Son Dakika

0
Reklamsız Sürüm. Investing.com deneyiminizi geliştirin. 40% kadar indirimden yararlanın Daha Fazla Ayrıntı

Haberler

Daha Fazla Göster
Daha Fazla Göster
  Saat: 02:21 (GMT +3:00)

Ekonomik Takvim

Zaman Döviz Olay Açıklanan Beklenti Önceki
Tatiller - 11 Ağustos 2022, Perşembe
Tüm Gün   Japonya - Dağ Günü
Beklenen Önemli Ekonomik Olaylar
8sa 39dk   USD IEA Aylık Raporu        
11sa 39dk   ZAR İmalat Üretimi (Yıllık)   -2,9% -2,3%
11sa 39dk   USD OPEC Aylık Rapor        
13sa 09dk   USD Üretici Fiyat Endeksi (ÜFE) (Aylık)   0,2% 1,1%
13sa 09dk   USD İşsizlik Haklarından Yararlanma Başvuruları   263K 260K
13sa 09dk   USD Çekirdek Üretici Fiyat Endeksi (ÜFE) (Aylık)   0,4% 0,4%
Son Yayınlanan Önemli Ekonomik Olaylar
02:01   GBP RICS Konut Fiyatı Dengesi 63% 60% 65%

En İyi Kripto Paralar

Title Temizle
  İsim Sembol Fiyat (USD) Piy. Değ (24S) Hac. Değ (24S)
Bitcoin BTC 23.916,1 $456,44B $32,66B +3,22%
Ethereum ETH 1.852,17 $225,61B $23,47B +8,73%
Tether USDT 1,0002 $66,53B $59,91B 0%
USD Coin USDC 0,9998 $53,93B $7,94B 0%
BNB BNB 327,6 $52,85B $1,75B +0,46%

Teknik Analizleri

GAU/TRY
1.028,473
11.08.2022 02:19
Üye Görüşleri
Boğa Pazarı
78%
Ayı Pazarı
22%
Özet: GüçLü SAT
Hareketli Ortalama:Al (2)Sat (10)
İndikatörler:Al (0)Sat (8)
S3S2S1Pivot NoktasıR1R2R3
1.024,8641.025,9551.026,8441.027,9351.028,8241.029,9151.030,805

Hisse Görüntüleyici

Hisseleri Ara
   
   
   
Bul

Kripto Para Çiftleri

Anlık Kripto Para Fiyatlarını Takip Edin
   
   
   
Bul
10.08.2022 23:21 GMT

Gerçek Zamanlı Finans Piyasaları

Türk Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
BİST 100 2.829,58 +44,41 +1,59%
Up
67.33%
Down
30.69%
Unchanged
1.98%
68 31
BİST 50 2.503,57 +41,18 +1,67%
Up
74.00%
Down
26.00%
37 13
BİST 30 3.051,15 +54,68 +1,82%
Up
83.33%
Down
16.67%
25 5
Bankalar 2.491,90 +71,97 +2,97%
Up
83.33%
Down
0.00%
Unchanged
16.67%
10 0
Finansallar 2.804,22 +49,86 +1,81%
Up
50.43%
Down
41.03%
Unchanged
8.55%
59 48
Gayrimenkul Yatır. 1.195,94 +7,18 +0,60%
Up
32.43%
Down
59.46%
Unchanged
8.11%
12 22

Dünya Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
Dow Jones 33.309,51 +535,10 +1,63%
Up
96.67%
Down
3.33%
29 1
S&P 500 4.210,24 +87,77 +2,13%
Up
92.18%
Down
7.41%
Unchanged
0.40%
460 37
DAX 13.700,93 +165,96 +1,23%
Up
82.50%
Down
17.50%
33 7
Hang Seng 19.610,84 -392,60 -1,96%
Up
5.80%
Down
94.20%
4 65
S&P/ASX 200 6.992,70 -37,10 -0,53%
Up
23.16%
Down
71.05%
Unchanged
5.79%
44 135
Shanghai 3.230,02 -17,41 -0,54%
Up
38.69%
Down
57.06%
Unchanged
4.25%
573 845

Vadeli Endeksler

İsimAySonFark %
DAX 30Eyl 202213.716,5-0,02%
Euro Stoxx 50Eyl 20223.756+1,08%
FTSE 100Eyl 20227.474,8+0,54%
S&P 500Eyl 20224.210,25+0,01%
S&P 500 VIXAğu 202221,480,00%
Nasdaq 100Eyl 202213.387,50-0,03%

Emtialar

İsimAySonFark %
AltınAra 20221.806,75-0,38%
Ham PetrolEyl 202291,42-0,55%
GümüşEyl 202220,547-0,94%
Doğal GazEyl 20228,207-0,24%
Amerikan Soya Fasuly.Kas 20221.426,25-0,17%
Amerikan BuğdayEyl 2022803,10+2,70%

Önde Gelen Türk Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Garanti BBVA16,70+0,67+4,18%
Türkiye Sigorta5,300-0,170-3,11%
THY60,150+1,550+2,65%
Şekerbank T.A.Ş.2,450+0,190+8,41%
Akbank TAS9,80+0,32+3,38%
Ege Endüstri Ve Tic..2.300,00+70,50+3,16%

Önemli Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Exxon Mobil91,45+0,86+0,95%
Alibaba ADR92,42+1,23+1,35%
Deutsche Bank8,829+0,102+1,17%
Meta Platforms178,34+9,81+5,82%
Alphabet A119,70+3,07+2,63%
Apple169,24+4,32+2,62%

ETFler

İsimSonFarkFark %
SPDR S&P 500419,99+8,64+2,10%
Invesco QQQ Trust325,93+8,85+2,79%
ProShares Ultra VIX .9,17-0,86-8,57%
SPDR Gold Shares166,78-0,42-0,25%
SPDR S&P Metals & Mi.51,03+1,75+3,55%
iShares MSCI Emergin.40,46+0,50+1,25%

Oranlar & Tahviller

İsimAySonFark
Italya Hük. Bon.Eyl 2022128,25-0,02
ABD 10 Yil. BonoEyl 2022119,77+0,02
ABD 30 Yil. Hzn. Bon.Eyl 2022142,06+0,13
Ingiltere BonolariEyl 2022117,54+0,21
Euro BundEyl 2022156,58+0,40
Euro SCHATZEyl 2022109,845+0,005

 

 

 

 

 

 

Google ile Kayıt Ol
veya
E-posta ile Kayıt Ol