Son Dakika
Kapat

0
Reklamsız Sürüm. Investing.com deneyiminizi geliştirin. 40% kadar indirimden yararlanın Şimdi Yükseltin

Haberler

Daha Fazla Göster
Daha Fazla Göster
  Saat: 11:00 (GMT +3:00)

Ekonomik Takvim

Zaman Döviz Olay Açıklanan Beklenti Önceki
Beklenen Önemli Ekonomik Olaylar
1sa 59dk   EUR Fransa'da Toplam İş Arama     2.955,0K
Son Yayınlanan Önemli Ekonomik Olaylar
08:30   CAD Investing.com USD/CAD Endeksi 48,7%   28,7%
08:30   USD Investing.com S&P 500 Endeksi 30,4%   62,9%
08:30   USD Investing.com Altın Endeksi 60,5%   53,5%
08:30   CHF Investing.com USD/CHF Endeksi 53,8%   48,6%
08:30   NZD Investing.com NZD/USD Endeksi 56,3%   61,9%
08:30   AUD Investing.com AUD/USD Endeksi 35,5%   37,2%

En İyi Kripto Paralar

Title Temizle
  İsim Sembol Fiyat (USD) Piy. Değ (24S) Hac. Değ (24S)
Bitcoin BTC 21.353,1 $407,07B $20,27B -0,15%
Ethereum ETH 1.227,35 $148,98B $13,15B -0,85%
Tether USDT 0,9997 $66,83B $38,13B +0,02%
USD Coin USDC 1,0007 $55,82B $3,38B -0,01%
BNB BNB 239,39 $39,05B $872,58M +0,33%

Teknik Analizleri

GAU/TRY
986,218
27.06.2022 10:58
Üye Görüşleri
Boğa Pazarı
75%
Ayı Pazarı
25%
Özet: NöTR
Hareketli Ortalama:Al (4)Sat (8)
İndikatörler:Al (5)Sat (2)
S3S2S1Pivot NoktasıR1R2R3
942,415950,767966,796975,148991,177999,5291.015,558

Hisse Görüntüleyici

Hisseleri Ara
   
   
   
Bul

Kripto Para Çiftleri

Anlık Kripto Para Fiyatlarını Takip Edin
   
   
   
Bul
27.06.2022 08:00 GMT

Gerçek Zamanlı Finans Piyasaları

Türk Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
BİST 100 2.526,25 -27,84 -1,09%
Up
15.00%
Down
81.00%
Unchanged
4.00%
15 81
BİST 50 2.250,28 -28,26 -1,24%
Up
8.00%
Down
88.00%
Unchanged
4.00%
4 44
BİST 30 2.747,05 -35,98 -1,29%
Up
10.00%
Down
86.67%
Unchanged
3.33%
3 26
Bankalar 2.075,26 -40,02 -1,89%
Down
83.33%
Unchanged
16.67%
0 10
Finansallar 2.442,59 -27,16 -1,10%
Up
18.80%
Down
73.50%
Unchanged
7.69%
22 86
Gayrimenkul Yatır. 1.076,35 -6,32 -0,58%
Up
13.51%
Down
78.38%
Unchanged
8.11%
5 29

Dünya Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
Dow Jones 31.500,68 +823,32 +2,68%
Up
93.33%
Down
6.67%
28 2
S&P 500 3.911,74 +116,01 +3,06%
Up
96.19%
Down
3.61%
Unchanged
0.20%
480 18
DAX 13.356,84 +238,71 +1,82%
Up
97.50%
Down
2.50%
39 1
Hang Seng 22.228,00 +508,94 +2,34%
Up
89.86%
Down
8.70%
Unchanged
1.45%
62 6
S&P/ASX 200 6.706,00 +127,30 +1,94%
Up
80.63%
Down
14.66%
Unchanged
4.71%
154 28
Shanghai 3.379,19 +29,44 +0,88%
Up
54.20%
Down
39.14%
Unchanged
6.66%
806 582

Vadeli Endeksler

İsimAySonFark %
DAX 30Eyl 202213.339,0+1,16%
Euro Stoxx 50Eyl 20223.578+0,79%
FTSE 100Eyl 20227.224,5+0,46%
S&P 500Eyl 20223.940,00+0,61%
S&P 500 VIXTem 202228,13-1,22%
Nasdaq 100Eyl 202212.231,25+0,75%

Emtialar

İsimAySonFark %
AltınAğu 20221.837,00+0,37%
Ham PetrolAğu 2022108,15+0,49%
GümüşEyl 202221,488+1,55%
Doğal GazAğu 20226,146-2,15%
Amerikan Soya Fasuly.Ağu 20221.523,25+0,15%
Amerikan BuğdayEyl 2022940,10+0,33%

Önde Gelen Türk Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Garanti BBVA14,97-0,21-1,38%
Türkiye Sigorta4,630-0,030-0,64%
THY50,150-0,100-0,20%
Şekerbank T.A.Ş.1,110-0,010-0,89%
Akbank TAS8,56-0,21-2,39%
Ege Endüstri Ve Tic..2.456,60-56,40-2,24%

Önemli Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Exxon Mobil86,90+1,69+1,98%
Alibaba ADR117,62+5,51+4,91%
Deutsche Bank9,082+0,163+1,83%
Meta Platforms170,16+11,41+7,19%
Alphabet A2.359,50+114,66+5,11%
Apple141,66+3,39+2,45%

ETFler

İsimSonFarkFark %
SPDR S&P 500390,08+12,02+3,18%
Invesco QQQ Trust294,61+9,76+3,43%
ProShares Ultra VIX .14,39-0,40-2,70%
SPDR Gold Shares170,09-0,17-0,10%
SPDR S&P Metals & Mi.46,09+2,33+5,32%
iShares MSCI Emergin.40,65+0,94+2,37%

Oranlar & Tahviller

İsimAySonFark
Italya Hük. Bon.Eyl 2022121,14-0,58
ABD 10 Yil. BonoEyl 2022117,20-0,14
ABD 30 Yil. Hzn. Bon.Eyl 2022135,75-0,28
Ingiltere BonolariEyl 2022113,48-2,74
Euro BundEyl 2022147,04-0,69
Euro SCHATZEyl 2022108,772-0,096

 

 

 

 

 

 

Uygulamalarımız
İNDİRApp store
Investing.com
© 2007-2022 Fusion Media Limited. Tüm Hakları Saklıdır.
Risk Açıklaması: Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.
İşbu sözleşmenin aslı İngilizcedir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır.
  • Ücretsiz kayıt olun ve aşağıdakilere erişim sağlayın:
  • Gerçek Zamanlı Alarmlar
  • Gelişmiş Portföy Özellikleri
  • Kişiselleştirilebilir Grafikler
  • Tamamen Senkronize Çalışan Uygulama
Google ile Kayıt Ol
veya
E-posta ile Kayıt Ol