Son Dakika

0
Reklamsız Sürüm. Investing.com deneyiminizi geliştirin. 40% kadar indirimden yararlanın Daha Fazla Ayrıntı

Haberler

Daha Fazla Göster
Daha Fazla Göster
  Saat: 03:38 (GMT +3:00)

Ekonomik Takvim

Zaman Döviz Olay Açıklanan Beklenti Önceki
Beklenen Önemli Ekonomik Olaylar
10sa 01dk   EUR AMB’den Panetta Konuşma Yapacak        

En İyi Kripto Paralar

Title Temizle
  İsim Sembol Fiyat (USD) Piy. Değ (24S) Hac. Değ (24S)
Bitcoin BTC 54.520,6 $1,03T $29,94B +0,76%
Ethereum ETH 4.071,01 $482,45B $16,18B +0,04%
Binance Coin BNB 599 $99,80B $2,46B +1,66%
Tether USDT 1,0009 $73,17B $72,16B 0%
Solana SOL 191,095 $58,20B $1,41B -1,50%

Teknik Analizleri

GAU/TRY
716,022
27.11.2021 00:59
Üye Görüşleri
Boğa Pazarı
80%
Ayı Pazarı
20%
Özet: GüçLü AL
Hareketli Ortalama:Al (12)Sat (0)
İndikatörler:Al (9)Sat (2)
S3S2S1Pivot NoktasıR1R2R3
706,110707,875711,341713,106716,573718,337721,804

Haftalık Karikatürler

Hisse senetleri yeni yıla kazançlı girmeye hazırlanırken piyasa boğaları Powell'a minnettar!

Hisse Görüntüleyici

Hisseleri Ara
   
   
   
Bul

Kripto Para Çiftleri

Anlık Kripto Para Fiyatlarını Takip Edin
   
   
   
Bul
28.11.2021 00:38 GMT

Gerçek Zamanlı Finans Piyasaları

Türk Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
BİST 100 1.776,41 -42,82 -2,35%
Up
30.30%
Down
68.69%
Unchanged
1.01%
30 68
BİST 50 1.574,31 -42,15 -2,61%
Up
22.00%
Down
78.00%
11 39
BİST 30 1.914,37 -57,72 -2,93%
Up
20.00%
Down
80.00%
6 24
Bankalar 1.548,30 -54,54 -3,40%
Up
8.33%
Down
83.33%
Unchanged
8.33%
1 10
Finansallar 1.676,44 -47,83 -2,77%
Up
14.29%
Down
81.25%
Unchanged
4.46%
16 91
Gayrimenkul Yatır. 687,29 -6,60 -0,95%
Up
20.00%
Down
74.29%
Unchanged
5.71%
7 26

Dünya Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
Dow Jones 34.899,34 -905,04 -2,53%
Up
3.33%
Down
96.67%
1 29
S&P 500 4.594,62 -106,84 -2,27%
Up
5.73%
Down
94.07%
Unchanged
0.20%
28 460
DAX 15.257,04 -660,94 -4,15%
Up
15.00%
Down
85.00%
6 34
Hang Seng 24.080,52 -659,64 -2,67%
Up
1.67%
Down
98.33%
1 59
S&P/ASX 200 7.279,30 -128,00 -1,73%
Up
6.60%
Down
90.86%
Unchanged
2.54%
13 179
Shanghai 3.564,09 -20,09 -0,56%
Up
31.48%
Down
65.57%
Unchanged
2.95%
469 977

Vadeli Endeksler

İsimAySonFark %
DAX 30Ara 202115.107,5-5,03%
Euro Stoxx 50Ara 20214.063-5,27%
FTSE 100Ara 20217.020,5-3,93%
S&P 500Ara 20214.595,75-2,20%
S&P 500 VIXAra 202126,02+28,81%
Nasdaq 100Ara 202116.051,00-1,92%

Emtialar

İsimAySonFark %
AltınAra 20211.791,40+0,40%
Ham PetrolOca 202268,17-13,04%
GümüşAra 202123,145-1,49%
Doğal GazAra 20215,498+8,48%
Amerikan Soya Fasuly.Oca 20221.253,38-1,46%
Amerikan BuğdayAra 2021830,25-2,89%

Önde Gelen Türk Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Garanti BBVA11,44-0,30-2,56%
Türkiye Sigorta5,100-0,110-2,11%
THY16,990-1,790-9,53%
Şekerbank T.A.Ş.1,120-0,040-3,45%
Akbank TAS6,61-0,23-3,36%
Ege Endüstri Ve Tic..1.704,00+34,60+2,07%

Önemli Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Exxon Mobil61,25-2,23-3,51%
Alibaba ADR133,35-3,17-2,32%
Deutsche Bank10,740-0,770-6,69%
Meta Platforms333,12-7,94-2,33%
Alphabet A2.843,7-78,7-2,69%
Apple156,81-5,13-3,17%

ETFler

İsimSonFarkFark %
SPDR S&P 500458,97-10,47-2,23%
Invesco QQQ Trust391,20-7,56-1,90%
iShares S&P Europe 3.46,18000,00000,00%
SPDR Gold Shares166,85-0,27-0,16%
SPDR S&P Metals & Mi.42,90-1,70-3,81%
iShares MSCI Emergin.48,70-1,69-3,35%

Oranlar & Tahviller

İsimAySonFark
Italya Hük. Bon.Ara 2021151,56+1,12
ABD 10 Yil. BonoAra 2021131,17+1,34
ABD 30 Yil. Hzn. Bon.Ara 2021162,88+2,88
Ingiltere BonolariAra 2021126,46+0,52
Euro BundAra 2021172,45+1,47
Euro SCHATZAra 2021112,450+0,038

 

 

 

 

 

 

Google ile Kayıt Ol
veya
E-posta ile Kayıt Ol