Son Dakika Haberleri

0

Haberler

En İyi Kripto Paralar

Title Temizle
  İsim Sembol Fiyat (USD) Piy. Değ (24S) Hac. Değ (24S)
Bitcoin BTC 6.745,0 $115,79B $4,92B +5,60%
Ethereum ETH 480,64 $48,35B $1,93B +6,63%
Ripple XRP 0,48213 $18,88B $290,40M +7,54%
Bitcoin Cash BCH 805,00 $13,80B $544,09M +9,89%
EOS EOS 8,0797 $7,23B $740,19M +9,79%

Teknik Analizleri

GAU/TRY
193,403
17.07.2018 06:44
Üye Görüşleri
Boğa Pazarı
67%
Ayı Pazarı
33%
Özet: AL
Hareketli Ortalama:Al (6)Sat (6)
İndikatörler:Al (6)Sat (2)
S3S2S1Pivot NoktasıR1R2R3
193,089193,247193,405193,563193,721193,879194,037
  Saat: 06:47 (GMT +3:00)

Ekonomik Takvim

Zaman Döviz Olay Açıklanan Beklenti Önceki
Beklenen Önemli Ekonomik Olaylar
4sa 13dk   GBP İngiltere Merkez Başkanı (BoE) Başkanı Carney Konuşması        
4sa 43dk   GBP İstihdam Değişikliği 3A/3A (Aylık)   150,0K 146,0K
4sa 43dk   GBP İşsizlik Oranı   4,2% 4,2%
4sa 43dk   GBP İşsizlik Hak Başvurusu Sayısındaki Değişim   2,3K -7,7K
4sa 43dk   GBP Ortalama Gelir Endeksi + İkramiye   2,5% 2,5%
5sa 13dk   EUR İtalya Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) (Aylık)   0,3% 0,3%
Son Yayınlanan Önemli Ekonomik Olaylar
04:30   AUD Para Politikası Toplantı Tutanakları        

Video

Hisse Görüntüleyici

Hisseleri Ara
   
   
   
Bul

Kripto Para Çiftleri

Anlık Kripto Para Fiyatlarını Takip Edin
   
   
   
Bul

İlgili Makaleler

17.07.2018 03:47 GMT

Gerçek Zamanlı Finans Piyasaları

Türk Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
BIST 100 89.744,01 -153,65 -0,17%
Up
54.00%
Down
39.00%
Unchanged
7.00%
54 39
BIST 50 86.281,57 -251,38 -0,29%
Up
44.00%
Down
50.00%
Unchanged
6.00%
22 25
BIST 30 109.973,28 -353,55 -0,32%
Up
40.00%
Down
53.33%
Unchanged
6.67%
12 16
Bankacılık 110.378,83 -3.331,67 -2,93%
Up
16.67%
Down
66.67%
Unchanged
16.67%
2 8
Finans 96.636,81 -1.318,01 -1,35%
Up
44.58%
Down
37.35%
Unchanged
18.07%
37 31
Gayrimenkul Yatır. 31.158,23 -175,25 -0,56%
Up
42.31%
Down
34.62%
Unchanged
23.08%
11 9

Dünya Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
Dow 30 25.064,36 +44,95 +0,18%
Up
40.00%
Down
60.00%
12 18
S&P 500 2.798,43 -2,88 -0,10%
Up
30.20%
Down
69.20%
Unchanged
0.60%
151 346
DAX 12.561,02 +20,29 +0,16%
Up
46.67%
Down
50.00%
Unchanged
3.33%
14 15
Hang Seng 28.282,00 -257,66 -0,90%
Up
18.00%
Down
76.00%
Unchanged
6.00%
9 38
S&P/ASX 200 6.212,10 -29,40 -0,47%
Up
26.00%
Down
72.50%
Unchanged
1.50%
52 145
Shanghai 2.785,75 -28,30 -1,01%
Up
23.07%
Down
67.60%
Unchanged
9.32%
287 841

Vadeli Endeksler

İsimAySonFark %
DAXEyl 201812.559,5+0,06%
Euro Stoxx 50Eyl 20183.447,0-0,03%
İngiltere 100Eyl 20187.546,0-0,01%
S&P 500Eyl 20182.798,25+0,06%
S&P 500 VIXAğu 201814,280,00%
NasdaqEyl 20187.324,750,00%

Emtialar

İsimAySonFark %
AltınAğu 20181.241,10+0,11%
Ham Petrol WTIEyl 201867,19+0,18%
GümüşEyl 201815,835+0,15%
Doğal GazAğu 20182,768+0,07%
ABD Soya FasulyesiAğu 2018839,50+1,05%
Amerikan BuğdayEyl 2018492,00+0,77%

Önde Gelen Türk Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Garanti Bank6,67-0,25-3,61%
Güneş Sigorta A.Ş.1,730-0,020-1,14%
THY15,110+0,440+3,00%
Şekerbank T.A.Ş.1,1500,0000,00%
Akbank TAS6,50-0,05-0,76%
Ege Endüstri Ve Tic..299,10-1,80-0,60%

Önemli Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Exxon Mobil82,49-0,82-0,98%
Alibaba190,35+0,31+0,16%
Deutsche Bank10,287+0,680+7,08%
Facebook207,23-0,09-0,04%
Alphabet A1.196,51-7,91-0,66%
Apple190,91-0,42-0,22%

ETFler

İsimSonFarkFark %
SPDR S&P 500279,34-0,25-0,09%
PowerShares QQQ179,18-0,43-0,24%
iShares S&P Europe 3.46,18000,00000,00%
SPDR Gold Shares117,55-0,06-0,05%
SPDR S&P Metals & Mi.35,7300-0,2200-0,61%
iShares MSCI Emergin.43,6100-0,2400-0,55%

Oranlar & Tahviller

İsimAySonFark
İtalya Hük. Bon.Eyl 2018128,75+0,04
ABD 10 Yıl. BonoEyl 2018120,11-0,05
ABD 30 Yıl. Hzn. Bon.Eyl 2018144,97-0,15
İngiltere BonolarıEyl 2018123,12-0,10
Euro BundEyl 2018162,74-0,21
Euro SCHATZEyl 2018112,010-0,015

 

 

 

 

 

 

Google ile Kayıt Ol
veya
E-posta ile Kayıt Ol