Son Dakika

Investing Pro 0
Siber Pazartesi FIRSATI: InvestingPro+ %54’ye Varan İNDİRİMLE TEKLİFİ KAÇIRMA

Haberler

Daha Fazla Göster
Daha Fazla Göster
  Saat: 03:20 (GMT +3:00)

Ekonomik Takvim

Zaman Döviz Olay Açıklanan Beklenti Önceki
Tatiller - 30 Kasım 2022, Çarşamba
Tüm Gün   Birleşik Arap Emirlikleri - Martyr Günü
Beklenen Önemli Ekonomik Olaylar
09dk   AUD İnşaat İzinleri (Aylık)    -1,8% -5,8%
09dk   AUD Tamamlanmış İnşaat İşi (çeyreklik)   1,5% -3,8%
09dk   AUD Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) (çeyreklik)     1,8%
09dk   AUD Özel Sektör Kredisi (Aylık)   0,6% 0,7%
09dk   AUD Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) (Yıllık)   7,4% 7,3%
Son Yayınlanan Önemli Ekonomik Olaylar
03:00   NZD ANZ İşletme Güveni -57,1   -42,7
03:00   AUD RBA’dan Kearns’ın Konuşması        

En İyi Kripto Paralar

Title Temizle
  İsim Sembol Fiyat (USD) Piy. Değ (24S) Hac. Değ (24S)
Bitcoin BTC 16.447,6 $316,11B $23,58B +1,46%
Ethereum ETH 1.216,45 $148,94B $7,64B +4,17%
Tether USDT 1,0006 $65,35B $31,45B +0,10%
BNB BNB 296,49 $47,29B $986,41M +1,05%
USD Coin USDC 1,0004 $43,27B $2,91B 0%

Teknik Analizleri

GAU/TRY
1.048,885
30.11.2022 03:18
Üye Görüşleri
Boğa Pazarı
79%
Ayı Pazarı
21%
Özet: GüçLü SAT
Hareketli Ortalama:Al (4)Sat (8)
İndikatörler:Al (1)Sat (7)
S3S2S1Pivot NoktasıR1R2R3
1.046,8911.047,5741.047,9421.048,6251.048,9931.049,6761.050,044

Hisse Görüntüleyici

Hisseleri Ara
   
   
   
Bul

Kripto Para Çiftleri

Anlık Kripto Para Fiyatlarını Takip Edin
   
   
   
Bul
30.11.2022 00:20 GMT

Gerçek Zamanlı Finans Piyasaları

Türk Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
BİST 100 4.962,48 +39,25 +0,80%
Up
42.57%
Down
54.46%
Unchanged
2.97%
43 55
BİST 50 4.361,85 +40,63 +0,94%
Up
48.00%
Down
50.00%
Unchanged
2.00%
24 25
BİST 30 5.375,32 +54,16 +1,02%
Up
50.00%
Down
50.00%
15 15
Bankalar 4.478,63 -2,26 -0,05%
Up
8.33%
Down
83.33%
Unchanged
8.33%
1 10
Finansallar 4.781,22 -25,29 -0,53%
Up
43.59%
Down
54.70%
Unchanged
1.71%
51 64
Gayrimenkul Yatır. 1.808,04 +8,29 +0,46%
Up
51.35%
Down
48.65%
19 18

Dünya Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
Dow Jones 33.852,53 +3,07 +0,01%
Up
56.67%
Down
43.33%
17 13
S&P 500 3.957,63 -6,31 -0,16%
Up
56.16%
Down
43.23%
Unchanged
0.61%
278 214
DAX 14.355,45 -27,91 -0,19%
Up
40.00%
Down
57.50%
Unchanged
2.50%
16 23
Hang Seng 18.204,68 +906,74 +5,24%
Up
98.63%
Down
1.37%
72 1
S&P/ASX 200 7.225,90 -27,40 -0,38%
Up
23.68%
Down
70.00%
Unchanged
6.32%
45 133
Shanghai 3.149,75 +71,20 +2,31%
Up
86.09%
Down
11.88%
Unchanged
2.03%
1275 176

Vadeli Endeksler

İsimAySonFark %
DAX 30Ara 202214.399,5-0,18%
Euro Stoxx 50Ara 20223.942-0,15%
FTSE 100Ara 20227.550,8+0,76%
S&P 500Ara 20223.958,75-0,08%
S&P 500 VIXAra 202223,18+0,35%
Nasdaq 100Ara 202211.505,75-0,16%

Emtialar

İsimAySonFark %
AltınAra 20221.748,50+0,01%
Ham PetrolOca 202378,78+0,74%
GümüşAra 202221,192-0,06%
Doğal GazOca 20237,224-0,76%
Amerikan Soya Fasuly.Oca 20231.459,00+0,00%
Amerikan BuğdayMar 2023782,88-0,02%

Önde Gelen Türk Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Garanti BBVA26,80-0,22-0,81%
Türkiye Sigorta12,040+0,060+0,50%
THY120,500+5,400+4,69%
Şekerbank T.A.Ş.2,710-0,020-0,73%
Akbank TAS17,66+0,17+0,97%
Ege Endüstri Ve Tic..4.625,50+231,20+5,26%

Önemli Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Exxon Mobil110,54+0,73+0,66%
Alibaba ADR79,86+3,98+5,25%
Deutsche Bank10,210+0,004+0,04%
Meta Platforms109,46+0,68+0,63%
Alphabet A95,19-0,86-0,90%
Apple141,17-3,05-2,11%

ETFler

İsimSonFarkFark %
SPDR S&P 500395,23-0,68-0,17%
Invesco QQQ Trust280,57-2,14-0,76%
ProShares Ultra VIX .7,99-0,17-2,08%
SPDR Gold Shares162,73+0,80+0,49%
SPDR S&P Metals & Mi.51,98+1,18+2,32%
iShares MSCI Emergin.38,41+0,81+2,15%

Oranlar & Tahviller

İsimAySonFark
Italya Hük. Bon.Ara 2022119,79+0,90
ABD 10 Yil. BonoAra 2022112,70-0,02
ABD 30 Yil. Hzn. Bon.Ara 2022126,66-0,06
Ingiltere BonolariMar 2023105,68-0,18
Euro BundAra 2022141,03+0,02
Euro SCHATZAra 2022106,817-0,003

 

 

 

 

 

 

Google ile Kayıt Ol
veya
E-posta ile Kayıt Ol