Son Dakika

0
Reklamsız Sürüm. Investing.com deneyiminizi geliştirin. 40% kadar indirimden yararlanın Daha Fazla Ayrıntı

Haberler

Daha Fazla Göster
Daha Fazla Göster
  Saat: 21:50 (GMT +3:00)

Ekonomik Takvim

Zaman Döviz Olay Açıklanan Beklenti Önceki
Tatiller - 19 Ekim 2021, Salı
Tüm Gün   Birleşik Arap Emirlikleri - Mevlit Kandili
Beklenen Önemli Ekonomik Olaylar
09dk   USD FED Üyesi Waller’ın Konuşması        
1sa 39dk   USD Amerikan Petrol Enstitüsü Haftalık Ham Petrol Stokları     5,213M
Son Yayınlanan Önemli Ekonomik Olaylar
21:50   USD FOMC Üyesi Bostic’in Konuşması        
20:15   USD FOMC Üyesi Bowman’in Konuşması        
18:00   USD FOMC Üyesi Daly’nin Konuşması        
18:00   EUR Bundesbank’tan Mauderer Konuşma Yapacak        
17:30   NZD GlobalDairyTrade Fiyat Endeksi 2,2%   0,0%

En İyi Kripto Paralar

Title Temizle
  İsim Sembol Fiyat (USD) Piy. Değ (24S) Hac. Değ (24S)
Bitcoin BTC 63.447,5 $1,19T $39,35B +2,56%
Ethereum ETH 3.808,8 $449,06B $15,75B +2,10%
Binance Coin BNB 482,98 $80,63B $1,86B +0,81%
Cardano ADA 2,1142 $69,64B $2,87B -0,33%
Tether USDT 1 $69,03B $62,80B 0%

Teknik Analizleri

GAU/TRY
529,657
19.10.2021 21:49
Üye Görüşleri
Boğa Pazarı
82%
Ayı Pazarı
18%
Özet: GüçLü SAT
Hareketli Ortalama:Al (5)Sat (7)
İndikatörler:Al (1)Sat (8)
S3S2S1Pivot NoktasıR1R2R3
528,188528,572529,080529,464529,972530,356530,864

Hisse Görüntüleyici

Hisseleri Ara
   
   
   
Bul

Kripto Para Çiftleri

Anlık Kripto Para Fiyatlarını Takip Edin
   
   
   
Bul
19.10.2021 18:50 GMT

Gerçek Zamanlı Finans Piyasaları

Türk Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
BİST 100 1.429,85 +12,16 +0,86%
Up
72.73%
Down
20.20%
Unchanged
7.07%
72 20
BİST 50 1.256,88 +9,87 +0,79%
Up
68.00%
Down
24.00%
Unchanged
8.00%
34 12
BİST 30 1.535,58 +12,13 +0,80%
Up
76.67%
Down
20.00%
Unchanged
3.33%
23 6
Bankalar 1.234,83 +30,30 +2,52%
Up
83.33%
Down
0.00%
Unchanged
16.67%
10 0
Finansallar 1.366,03 +17,30 +1,28%
Up
66.97%
Down
22.02%
Unchanged
11.01%
73 24
Gayrimenkul Yatır. 638,98 +1,17 +0,18%
Up
57.14%
Down
31.43%
Unchanged
11.43%
20 11

Dünya Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
Dow Jones 35.389,98 +131,37 +0,37%
Up
63.33%
Down
36.67%
19 11
S&P 500 4.512,90 +26,42 +0,59%
Up
66.53%
Down
32.45%
Unchanged
1.02%
326 159
DAX 15.515,83 +41,36 +0,27%
Up
55.26%
Down
44.74%
21 17
Hang Seng 25.787,21 +377,46 +1,49%
Up
80.00%
Down
11.67%
Unchanged
8.33%
48 7
S&P/ASX 200 7.374,90 -6,20 -0,08%
Up
46.70%
Down
47.21%
Unchanged
6.09%
92 93
Shanghai 3.593,15 +25,02 +0,70%
Up
53.02%
Down
42.21%
Unchanged
4.77%
790 629

Vadeli Endeksler

İsimAySonFark %
DAX 30Ara 202115.484,5+0,06%
Euro Stoxx 50Ara 20214.150+0,16%
FTSE 100Ara 20217.195,0+0,18%
S&P 500Ara 20214.502,75+0,56%
S&P 500 VIXKas 202119,55-0,74%
Nasdaq 100Ara 202115.373,25+0,54%

Emtialar

İsimAySonFark %
AltınAra 20211.770,75+0,29%
Ham PetrolAra 202182,28+0,72%
GümüşAra 202123,733+2,02%
Doğal GazKas 20215,079+1,80%
Amerikan Soya Fasuly.Kas 20211.228,88+0,65%
Amerikan BuğdayAra 2021738,40+0,33%

Önde Gelen Türk Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Garanti BBVA9,03+0,23+2,61%
Türkiye Sigorta5,090+0,140+2,83%
THY14,320-0,250-1,72%
Şekerbank T.A.Ş.1,000+0,010+1,01%
Akbank TAS5,23+0,15+2,95%
Ege Endüstri Ve Tic..1.174,30+0,80+0,07%

Önemli Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Exxon Mobil63,52+0,96+1,53%
Alibaba ADR175,89+9,07+5,44%
Deutsche Bank11,415-0,025-0,22%
Facebook339,95+4,61+1,37%
Alphabet A2.860,3+4,7+0,16%
Apple148,60+2,05+1,40%

ETFler

İsimSonFarkFark %
SPDR S&P 500449,90+2,71+0,61%
Invesco QQQ Trust374,83+2,18+0,59%
iShares S&P Europe 3.46,18000,00000,00%
SPDR Gold Shares165,53+0,61+0,37%
SPDR S&P Metals & Mi.44,34-0,92-2,03%
iShares MSCI Emergin.52,44+0,63+1,22%

Oranlar & Tahviller

İsimAySonFark
Italya Hük. Bon.Ara 2021150,82-0,70
ABD 10 Yil. BonoAra 2021130,59-0,17
ABD 30 Yil. Hzn. Bon.Ara 2021158,34-1,22
Ingiltere BonolariAra 2021124,07-0,24
Euro BundAra 2021168,47-0,64
Euro SCHATZAra 2021112,062+0,004

 

 

 

 

 

 

Google ile Kayıt Ol
veya
E-posta ile Kayıt Ol