Son Dakika

0
Reklamsız Sürüm. Investing.com deneyiminizi geliştirin. 40% kadar indirimden yararlanın Daha Fazla Ayrıntı

Haberler

Daha Fazla Göster
Daha Fazla Göster
  Saat: 22:36 (GMT +3:00)

Ekonomik Takvim

Zaman Döviz Olay Açıklanan Beklenti Önceki
Beklenen Önemli Ekonomik Olaylar
4sa 03dk   AUD Avustralya Merkez Bankası (RBA) Bşk. Yardımcısı Debelle'in Konuşması        
4sa 13dk   JPY Perakende Satışlar (Yıllık)   -2,3% -3,2%
7sa 23dk   JPY BoJ Durum Raporu (Yıllık)        
7sa 23dk   JPY BoJ Para Politikası Duyurusu        
Son Yayınlanan Önemli Ekonomik Olaylar
19:00   EUR Alman Buba’dan Beermann Konuşma Yapacak        
18:20   EUR AMB Başkanı Lagarde’ın Konuşması        
18:00   CAD BoC Basın Toplantısı        

En İyi Kripto Paralar

Title Temizle
  İsim Sembol Fiyat (USD) Piy. Değ (24S) Hac. Değ (24S)
Bitcoin BTC 58.550,5 $1,10T $44,46B -6,02%
Ethereum ETH 3.977,82 $467,17B $26,67B -5,49%
Binance Coin BNB 449,8 $74,90B $2,35B -7,30%
Tether USDT 1,0005 $69,82B $120,28B +0,05%
Cardano ADA 1,9234 $63,57B $4,95B -11,24%

Teknik Analizleri

GAU/TRY
548,833
27.10.2021 22:35
Üye Görüşleri
Boğa Pazarı
81%
Ayı Pazarı
19%
Özet: GüçLü AL
Hareketli Ortalama:Al (8)Sat (4)
İndikatörler:Al (6)Sat (3)
S3S2S1Pivot NoktasıR1R2R3
547,718548,091548,475548,848549,232549,605549,989

Hisse Görüntüleyici

Hisseleri Ara
   
   
   
Bul

Kripto Para Çiftleri

Anlık Kripto Para Fiyatlarını Takip Edin
   
   
   
Bul
27.10.2021 19:36 GMT

Gerçek Zamanlı Finans Piyasaları

Türk Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
BİST 100 1.519,25 +10,05 +0,67%
Up
60.61%
Down
33.33%
Unchanged
6.06%
60 33
BİST 50 1.334,15 +5,95 +0,45%
Up
56.00%
Down
34.00%
Unchanged
10.00%
28 17
BİST 30 1.635,28 +9,73 +0,60%
Up
70.00%
Down
16.67%
Unchanged
13.33%
21 5
Bankalar 1.323,23 +37,20 +2,89%
Up
91.67%
Down
0.00%
Unchanged
8.33%
11 0
Finansallar 1.446,91 +22,21 +1,56%
Up
49.09%
Down
40.91%
Unchanged
10.00%
54 45
Gayrimenkul Yatır. 662,83 +11,24 +1,72%
Up
57.14%
Down
25.71%
Unchanged
17.14%
20 9

Dünya Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
Dow Jones 35.580,60 -176,28 -0,49%
Up
23.33%
Down
76.67%
7 23
S&P 500 4.564,83 -9,96 -0,22%
Up
18.61%
Down
81.19%
Unchanged
0.20%
91 397
DAX 15.705,81 -51,25 -0,33%
Up
35.00%
Down
65.00%
14 26
Hang Seng 25.628,74 -409,53 -1,57%
Up
26.67%
Down
71.67%
Unchanged
1.67%
16 43
S&P/ASX 200 7.448,70 +5,30 +0,07%
Up
39.09%
Down
53.81%
Unchanged
7.11%
77 106
Shanghai 3.562,31 -35,33 -0,98%
Up
19.66%
Down
78.19%
Unchanged
2.15%
293 1165

Vadeli Endeksler

İsimAySonFark %
DAX 30Ara 202115.687,5-0,47%
Euro Stoxx 50Ara 20214.211-0,21%
FTSE 100Ara 20217.243,8-0,16%
S&P 500Ara 20214.559,00-0,14%
S&P 500 VIXKas 202119,15+1,19%
Nasdaq 100Ara 202115.641,75+0,62%

Emtialar

İsimAySonFark %
AltınAra 20211.797,45+0,23%
Ham PetrolAra 202182,22-2,87%
GümüşAra 202124,137+0,20%
Doğal GazAra 20216,119+1,93%
Amerikan Soya Fasuly.Oca 20221.249,38+0,19%
Amerikan BuğdayAra 2021760,60+1,28%

Önde Gelen Türk Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Garanti BBVA9,56+0,32+3,46%
Türkiye Sigorta5,110-0,010-0,20%
THY14,850+0,150+1,02%
Şekerbank T.A.Ş.1,010+0,010+1,00%
Akbank TAS5,78+0,20+3,58%
Ege Endüstri Ve Tic..1.296,50+59,50+4,81%

Önemli Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Exxon Mobil64,24-1,60-2,43%
Alibaba ADR169,31-0,68-0,40%
Deutsche Bank11,085-0,820-6,89%
Facebook313,37-2,44-0,77%
Alphabet A2.938,2+152,0+5,46%
Apple149,17-0,15-0,10%

ETFler

İsimSonFarkFark %
SPDR S&P 500455,16-0,80-0,18%
Invesco QQQ Trust381,19+2,07+0,54%
iShares S&P Europe 3.46,18000,00000,00%
SPDR Gold Shares167,91+0,22+0,13%
SPDR S&P Metals & Mi.43,63-1,50-3,32%
iShares MSCI Emergin.51,63-0,41-0,79%

Oranlar & Tahviller

İsimAySonFark
Italya Hük. Bon.Ara 2021151,55+0,51
ABD 10 Yil. BonoAra 2021131,08+0,47
ABD 30 Yil. Hzn. Bon.Ara 2021160,81+1,84
Ingiltere BonolariAra 2021125,72+1,28
Euro BundAra 2021169,69+1,00
Euro SCHATZAra 2021112,082-0,050

 

 

 

 

 

 

Google ile Kayıt Ol
veya
E-posta ile Kayıt Ol