Güncel Piyasa Kapanışı Sonrası Hisse Fiyatları

Reklam
Mesai Saatleri Dışında Kapalı

Kapanış Sonrası En Aktif Hisseler

Fiyat
Meta Platforms704,15+6,63+%0,95
Tesla367,13-19,34-%5,00
Apple344,29+0,30+%0,09
NVIDIA217,16-4,81-%2,17
Micron880,96-32,71-%3,58
Microsoft528,54-4,41-%0,83
Alphabet A330,37-4,39-%1,31
Broadcom329,50-8,30-%2,46
Chevron230,00+3,22+%1,42
Amazon.com258,24-4,13-%1,57

Kapanış Sonrası En Çok Yükselen Hisseler

İsimFiyat
KMI
34,79+0,82+%2,41
GPN
85,37+1,84+%2,20
CSX
49,33+0,93+%1,92
BDX
197,31+2,97+%1,53
DVN
50,60+0,73+%1,46
XOM
180,64+2,55+%1,43
CVX
230,00+3,22+%1,42
OXY
63,57+0,87+%1,39
UDR
35,52+0,48+%1,37
EOG
159,88+2,00+%1,27

Kapanış Sonrası En Çok Kaybedenler

İsimFiyat
LRCX
237,93-22,88-%8,77
ROL
31,27-2,18-%6,52
IBM
237,59-13,87-%5,52
AMAT
387,89-21,05-%5,15
TER
328,11-17,38-%5,03
TSLA
367,13-19,34-%5,00
DELL
462,00-23,88-%4,91
SMCI
33,85-1,72-%4,84
KLAC
155,78-7,65-%4,68
MOH
205,00-9,90-%4,61
22 Ekim 2026 Perşembe
US
Devam Eden İşsizlik Sigortası Başvuruları
Şimdi:
-
Tahmin:
1.720,00K
Önceki:
1.710,00K
US
İşsizlik Haklarından Yararlanma Başvuruları
Şimdi:
-
Tahmin:
200,00K
Önceki:
199,00K
US
US
ABD Öncü Endeks (MoM) (Eyl)
Şimdi:
-
Tahmin:
-0,10%
Önceki:
-0,10%
US
Doğal Gaz Stokları
Şimdi:
-
Tahmin:
80,00B
Önceki:
67,00B
US
Kansas City Fed Bileşik Endeksi (Eki)
Şimdi:
-
Tahmin:
-
Önceki:
14,00
US
KC FED İmalat Endeksi (Eki)
Şimdi:
-
Tahmin:
-
Önceki:
20,00
Şirket
Hisse B. Kar / Beklenti
Gelir / Beklenti
Piyasa değeri
Zaman
22 Ekim 2026 Perşembe
P&G(PG)
Hisse B. Kar / Beklenti
Gelir / Beklenti
-- / 1,88-- / 22,79Mlr
Union Pacific(UNP)
Hisse B. Kar / Beklenti
Gelir / Beklenti
-- / 3,47-- / 7,14Mlr
Western Digital(WDC)
Hisse B. Kar / Beklenti
Gelir / Beklenti
-- / 4,08-- / 4,14Mlr
Blackstone(BX)
Hisse B. Kar / Beklenti
Gelir / Beklenti
-- / 1,29-- / 3,35Mlr
Lockheed Martin(LMT)
Hisse B. Kar / Beklenti
Gelir / Beklenti
-- / 7,52-- / 20,48Mlr
Valero Energy(VLO)
Hisse B. Kar / Beklenti
Gelir / Beklenti
-- / 20,9-- / 43,36Mlr
Newmont Goldcorp(NEM)
Hisse B. Kar / Beklenti
Gelir / Beklenti
-- / 1,95-- / 6,24Mlr
Comcast(CMCSA)
Hisse B. Kar / Beklenti
Gelir / Beklenti
-- / 0,9844-- / 29,22Mlr
Norfolk Southern(NSC)
Hisse B. Kar / Beklenti
Gelir / Beklenti
-- / 3,48-- / 3,47Mlr
Honeywell(HON)
Hisse B. Kar / Beklenti
Gelir / Beklenti
-- / 2,17-- / 5,01Mlr
  • Krones hissesi bugün neden düşüyor?
    • YazarInvesting.com•
  • Lam Research hissesi bugün neden düşüyor?
    • YazarInvesting.com•
  • Canal+ hisseleri neden düşüyor?
    • YazarInvesting.com•
Reklam
Uygulamamızı Yükleyin
Bizi Takip Edin
Risk Açıklaması: Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.
İşbu sözleşmenin aslı İngilizcedir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Tüm Hakları Saklıdır.