Son Dakika

0
Reklamsız Sürüm. Investing.com deneyiminizi geliştirin. 40% kadar indirimden yararlanın Daha Fazla Ayrıntı

Haberler

Daha Fazla Göster
Daha Fazla Göster
  Saat: 00:19 (GMT +3:00)

Ekonomik Takvim

Zaman Döviz Olay Açıklanan Beklenti Önceki
Tatiller - 23 Eylül 2021, Perşembe
Tüm Gün   Japonya - Resmi Tatil
Son Yayınlanan Önemli Ekonomik Olaylar
21:30   USD FOMC Basın Toplantısı        
21:00   USD Faiz Oranı Tahmini - 2. Yıl 1,0   0,6
21:00   USD Faiz Oranı Tahmini - Güncel 0,1   0,1
21:00   USD Federal Fon Hedef Oranı 0,25% 0,25% 0,25%
21:00   USD Federal Açık Piyasa Komitesi (FOMC) Açıklaması        
21:00   USD Federal Açık Piyasa Komitesi (FOMC) Ekonomik Planları        
21:00   USD Faiz Oranı Tahmini - 1. Yıl 0,30   0,10

En İyi Kripto Paralar

Title Temizle
  İsim Sembol Fiyat (USD) Piy. Değ (24S) Hac. Değ (24S)
Bitcoin BTC 43.505,2 $819,67B $41,35B +6,29%
Ethereum ETH 3.037,27 $357,08B $25,97B +9,79%
Cardano ADA 2,2355 $71,69B $5,11B +12,60%
Tether USDT 1,0006 $68,72B $87,87B +0,05%
Binance Coin BNB 377,1 $63,50B $1,88B +8,51%

Teknik Analizleri

GAU/TRY
491,856
23.09.2021 00:18
Üye Görüşleri
Boğa Pazarı
73%
Ayı Pazarı
27%
Özet: GüçLü SAT
Hareketli Ortalama:Al (4)Sat (8)
İndikatörler:Al (1)Sat (7)
S3S2S1Pivot NoktasıR1R2R3
491,125491,495491,878492,248492,631493,001493,384

Hisse Görüntüleyici

Hisseleri Ara
   
   
   
Bul

Kripto Para Çiftleri

Anlık Kripto Para Fiyatlarını Takip Edin
   
   
   
Bul
22.09.2021 21:19 GMT

Gerçek Zamanlı Finans Piyasaları

Türk Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
BİST 100 1.407,46 +21,85 +1,58%
Up
80.81%
Down
15.15%
Unchanged
4.04%
80 15
BİST 50 1.238,57 +21,16 +1,74%
Up
96.00%
Down
4.00%
48 2
BİST 30 1.511,65 +26,90 +1,81%
Up
100.00%
Down
0.00%
30 0
Bankalar 1.273,18 +28,18 +2,26%
Up
83.33%
Down
8.33%
Unchanged
8.33%
10 1
Finansallar 1.371,08 +17,97 +1,33%
Up
55.05%
Down
35.78%
Unchanged
9.17%
60 39
Gayrimenkul Yatır. 608,05 +0,38 +0,06%
Up
42.86%
Down
45.71%
Unchanged
11.43%
15 16

Dünya Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
Dow Jones 34.258,32 +338,48 +1,00%
Up
83.33%
Down
16.67%
25 5
S&P 500 4.395,64 +41,45 +0,95%
Up
82.89%
Down
16.70%
Unchanged
0.41%
407 82
DAX 15.506,74 +158,21 +1,03%
Up
70.00%
Down
25.00%
Unchanged
5.00%
28 10
Hang Seng 24.221,54 +122,40 +0,51%
Up
63.33%
Down
30.00%
Unchanged
6.67%
38 18
S&P/ASX 200 7.296,90 +23,10 +0,32%
Up
56.28%
Down
40.20%
Unchanged
3.52%
112 80
Shanghai 3.628,49 +14,52 +0,40%
Up
54.09%
Down
43.15%
Unchanged
2.75%
806 643

Vadeli Endeksler

İsimAySonFark %
DAX 30Ara 202115.478,5+1,20%
Euro Stoxx 50Ara 20214.127+1,53%
FTSE 100Ara 20217.037,5+1,43%
S&P 500Ara 20214.386,25+0,99%
S&P 500 VIXEki 202121,98-6,19%
Nasdaq 100Ara 202115.178,25+1,03%

Emtialar

İsimAySonFark %
AltınAra 20211.768,45-0,55%
Ham PetrolKas 202171,98+2,11%
GümüşAra 202122,685+0,33%
Doğal GazEki 20214,757-1,00%
Amerikan Soya Fasuly.Kas 20211.282,62+0,76%
Amerikan BuğdayAra 2021705,90+2,16%

Önde Gelen Türk Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Garanti BBVA9,48+0,30+3,27%
Türkiye Sigorta4,840+0,040+0,83%
THY13,190+0,140+1,07%
Şekerbank T.A.Ş.1,000+0,010+1,01%
Akbank TAS5,48+0,10+1,86%
Ege Endüstri Ve Tic..1.142,30+5,80+0,51%

Önemli Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Exxon Mobil55,21+1,57+2,93%
Alibaba ADR151,89+1,71+1,14%
Deutsche Bank10,480+0,385+3,81%
Facebook343,21-14,27-3,99%
Alphabet A2.805,7+25,0+0,90%
Apple145,85+2,42+1,69%

ETFler

İsimSonFarkFark %
SPDR S&P 500437,86+4,23+0,98%
Invesco QQQ Trust369,57+3,42+0,93%
iShares S&P Europe 3.46,18000,00000,00%
SPDR Gold Shares165,42-0,62-0,37%
SPDR S&P Metals & Mi.41,13+0,81+2,01%
iShares MSCI Emergin.50,99+0,63+1,25%

Oranlar & Tahviller

İsimAySonFark
Italya Hük. Bon.Ara 2021154,46+0,34
ABD 10 Yil. BonoAra 2021133,190,00
ABD 30 Yil. Hzn. Bon.Ara 2021164,44+0,69
Ingiltere BonolariAra 2021127,47-1,06
Euro BundAra 2021171,75+0,01
Euro SCHATZAra 2021112,252-0,011

 

 

 

 

 

 

Google ile Kayıt Ol
veya
E-posta ile Kayıt Ol