Son Dakika

0
Reklamsız Sürüm. Investing.com deneyiminizi geliştirin. 40% kadar indirimden yararlanın Daha Fazla Ayrıntı

Haberler

Daha Fazla Göster
Daha Fazla Göster
  Saat: 03:21 (GMT +3:00)

Ekonomik Takvim

Zaman Döviz Olay Açıklanan Beklenti Önceki
Tatiller - 26 Ocak 2022, Çarşamba
Tüm Gün   Avustralya - Avustralya Günü
Tüm Gün   Hindistan - Cumhuriyet Günü
Beklenen Önemli Ekonomik Olaylar
10sa 08dk   EUR Almanya 10 Yıllık Tahvil İhalesi     -0,090%
10sa 38dk   EUR Fransa'da Toplam İş Arama     3.087,8K
13sa 08dk   CAD Toptan Satışlar (Aylık)     1,4%
13sa 08dk   USD Mal Ticaret Dengesi   -96,10B -98,04B
Son Yayınlanan Önemli Ekonomik Olaylar
00:45   NZD Ticaret Dengesi (Aylık)   -700M -864M
00:45   NZD Ticaret Dengesi (Yıllık)     -6.040M
00:30   USD Amerikan Petrol Enstitüsü Haftalık Ham Petrol Stokları -0,872M -0,400M 1,404M

En İyi Kripto Paralar

Title Temizle
  İsim Sembol Fiyat (USD) Piy. Değ (24S) Hac. Değ (24S)
Bitcoin BTC 36.767,2 $698,81B $26,27B +0,22%
Ethereum ETH 2.439,24 $292,40B $16,00B -0,07%
Tether USDT 1,0009 $78,20B $58,24B +0,04%
BNB BNB 381,7 $63,35B $2,32B +2,72%
USD Coin USDC 0,9994 $48,57B $4,03B -0,03%

Teknik Analizleri

GAU/TRY
801,366
26.01.2022 03:21
Üye Görüşleri
Boğa Pazarı
79%
Ayı Pazarı
21%
Özet: AL
Hareketli Ortalama:Al (10)Sat (2)
İndikatörler:Al (4)Sat (2)
S3S2S1Pivot NoktasıR1R2R3
798,488799,221800,546801,279802,604803,337804,662

Hisse Görüntüleyici

Hisseleri Ara
   
   
   
Bul

Kripto Para Çiftleri

Anlık Kripto Para Fiyatlarını Takip Edin
   
   
   
Bul
26.01.2022 00:21 GMT

Gerçek Zamanlı Finans Piyasaları

Türk Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
BİST 100 1.945,07 +34,78 +1,82%
Up
69.00%
Down
27.00%
Unchanged
4.00%
69 27
BİST 50 1.742,60 +35,36 +2,07%
Up
78.00%
Down
18.00%
Unchanged
4.00%
39 9
BİST 30 2.149,64 +46,74 +2,22%
Up
83.33%
Down
16.67%
25 5
Bankalar 1.725,31 +29,06 +1,71%
Up
66.67%
Down
16.67%
Unchanged
16.67%
8 2
Finansallar 1.843,49 +30,77 +1,70%
Up
49.56%
Down
40.71%
Unchanged
9.73%
56 46
Gayrimenkul Yatır. 742,03 +6,92 +0,94%
Up
44.44%
Down
47.22%
Unchanged
8.33%
16 17

Dünya Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
Dow Jones 34.297,73 -66,77 -0,19%
Up
30.00%
Down
70.00%
9 21
S&P 500 4.356,45 -53,68 -1,22%
Up
24.16%
Down
75.84%
122 383
DAX 15.123,87 +112,74 +0,75%
Up
70.00%
Down
30.00%
28 12
Hang Seng 24.243,61 -412,85 -1,67%
Up
4.69%
Down
90.62%
Unchanged
4.69%
3 58
S&P/ASX 200 6.961,60 -177,90 -2,49%
Up
4.08%
Down
94.39%
Unchanged
1.53%
8 185
Shanghai 3.433,06 -91,04 -2,58%
Up
5.17%
Down
94.16%
Unchanged
0.67%
77 1403

Vadeli Endeksler

İsimAySonFark %
DAX 30Mar 202215.153,5+0,85%
Euro Stoxx 50Mar 20224.0820,00%
FTSE 100Mar 20227.362,5+1,62%
S&P 500Mar 20224.358,50+0,22%
S&P 500 VIXŞub 202228,25-1,50%
Nasdaq 100Mar 202214.193,75+0,37%

Emtialar

İsimAySonFark %
AltınŞub 20221.849,00-0,19%
Ham PetrolMar 202285,22-0,44%
GümüşMar 202223,915+0,08%
Doğal GazMar 20223,885+0,10%
Amerikan Soya Fasuly.Mar 20221.406,50+0,01%
Amerikan BuğdayMar 2022816,25-0,02%

Önde Gelen Türk Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Garanti BBVA11,84+0,16+1,37%
Türkiye Sigorta5,120-0,020-0,39%
THY26,120+0,100+0,38%
Şekerbank T.A.Ş.1,020+0,010+0,99%
Akbank TAS7,70+0,12+1,58%
Ege Endüstri Ve Tic..1.622,00-10,50-0,64%

Önemli Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Exxon Mobil74,93+2,14+2,94%
Alibaba ADR119,16-1,21-1,01%
Deutsche Bank11,074+0,314+2,92%
Meta Platforms300,15-8,56-2,77%
Alphabet A2.538,70-77,38-2,96%
Apple159,78-1,84-1,14%

ETFler

İsimSonFarkFark %
SPDR S&P 500434,47-5,37-1,22%
Invesco QQQ Trust345,11-8,19-2,32%
ProShares Ultra VIX .17,95+0,27+1,53%
SPDR Gold Shares172,58+0,55+0,32%
SPDR S&P Metals & Mi.42,80+0,14+0,33%
iShares MSCI Emergin.48,22-0,09-0,19%

Oranlar & Tahviller

İsimAySonFark
Italya Hük. Bon.Mar 2022145,88+0,01
ABD 10 Yil. BonoMar 2022128,14+0,02
ABD 30 Yil. Hzn. Bon.Mar 2022155,28+0,03
Ingiltere BonolariMar 2022123,22-0,36
Euro BundMar 2022170,34+0,03
Euro SCHATZMar 2022112,0820,000

 

 

 

 

 

 

Google ile Kayıt Ol
veya
E-posta ile Kayıt Ol