Son Dakika
Kapat

0
Reklamsız Sürüm. Investing.com deneyiminizi geliştirin. 40% kadar indirimden yararlanın Şimdi Yükseltin

Haberler

Daha Fazla Göster
Daha Fazla Göster
  Saat: 15:55 (GMT +3:00)

Ekonomik Takvim

Zaman Döviz Olay Açıklanan Beklenti Önceki
Tatiller - 16 Mayıs 2022, Pazartesi
Tüm Gün   Singapur - Vesak Günü
Beklenen Önemli Ekonomik Olaylar
00dk   USD FOMC Üyesi Williams'ın Konuşması        
1sa 20dk   GBP Para Politikası Kurulu (MPC) Hazine Komitesi Oturumu      
2sa 15dk   EUR Bundesbank’tan Mauderer Konuşma Yapacak        
Son Yayınlanan Önemli Ekonomik Olaylar
15:30   USD New York Empire State İmalat Endeksi -11,60 17,00 24,60
15:30   CAD Toptan Satışlar (Aylık) 0,3% -0,3% -0,3%
15:30   CAD İmalat Satışları (Aylık) 2,5% 1,7% 5,1%
15:15   CAD Konut Başlangıçları 267,3K 246,4K 248,4K

En İyi Kripto Paralar

Title Temizle
  İsim Sembol Fiyat (USD) Piy. Değ (24S) Hac. Değ (24S)
Bitcoin BTC 29.892,3 $568,46B $32,69B -1,33%
Ethereum ETH 2.031,96 $245,45B $19,87B -2,50%
Tether USDT 0,9993 $75,68B $62,33B 0%
USD Coin USDC 1,0011 $51,02B $6,39B -0,02%
BNB BNB 299,41 $48,85B $1,73B -0,86%

Teknik Analizleri

GAU/TRY
908,003
16.05.2022 15:54
Üye Görüşleri
Boğa Pazarı
68%
Ayı Pazarı
32%
Özet: GüçLü AL
Hareketli Ortalama:Al (12)Sat (0)
İndikatörler:Al (8)Sat (0)
S3S2S1Pivot NoktasıR1R2R3
902,175903,824905,323906,972908,471910,120911,619

Hisse Görüntüleyici

Hisseleri Ara
   
   
   
Bul

Kripto Para Çiftleri

Anlık Kripto Para Fiyatlarını Takip Edin
   
   
   
Bul
16.05.2022 12:55 GMT

Gerçek Zamanlı Finans Piyasaları

Türk Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
BİST 100 2.408,17 -11,07 -0,46%
Up
40.00%
Down
58.00%
Unchanged
2.00%
40 58
BİST 50 2.151,03 -12,71 -0,59%
Up
40.00%
Down
60.00%
20 30
BİST 30 2.666,91 -15,06 -0,56%
Up
33.33%
Down
66.67%
10 20
Bankalar 1.979,22 -39,57 -1,96%
Up
16.67%
Down
75.00%
Unchanged
8.33%
2 9
Finansallar 2.268,05 -15,02 -0,66%
Up
35.65%
Down
59.13%
Unchanged
5.22%
41 68
Gayrimenkul Yatır. 1.029,76 +7,43 +0,73%
Up
44.44%
Down
50.00%
Unchanged
5.56%
16 18

Dünya Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
Dow Jones 32.196,66 +466,36 +1,47%
Up
83.33%
Down
16.67%
25 5
S&P 500 4.023,89 +93,81 +2,39%
Up
92.20%
Down
7.80%
461 39
DAX 13.939,51 -88,42 -0,63%
Up
32.50%
Down
67.50%
13 27
Hang Seng 19.950,21 +51,44 +0,26%
Up
65.15%
Down
33.33%
Unchanged
1.52%
43 22
S&P/ASX 200 7.093,00 +17,90 +0,25%
Up
60.73%
Down
34.03%
Unchanged
5.24%
116 65
Shanghai 3.073,75 -10,54 -0,34%
Up
47.72%
Down
45.23%
Unchanged
7.05%
711 674

Vadeli Endeksler

İsimAySonFark %
DAX 30Haz 202213.931,5-0,60%
Euro Stoxx 50Haz 20223.668-0,65%
FTSE 100Haz 20227.410,5+0,01%
S&P 500Haz 20224.019,50-0,01%
S&P 500 VIXHaz 202228,93-1,58%
Nasdaq 100Haz 202212.386,00+0,03%

Emtialar

İsimAySonFark %
AltınHaz 20221.807,49-0,04%
Ham PetrolTem 2022108,06-0,52%
GümüşTem 202221,255+1,21%
Doğal GazHaz 20227,820+2,05%
Amerikan Soya Fasuly.Tem 20221.661,00+0,91%
Amerikan BuğdayTem 20221.235,40+4,96%

Önde Gelen Türk Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Garanti BBVA14,96-0,02-0,13%
Türkiye Sigorta4,630-0,040-0,86%
THY43,020+0,540+1,27%
Şekerbank T.A.Ş.1,120+0,030+2,75%
Akbank TAS8,02-0,23-2,79%
Ege Endüstri Ve Tic..1.727,30-33,10-1,88%

Önemli Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Exxon Mobil88,86+2,56+2,97%
Alibaba ADR87,99+6,90+8,51%
Deutsche Bank9,314-0,033-0,35%
Meta Platforms198,62+7,38+3,86%
Alphabet A2.321,01+64,13+2,84%
Apple147,11+4,55+3,19%

ETFler

İsimSonFarkFark %
SPDR S&P 500401,72+9,38+2,39%
Invesco QQQ Trust301,94+10,79+3,71%
ProShares Ultra VIX .16,11-1,71-9,60%
SPDR Gold Shares168,79-1,38-0,81%
SPDR S&P Metals & Mi.50,27+1,48+3,03%
iShares MSCI Emergin.40,49+1,09+2,77%

Oranlar & Tahviller

İsimAySonFark
Italya Hük. Bon.Haz 2022129,16-0,66
ABD 10 Yil. BonoHaz 2022119,47+0,30
ABD 30 Yil. Hzn. Bon.Haz 2022139,50+0,41
Ingiltere BonolariHaz 2022119,92-0,29
Euro BundHaz 2022153,32-0,55
Euro SCHATZHaz 2022110,448-0,089

 

 

 

 

 

 

Uygulamalarımız
İNDİRApp store
Investing.com
© 2007-2022 Fusion Media Limited. Tüm Hakları Saklıdır.
Risk Açıklaması: Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.
İşbu sözleşmenin aslı İngilizcedir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır.
  • Ücretsiz kayıt olun ve aşağıdakilere erişim sağlayın:
  • Gerçek Zamanlı Alarmlar
  • Gelişmiş Portföy Özellikleri
  • Kişiselleştirilebilir Grafikler
  • Tamamen Senkronize Çalışan Uygulama
Google ile Kayıt Ol
veya
E-posta ile Kayıt Ol