Son Dakika

Investing Pro 0
🚨 Pro Verileriyle Kazanç Sezonunun Liderlerini Görün Verileri Görüntüle

Haberler

Daha Fazla Göster
Daha Fazla Göster
  Saat: 02:23 (GMT +3:00)

Ekonomik Takvim

Zaman Döviz Olay Açıklanan Beklenti Önceki
Beklenen Önemli Ekonomik Olaylar
06dk   JPY Hane Halkı Harcamaları (Yıllık)   -0,2% -1,2%
06dk   JPY Hane Halkı Harcamaları (Aylık)   0,3% -0,9%
37dk   GBP BRC Perakende Satış Denetimi (Yıllık)   3,9% 6,5%
1sa 06dk   AUD Ticaret Dengesi   12,500B 13,201B
4sa 06dk   AUD Faiz Oranı Kararı   3,35% 3,10%
4sa 06dk   AUD Avustralya Merkez Bankası (RBA) Kur Açıklaması        
7sa 21dk   CHF İşsizlik Oranı (Mevsimsel Olarak Ayarlanmamış)   2,2% 2,1%

En İyi Kripto Paralar

Title Temizle
  İsim Sembol Fiyat (USD) Piy. Değ (24S) Hac. Değ (24S)
Bitcoin BTC 22.701,4 $438,53B $23,28B -1,02%
Ethereum ETH 1.610,96 $197,96B $6,71B -1,13%
Tether USDT 1,0001 $68,07B $31,46B -0,01%
BNB BNB 324,8 $51,39B $512,19M -1,01%
USD Coin USDC 0,9999 $41,89B $3,04B +0,01%

Teknik Analizleri

GAU/TRY
1.131,251
07.02.2023 02:22
Üye Görüşleri
Boğa Pazarı
81%
Ayı Pazarı
19%
Özet: SAT
Hareketli Ortalama:Al (3)Sat (9)
İndikatörler:Al (1)Sat (5)
S3S2S1Pivot NoktasıR1R2R3
1.127,8201.128,7621.130,5951.131,5381.133,3711.134,3141.136,146

Hisse Görüntüleyici

Hisseleri Ara
   
   
   
Bul

Kripto Para Çiftleri

Anlık Kripto Para Fiyatlarını Takip Edin
   
   
   
Bul
06.02.2023 23:23 GMT

Gerçek Zamanlı Finans Piyasaları

Türk Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
BİST 100 4.930,18 -67,45 -1,35%
Up
24.00%
Down
74.00%
Unchanged
2.00%
24 74
BİST 50 4.412,10 -62,43 -1,40%
Up
24.00%
Down
74.00%
Unchanged
2.00%
12 37
BİST 30 5.465,33 -75,79 -1,37%
Up
26.67%
Down
70.00%
Unchanged
3.33%
8 21
Bankalar 4.020,14 -89,43 -2,18%
Up
25.00%
Down
66.67%
Unchanged
8.33%
3 8
Finansallar 4.529,56 -81,87 -1,78%
Up
13.93%
Down
83.61%
Unchanged
2.46%
17 102
Gayrimenkul Yatır. 1.709,47 -31,55 -1,81%
Up
17.95%
Down
79.49%
Unchanged
2.56%
7 31

Dünya Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
Dow Jones 33.891,02 -34,99 -0,10%
Up
40.00%
Down
60.00%
12 18
S&P 500 4.111,08 -25,40 -0,61%
Up
29.76%
Down
70.04%
Unchanged
0.20%
147 346
DAX 15.345,91 -130,52 -0,84%
Up
20.00%
Down
80.00%
8 32
Hang Seng 21.222,16 -438,31 -2,02%
Up
6.58%
Down
93.42%
5 71
S&P/ASX 200 7.531,50 -7,50 -0,10%
Up
7.98%
Down
7.98%
Unchanged
84.04%
15 15
Shanghai 3.238,70 -24,71 -0,76%
Up
34.03%
Down
60.23%
Unchanged
5.74%
504 892

Vadeli Endeksler

İsimAySonFark %
DAX 30Mar 202315.413,6+0,06%
Euro Stoxx 50Mar 20234.218-0,66%
FTSE 100Mar 20237.812,5-0,79%
S&P 500Mar 20234.126,75+0,08%
S&P 500 VIXŞub 202319,95-0,31%
Nasdaq 100Mar 202312.525,50+0,08%

Emtialar

İsimAySonFark %
AltınNis 20231.880,55+0,01%
Ham PetrolMar 202374,41-0,01%
GümüşMar 202322,302+0,01%
Doğal GazMar 20232,495+0,04%
Amerikan Soya Fasuly.Mar 20231.521,00-0,65%
Amerikan BuğdayMar 2023749,50+0,01%

Önde Gelen Türk Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Garanti BBVA22,54-1,04-4,41%
Türkiye Sigorta9,560-0,690-6,73%
THY139,900-2,800-1,96%
Şekerbank T.A.Ş.2,590-0,030-1,15%
Akbank TAS16,20-0,31-1,88%
Ege Endüstri Ve Tic..5.118,90-168,50-3,19%

Önemli Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Exxon Mobil111,73-0,19-0,17%
Alibaba ADR105,45-0,88-0,83%
Deutsche Bank11,356-0,174-1,51%
Meta Platforms186,06-0,47-0,25%
Alphabet A102,90-1,88-1,79%
Apple151,73-2,77-1,79%

ETFler

İsimSonFarkFark %
SPDR S&P 500409,83-2,52-0,61%
Invesco QQQ Trust303,59-2,59-0,85%
ProShares Ultra VIX .5,09+0,20+4,09%
SPDR Gold Shares173,82+0,36+0,21%
SPDR S&P Metals & Mi.56,90-1,03-1,78%
iShares MSCI Emergin.40,28-0,60-1,47%

Oranlar & Tahviller

İsimAySonFark
Italya Hük. Bon.Mar 2023115,33-1,31
ABD 10 Yil. BonoMar 2023113,42-0,08
ABD 30 Yil. Hzn. Bon.Mar 2023128,94-0,06
Ingiltere BonolariMar 2023105,33-1,92
Euro BundMar 2023136,82-0,97
Euro SCHATZMar 2023105,800-0,105