Son Dakika

0
Reklamsız Sürüm. Investing.com deneyiminizi geliştirin. 40% kadar indirimden yararlanın Daha Fazla Ayrıntı

Haberler

Daha Fazla Göster
Daha Fazla Göster
  Saat: 23:05 (GMT +3:00)

Ekonomik Takvim

Zaman Döviz Olay Açıklanan Beklenti Önceki
Tatiller - 26 Ocak 2022, Çarşamba
Tüm Gün   Avustralya - Avustralya Günü
Tüm Gün   Hindistan - Cumhuriyet Günü
Beklenen Önemli Ekonomik Olaylar
1sa 39dk   NZD Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) (çeyreklik)   1,3% 2,2%
1sa 39dk   NZD Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) (Yıllık)   5,7% 4,9%
10sa 54dk   EUR GFK Tüketici Güven Endeksi   -7,8 -6,8
Son Yayınlanan Önemli Ekonomik Olaylar
22:30   USD FOMC Basın Toplantısı        
22:00   USD Federal Fon Hedef Oranı 0,25% 0,25% 0,25%
22:00   USD Federal Açık Piyasa Komitesi (FOMC) Açıklaması        
19:00   CAD BoC Basın Toplantısı        

En İyi Kripto Paralar

Title Temizle
  İsim Sembol Fiyat (USD) Piy. Değ (24S) Hac. Değ (24S)
Bitcoin BTC 37.237 $714,13B $29,12B +0,36%
Ethereum ETH 2.522,7 $308,58B $19,31B +2,24%
Tether USDT 1,0006 $78,20B $65,02B -0,01%
BNB BNB 381,88 $64,32B $2,09B -0,58%
USD Coin USDC 0,9995 $48,97B $74,77T +0,02%

Teknik Analizleri

GAU/TRY
795,168
26.01.2022 23:03
Üye Görüşleri
Boğa Pazarı
79%
Ayı Pazarı
21%
Özet: GüçLü SAT
Hareketli Ortalama:Al (1)Sat (11)
İndikatörler:Al (0)Sat (8)
S3S2S1Pivot NoktasıR1R2R3
784,634788,839791,696795,901798,758802,963805,820

Hisse Görüntüleyici

Hisseleri Ara
   
   
   
Bul

Kripto Para Çiftleri

Anlık Kripto Para Fiyatlarını Takip Edin
   
   
   
Bul
26.01.2022 20:05 GMT

Gerçek Zamanlı Finans Piyasaları

Türk Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
BİST 100 1.951,17 +6,10 +0,31%
Up
51.00%
Down
42.00%
Unchanged
7.00%
51 42
BİST 50 1.747,54 +4,94 +0,28%
Up
48.00%
Down
42.00%
Unchanged
10.00%
24 21
BİST 30 2.155,38 +5,73 +0,27%
Up
46.67%
Down
40.00%
Unchanged
13.33%
14 12
Bankalar 1.720,63 -4,68 -0,27%
Up
8.33%
Down
75.00%
Unchanged
16.67%
1 9
Finansallar 1.851,86 +8,36 +0,45%
Up
43.36%
Down
46.02%
Unchanged
10.62%
49 52
Gayrimenkul Yatır. 741,82 -0,21 -0,03%
Up
38.89%
Down
47.22%
Unchanged
13.89%
14 17

Dünya Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
Dow Jones 34.115,96 -181,77 -0,53%
Up
23.33%
Down
76.67%
7 23
S&P 500 4.340,60 -15,85 -0,36%
Up
30.10%
Down
69.50%
Unchanged
0.40%
152 351
DAX 15.459,39 +335,52 +2,22%
Up
90.00%
Down
10.00%
36 4
Hang Seng 24.289,90 +46,29 +0,19%
Up
53.12%
Down
39.06%
Unchanged
7.81%
34 25
S&P/ASX 200 6.961,60 -177,90 -2,49%
Up
4.08%
Down
94.39%
Unchanged
1.53%
8 185
Shanghai 3.455,67 +22,61 +0,66%
Up
69.19%
Down
27.11%
Unchanged
3.69%
1031 404

Vadeli Endeksler

İsimAySonFark %
DAX 30Mar 202215.348,5+1,44%
Euro Stoxx 50Mar 20224.120+1,14%
FTSE 100Mar 20227.370,8+0,71%
S&P 500Mar 20224.365,00+0,37%
S&P 500 VIXŞub 202228,18+0,06%
Nasdaq 100Mar 202214.269,25+0,91%

Emtialar

İsimAySonFark %
AltınŞub 20221.817,60-1,88%
Ham PetrolMar 202286,81+1,41%
GümüşMar 202223,578-1,33%
Doğal GazMar 20224,010+2,98%
Amerikan Soya Fasuly.Mar 20221.438,00+2,20%
Amerikan BuğdayMar 2022792,80-3,08%

Önde Gelen Türk Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Garanti BBVA11,82-0,02-0,17%
Türkiye Sigorta5,180+0,060+1,17%
THY27,220+1,100+4,21%
Şekerbank T.A.Ş.1,010-0,010-0,98%
Akbank TAS7,700,000,00%
Ege Endüstri Ve Tic..1.625,00+3,00+0,18%

Önemli Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Exxon Mobil74,33-0,60-0,80%
Alibaba ADR113,70-5,44-4,57%
Deutsche Bank11,420+0,346+3,12%
Meta Platforms293,83-6,32-2,11%
Alphabet A2.561,53+22,83+0,90%
Apple158,97-0,81-0,51%

ETFler

İsimSonFarkFark %
SPDR S&P 500432,22-2,25-0,52%
Invesco QQQ Trust343,20-1,91-0,55%
ProShares Ultra VIX .18,10+0,15+0,84%
SPDR Gold Shares169,84-2,74-1,59%
SPDR S&P Metals & Mi.41,80-1,00-2,34%
iShares MSCI Emergin.47,70-0,52-1,09%

Oranlar & Tahviller

İsimAySonFark
Italya Hük. Bon.Mar 2022145,31-0,56
ABD 10 Yil. BonoMar 2022127,45-0,67
ABD 30 Yil. Hzn. Bon.Mar 2022154,25-1,00
Ingiltere BonolariMar 2022122,95-0,36
Euro BundMar 2022170,11-0,55
Euro SCHATZMar 2022112,067-0,015

 

 

 

 

 

 

Google ile Kayıt Ol
veya
E-posta ile Kayıt Ol