Son Dakika

0
Reklamsız Sürüm. Investing.com deneyiminizi geliştirin. 40% kadar indirimden yararlanın Daha Fazla Ayrıntı

Haberler

Daha Fazla Göster
Daha Fazla Göster
  Saat: 22:12 (GMT +3:00)

Ekonomik Takvim

Zaman Döviz Olay Açıklanan Beklenti Önceki
Beklenen Önemli Ekonomik Olaylar
2sa 17dk   NZD Yeni Zelanda İşletme Satın Alma Müdürleri Endeksi (PMI)     50,6
4sa 17dk   JPY Ulusal Çekirdek Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) (Yıllık)   0,6% 0,5%
4sa 37dk   JPY Para Politikası Toplantı Tutanakları        
Son Yayınlanan Önemli Ekonomik Olaylar
19:00   USD Cushing, Oklahoma Ham Petrol Stokları -1,314M   -2,468M
19:00   USD Ham Petrol Stokları 0,515M -0,938M -4,553M
18:00   USD Mevcut Konut Satışları (Aylık) -4,6%   2,2%
18:00   USD Mevcut Ev Satışları 6,18M 6,44M 6,48M

En İyi Kripto Paralar

Title Temizle
  İsim Sembol Fiyat (USD) Piy. Değ (24S) Hac. Değ (24S)
Bitcoin BTC 43.068 $812,85B $16,85B +2,53%
Ethereum ETH 3.238,25 $383,90B $8,99B +3,25%
Tether USDT 1,0003 $78,35B $32,60B 0%
BNB BNB 466,78 $76,88B $1,71B -1,05%
Cardano ADA 1,3959 $46,62B $1,58B -0,08%

Teknik Analizleri

GAU/TRY
790,012
20.01.2022 22:12
Üye Görüşleri
Boğa Pazarı
77%
Ayı Pazarı
23%
Özet: GüçLü SAT
Hareketli Ortalama:Al (0)Sat (12)
İndikatörler:Al (1)Sat (9)
S3S2S1Pivot NoktasıR1R2R3
787,910788,523789,236789,849790,562791,175791,888

Hisse Görüntüleyici

Hisseleri Ara
   
   
   
Bul

Kripto Para Çiftleri

Anlık Kripto Para Fiyatlarını Takip Edin
   
   
   
Bul
20.01.2022 19:12 GMT

Gerçek Zamanlı Finans Piyasaları

Türk Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
BİST 100 2.014,21 -27,87 -1,36%
Up
23.00%
Down
76.00%
Unchanged
1.00%
23 76
BİST 50 1.806,91 -26,85 -1,46%
Up
22.00%
Down
78.00%
11 39
BİST 30 2.229,58 -34,38 -1,52%
Up
23.33%
Down
76.67%
7 23
Bankalar 1.757,80 -17,03 -0,96%
Up
8.33%
Down
83.33%
Unchanged
8.33%
1 10
Finansallar 1.893,89 -19,61 -1,03%
Up
25.66%
Down
69.91%
Unchanged
4.42%
29 79
Gayrimenkul Yatır. 755,26 -11,15 -1,46%
Up
22.22%
Down
69.44%
Unchanged
8.33%
8 25

Dünya Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
Dow Jones 35.284,93 +256,28 +0,73%
Up
76.67%
Down
23.33%
23 7
S&P 500 4.568,00 +35,24 +0,78%
Up
79.21%
Down
20.59%
Unchanged
0.20%
400 104
DAX 15.912,33 +102,61 +0,65%
Up
70.00%
Down
30.00%
28 12
Hang Seng 24.952,35 +824,50 +3,42%
Up
82.81%
Down
15.62%
Unchanged
1.56%
53 10
S&P/ASX 200 7.342,40 +9,90 +0,14%
Up
29.08%
Down
66.33%
Unchanged
4.59%
57 130
Shanghai 3.555,06 -3,12 -0,09%
Up
21.14%
Down
76.91%
Unchanged
1.95%
315 1146

Vadeli Endeksler

İsimAySonFark %
DAX 30Mar 202215.882,5+0,66%
Euro Stoxx 50Mar 20224.284+0,82%
FTSE 100Mar 20227.525,8-0,02%
S&P 500Mar 20224.562,50+0,85%
S&P 500 VIXŞub 202222,78-5,35%
Nasdaq 100Mar 202215.190,00+1,04%

Emtialar

İsimAySonFark %
AltınŞub 20221.841,35-0,10%
Ham PetrolMar 202286,12+0,37%
GümüşMar 202224,683+1,87%
Doğal GazŞub 20223,794-5,88%
Amerikan Soya Fasuly.Mar 20221.426,12+2,52%
Amerikan BuğdayMar 2022790,80-0,78%

Önde Gelen Türk Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Garanti BBVA11,94-0,09-0,75%
Türkiye Sigorta5,290-0,130-2,40%
THY28,100+0,700+2,55%
Şekerbank T.A.Ş.1,050-0,020-1,87%
Akbank TAS7,84-0,04-0,51%
Ege Endüstri Ve Tic..1.736,50-8,20-0,47%

Önemli Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Exxon Mobil74,14+1,02+1,40%
Alibaba ADR133,33+5,59+4,38%
Deutsche Bank11,676-0,108-0,92%
Meta Platforms323,50+3,91+1,22%
Alphabet A2.733,55+31,23+1,16%
Apple167,48+1,25+0,75%

ETFler

İsimSonFarkFark %
SPDR S&P 500456,07+4,32+0,96%
Invesco QQQ Trust370,81+4,33+1,18%
ProShares Ultra VIX .13,18-1,02-7,18%
SPDR Gold Shares171,93-0,15-0,09%
SPDR S&P Metals & Mi.46,41+0,23+0,50%
iShares MSCI Emergin.50,28+0,85+1,72%

Oranlar & Tahviller

İsimAySonFark
Italya Hük. Bon.Mar 2022145,59+0,47
ABD 10 Yil. BonoMar 2022127,69+0,02
ABD 30 Yil. Hzn. Bon.Mar 2022154,44-0,13
Ingiltere BonolariMar 2022122,67+0,39
Euro BundMar 2022169,73+0,35
Euro SCHATZMar 2022111,963+0,021

 

 

 

 

 

 

Google ile Kayıt Ol
veya
E-posta ile Kayıt Ol