Son Dakika

0
Reklamsız Sürüm. Investing.com deneyiminizi geliştirin. 40% kadar indirimden yararlanın Daha Fazla Ayrıntı

Haberler

Daha Fazla Göster
Daha Fazla Göster
  Saat: 09:26 (GMT +3:00)

Ekonomik Takvim

Zaman Döviz Olay Açıklanan Beklenti Önceki
Beklenen Önemli Ekonomik Olaylar
53dk   EUR ECB’den Elderson’ın Konuşması        
1sa 33dk   ZAR Çekirdek Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) (Aylık)   0,2% 0,3%
1sa 33dk   ZAR Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) (Aylık)   0,3% 0,4%
Son Yayınlanan Önemli Ekonomik Olaylar
09:00   GBP Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) (Yıllık) 3,1% 3,2% 3,2%
09:00   GBP Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) (Aylık) 0,3% 0,4% 0,7%
09:00   GBP Üretici Fiyat Endeksi (ÜFE) Girişi (Aylık) 0,4% 1,0% 0,5%
09:00   EUR Almanya Üretici Fiyat Endeksi (ÜFE) (Aylık) 2,3% 1,0% 1,5%

En İyi Kripto Paralar

Title Temizle
  İsim Sembol Fiyat (USD) Piy. Değ (24S) Hac. Değ (24S)
Bitcoin BTC 63.889,9 $1,21T $37,75B +2,27%
Ethereum ETH 3.840,93 $454,12B $15,60B +0,46%
Binance Coin BNB 485,11 $81,08B $1,65B -1,82%
Cardano ADA 2,1008 $69,22B $3,22B -1,09%
Tether USDT 1,0002 $69,08B $59,54B +0,02%

Teknik Analizleri

GAU/TRY
532,165
20.10.2021 09:24
Üye Görüşleri
Boğa Pazarı
82%
Ayı Pazarı
18%
Özet: GüçLü AL
Hareketli Ortalama:Al (12)Sat (0)
İndikatörler:Al (9)Sat (0)
S3S2S1Pivot NoktasıR1R2R3
529,108529,701530,497531,090531,886532,479533,275

Hisse Görüntüleyici

Hisseleri Ara
   
   
   
Bul

Kripto Para Çiftleri

Anlık Kripto Para Fiyatlarını Takip Edin
   
   
   
Bul
20.10.2021 06:26 GMT

Gerçek Zamanlı Finans Piyasaları

Türk Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
BİST 100 1.429,85 +12,16 +0,86%
Up
72.73%
Down
20.20%
Unchanged
7.07%
72 20
BİST 50 1.256,88 +9,87 +0,79%
Up
68.00%
Down
24.00%
Unchanged
8.00%
34 12
BİST 30 1.535,58 +12,13 +0,80%
Up
76.67%
Down
20.00%
Unchanged
3.33%
23 6
Bankalar 1.234,83 +30,30 +2,52%
Up
83.33%
Down
0.00%
Unchanged
16.67%
10 0
Finansallar 1.366,03 +17,30 +1,28%
Up
66.97%
Down
22.02%
Unchanged
11.01%
73 24
Gayrimenkul Yatır. 638,98 +1,17 +0,18%
Up
57.14%
Down
31.43%
Unchanged
11.43%
20 11

Dünya Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
Dow Jones 35.457,31 +198,70 +0,56%
Up
76.67%
Down
23.33%
23 7
S&P 500 4.519,63 +33,17 +0,74%
Up
71.84%
Down
27.76%
Unchanged
0.41%
352 136
DAX 15.515,83 +41,36 +0,27%
Up
55.26%
Down
44.74%
21 17
Hang Seng 26.078,00 +290,79 +1,13%
Up
45.00%
Down
43.33%
Unchanged
11.67%
27 26
S&P/ASX 200 7.413,70 +38,80 +0,53%
Up
62.94%
Down
29.95%
Unchanged
7.11%
124 59
Shanghai 3.588,48 -4,68 -0,13%
Up
32.89%
Down
63.09%
Unchanged
4.03%
490 940

Vadeli Endeksler

İsimAySonFark %
DAX 30Ara 202115.453,5-0,24%
Euro Stoxx 50Ara 20214.138-0,43%
FTSE 100Ara 20217.186,2-0,20%
S&P 500Ara 20214.506,25-0,11%
S&P 500 VIXKas 202119,73+1,03%
Nasdaq 100Ara 202115.379,50-0,12%

Emtialar

İsimAySonFark %
AltınAra 20211.775,75+0,30%
Ham PetrolAra 202181,88-0,68%
GümüşAra 202123,905+0,09%
Doğal GazKas 20214,999-1,17%
Amerikan Soya Fasuly.Kas 20211.232,12+0,26%
Amerikan BuğdayAra 2021741,50+0,42%

Önde Gelen Türk Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Garanti BBVA9,03+0,23+2,61%
Türkiye Sigorta5,090+0,140+2,83%
THY14,320-0,250-1,72%
Şekerbank T.A.Ş.1,000+0,010+1,01%
Akbank TAS5,23+0,15+2,95%
Ege Endüstri Ve Tic..1.174,30+0,80+0,07%

Önemli Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Exxon Mobil63,50+0,94+1,50%
Alibaba ADR177,00+10,18+6,10%
Deutsche Bank11,415-0,025-0,22%
Facebook339,99+4,65+1,39%
Alphabet A2.864,7+9,2+0,32%
Apple148,76+2,21+1,51%

ETFler

İsimSonFarkFark %
SPDR S&P 500450,64+3,45+0,77%
Invesco QQQ Trust375,47+2,82+0,76%
iShares S&P Europe 3.46,18000,00000,00%
SPDR Gold Shares165,45+0,53+0,32%
SPDR S&P Metals & Mi.44,38-0,88-1,94%
iShares MSCI Emergin.52,50+0,69+1,33%

Oranlar & Tahviller

İsimAySonFark
Italya Hük. Bon.Ara 2021150,91+0,09
ABD 10 Yil. BonoAra 2021130,50-0,06
ABD 30 Yil. Hzn. Bon.Ara 2021158,00-0,28
Ingiltere BonolariAra 2021124,07-0,24
Euro BundAra 2021168,41-0,13
Euro SCHATZAra 2021112,062+0,004

 

 

 

 

 

 

Google ile Kayıt Ol
veya
E-posta ile Kayıt Ol