Son Dakika

0
Reklamsız Sürüm. Investing.com deneyiminizi geliştirin. 40% kadar indirimden yararlanın Daha Fazla Ayrıntı

Haberler

Daha Fazla Göster
Daha Fazla Göster
  Saat: 22:20 (GMT +3:00)

Ekonomik Takvim

Zaman Döviz Olay Açıklanan Beklenti Önceki
Beklenen Önemli Ekonomik Olaylar
4sa 10dk   JPY Ulusal TÜFE (Aylık)     -0,2%
4sa 10dk   JPY Ulusal Çekirdek Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) (Yıllık)   0,1% -0,2%
5sa 10dk   JPY Hizmet PMI      47,8
5sa 40dk   USD FOMC Üyesi Williams'ın Konuşması        
10sa 40dk   GBP Çekirdek Perakende Satışlar (Aylık)   0,2% -1,2%
10sa 40dk   GBP Perakende Satışlar (Yıllık)   -0,4% 1,9%
Son Yayınlanan Önemli Ekonomik Olaylar
22:00   AUD Avustralya Merkez Bankası (RBA) Başkan Lowe'un Konuşması        

En İyi Kripto Paralar

Title Temizle
  İsim Sembol Fiyat (USD) Piy. Değ (24S) Hac. Değ (24S)
Bitcoin BTC 63.220 $1,19T $47,46B -5,14%
Ethereum ETH 4.090,28 $483,93B $28,98B -0,78%
Binance Coin BNB 475,51 $79,43B $2,96B -5,84%
Cardano ADA 2,1668 $71,44B $4,04B -1,17%
Tether USDT 1,0001 $69,33B $86,35B 0%

Teknik Analizleri

GAU/TRY
545,202
21.10.2021 22:19
Üye Görüşleri
Boğa Pazarı
82%
Ayı Pazarı
18%
Özet: GüçLü AL
Hareketli Ortalama:Al (12)Sat (0)
İndikatörler:Al (8)Sat (0)
S3S2S1Pivot NoktasıR1R2R3
541,220541,799542,866543,445544,512545,091546,158

Hisse Görüntüleyici

Hisseleri Ara
   
   
   
Bul

Kripto Para Çiftleri

Anlık Kripto Para Fiyatlarını Takip Edin
   
   
   
Bul
21.10.2021 19:20 GMT

Gerçek Zamanlı Finans Piyasaları

Türk Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
BİST 100 1.455,42 +22,62 +1,58%
Up
68.69%
Down
26.26%
Unchanged
5.05%
68 26
BİST 50 1.281,61 +21,08 +1,67%
Up
76.00%
Down
16.00%
Unchanged
8.00%
38 8
BİST 30 1.567,33 +25,88 +1,68%
Up
83.33%
Down
6.67%
Unchanged
10.00%
25 2
Bankalar 1.247,30 -1,16 -0,09%
Up
58.33%
Down
16.67%
Unchanged
25.00%
7 2
Finansallar 1.374,88 +5,42 +0,40%
Up
52.29%
Down
37.61%
Unchanged
10.09%
57 41
Gayrimenkul Yatır. 643,18 +7,27 +1,14%
Up
65.71%
Down
25.71%
Unchanged
8.57%
23 9

Dünya Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
Dow Jones 35.553,23 -56,11 -0,16%
Up
43.33%
Down
56.67%
13 17
S&P 500 4.543,45 +7,26 +0,16%
Up
47.35%
Down
52.04%
Unchanged
0.61%
232 255
DAX 15.472,56 -50,36 -0,32%
Up
50.00%
Down
47.37%
Unchanged
2.63%
19 18
Hang Seng 26.017,53 -118,49 -0,45%
Up
40.00%
Down
55.00%
Unchanged
5.00%
24 33
S&P/ASX 200 7.415,40 +1,70 +0,02%
Up
47.21%
Down
45.69%
Unchanged
7.11%
93 90
Shanghai 3.594,78 +7,78 +0,22%
Up
34.03%
Down
62.21%
Unchanged
3.76%
507 927

Vadeli Endeksler

İsimAySonFark %
DAX 30Ara 202115.482,0-0,10%
Euro Stoxx 50Ara 20214.155-0,17%
FTSE 100Ara 20217.183,8-0,26%
S&P 500Ara 20214.532,25+0,09%
S&P 500 VIXKas 202118,88-2,25%
Nasdaq 100Ara 202115.451,75+0,48%

Emtialar

İsimAySonFark %
AltınAra 20211.784,65-0,01%
Ham PetrolAra 202182,56-1,03%
GümüşAra 202124,212-0,95%
Doğal GazKas 20215,204+0,66%
Amerikan Soya Fasuly.Kas 20211.223,00-1,77%
Amerikan BuğdayAra 2021741,90-0,82%

Önde Gelen Türk Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Garanti BBVA8,99-0,12-1,32%
Türkiye Sigorta5,110+0,060+1,19%
THY13,970+0,170+1,23%
Şekerbank T.A.Ş.0,9900,0000,00%
Akbank TAS5,32+0,02+0,38%
Ege Endüstri Ve Tic..1.220,00+30,90+2,60%

Önemli Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Exxon Mobil62,77-1,08-1,69%
Alibaba ADR177,22+0,04+0,02%
Deutsche Bank11,555+0,060+0,52%
Facebook341,33+0,55+0,16%
Alphabet A2.834,5-0,9-0,03%
Apple149,35+0,09+0,06%

ETFler

İsimSonFarkFark %
SPDR S&P 500453,03+0,62+0,14%
Invesco QQQ Trust376,96+1,99+0,53%
iShares S&P Europe 3.46,18000,00000,00%
SPDR Gold Shares166,73-0,17-0,10%
SPDR S&P Metals & Mi.43,76-0,96-2,15%
iShares MSCI Emergin.52,19-0,30-0,57%

Oranlar & Tahviller

İsimAySonFark
Italya Hük. Bon.Ara 2021150,74-0,62
ABD 10 Yil. BonoAra 2021130,17-0,47
ABD 30 Yil. Hzn. Bon.Ara 2021157,72-0,41
Ingiltere BonolariAra 2021123,49-0,60
Euro BundAra 2021168,02-0,69
Euro SCHATZAra 2021112,052-0,086

 

 

 

 

 

 

Google ile Kayıt Ol
veya
E-posta ile Kayıt Ol