Son Dakika
Kapat

0
Reklamsız Sürüm. Investing.com deneyiminizi geliştirin. 40% kadar indirimden yararlanın Şimdi Yükseltin

Haberler

Daha Fazla Göster
Daha Fazla Göster
  Saat: 07:45 (GMT +3:00)

Ekonomik Takvim

Zaman Döviz Olay Açıklanan Beklenti Önceki
Beklenen Önemli Ekonomik Olaylar
1sa 14dk   GBP İşletme Yatırımı (çeyreklik)     -0,5%
1sa 14dk   GBP Cari Hesap   -39,8B -7,3B
1sa 14dk   GBP Gayri Safi Yurtiçi Hasıla (GSYİH) (çeyreklik)   0,8% 0,8%
1sa 14dk   EUR Almanya Perakende Satışları (Aylık)   0,5% -5,4%
1sa 14dk   GBP Nationwide Konut Fiyat Endeksi (HPI) (Aylık)   0,5% 0,9%
1sa 14dk   GBP Gayri Safi Yurtiçi Hasıla (GSYİH) (Yıllık)   8,7% 8,7%
1sa 14dk   GBP Nationwide Konut Fiyat Endeksi (HPI) (Yıllık)   10,8% 11,2%

En İyi Kripto Paralar

Title Temizle
  İsim Sembol Fiyat (USD) Piy. Değ (24S) Hac. Değ (24S)
Bitcoin BTC 20.070,6 $382,73B $23,29B -1,14%
Ethereum ETH 1.093,12 $132,62B $15,47B -4,94%
Tether USDT 0,9995 $66,35B $44,04B +0,01%
USD Coin USDC 1,0013 $55,81B $5,16B -0,02%
BNB BNB 218,8 $35,74B $970,61M -2,06%

Teknik Analizleri

GAU/TRY
969,352
30.06.2022 07:44
Üye Görüşleri
Boğa Pazarı
74%
Ayı Pazarı
26%
Özet: GüçLü SAT
Hareketli Ortalama:Al (0)Sat (12)
İndikatörler:Al (0)Sat (7)
S3S2S1Pivot NoktasıR1R2R3
973,483974,446974,927975,890976,371977,334977,815

Hisse Görüntüleyici

Hisseleri Ara
   
   
   
Bul

Kripto Para Çiftleri

Anlık Kripto Para Fiyatlarını Takip Edin
   
   
   
Bul
30.06.2022 04:45 GMT

Gerçek Zamanlı Finans Piyasaları

Türk Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
BİST 100 2.401,96 -88,27 -3,54%
Up
9.00%
Down
91.00%
9 91
BİST 50 2.135,25 -83,84 -3,78%
Up
4.00%
Down
96.00%
2 48
BİST 30 2.603,70 -103,46 -3,82%
Up
3.33%
Down
96.67%
1 29
Bankalar 1.939,74 -78,03 -3,87%
Down
91.67%
Unchanged
8.33%
0 11
Finansallar 2.327,80 -84,40 -3,50%
Up
15.38%
Down
79.49%
Unchanged
5.13%
18 93
Gayrimenkul Yatır. 1.046,76 -16,93 -1,59%
Up
18.92%
Down
75.68%
Unchanged
5.41%
7 28

Dünya Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
Dow Jones 31.029,31 +82,32 +0,27%
Up
46.67%
Down
53.33%
14 16
S&P 500 3.818,83 -2,72 -0,07%
Up
40.68%
Down
59.12%
Unchanged
0.20%
203 295
DAX 13.003,35 -228,47 -1,73%
Up
12.50%
Down
87.50%
5 35
Hang Seng 22.002,00 +5,11 +0,02%
Up
50.72%
Down
44.93%
Unchanged
4.35%
35 31
S&P/ASX 200 6.650,20 -50,00 -0,75%
Up
38.22%
Down
57.07%
Unchanged
4.71%
73 109
Shanghai 3.405,64 +44,12 +1,31%
Up
73.64%
Down
20.44%
Unchanged
5.92%
1095 304

Vadeli Endeksler

İsimAySonFark %
DAX 30Eyl 202212.944,0-0,38%
Euro Stoxx 50Eyl 20223.482-0,49%
FTSE 100Eyl 20227.221,5-0,52%
S&P 500Eyl 20223.809,50-0,31%
S&P 500 VIXTem 202228,23-0,37%
Nasdaq 100Eyl 202211.652,00-0,33%

Emtialar

İsimAySonFark %
AltınAğu 20221.815,75-0,10%
Ham PetrolAğu 2022109,83+0,05%
GümüşEyl 202220,683-0,27%
Doğal GazAğu 20226,501+1,20%
Amerikan Soya Fasuly.Ağu 20221.573,38+0,06%
Amerikan BuğdayEyl 2022929,60-0,24%

Önde Gelen Türk Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Garanti BBVA13,88-0,62-4,28%
Türkiye Sigorta5,350+0,480+9,86%
THY46,180-1,860-3,87%
Şekerbank T.A.Ş.1,040-0,040-3,70%
Akbank TAS8,02-0,29-3,49%
Ege Endüstri Ve Tic..2.298,20-202,30-8,09%

Önemli Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Exxon Mobil88,12-3,38-3,69%
Alibaba ADR116,03-0,73-0,63%
Deutsche Bank8,571-0,292-3,29%
Meta Platforms163,94+3,26+2,03%
Alphabet A2.234,03-6,12-0,27%
Apple139,23+1,79+1,30%

ETFler

İsimSonFarkFark %
SPDR S&P 500380,34-0,31-0,08%
Invesco QQQ Trust283,80+0,26+0,09%
ProShares Ultra VIX .14,37+0,10+0,70%
SPDR Gold Shares169,49-0,13-0,08%
SPDR S&P Metals & Mi.44,75-1,29-2,80%
iShares MSCI Emergin.40,29-0,16-0,40%

Oranlar & Tahviller

İsimAySonFark
Italya Hük. Bon.Eyl 2022121,98-0,02
ABD 10 Yil. BonoEyl 2022117,48-0,03
ABD 30 Yil. Hzn. Bon.Eyl 2022136,69-0,25
Ingiltere BonolariEyl 2022112,70-0,49
Euro BundEyl 2022146,58-0,23
Euro SCHATZEyl 2022108,787-0,003

 

 

 

 

 

 

Uygulamalarımız
İNDİRApp store
Investing.com
© 2007-2022 Fusion Media Limited. Tüm Hakları Saklıdır.
Risk Açıklaması: Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.
İşbu sözleşmenin aslı İngilizcedir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır.
  • Ücretsiz kayıt olun ve aşağıdakilere erişim sağlayın:
  • Gerçek Zamanlı Alarmlar
  • Gelişmiş Portföy Özellikleri
  • Kişiselleştirilebilir Grafikler
  • Tamamen Senkronize Çalışan Uygulama
Google ile Kayıt Ol
veya
E-posta ile Kayıt Ol