,18
Euro SCHATZMar 2023105,885+0,025