Son Dakika Haberleri

0

Haberler

En İyi Kripto Paralar

Title Temizle
  İsim Sembol Fiyat (USD) Piy. Değ (24S) Hac. Değ (24S)
Bitcoin BTC 4.915,7 $84,86B $6,94B -14,79%
Ripple XRP 0,48179 $19,24B $1,28B -6,12%
Ethereum ETH 150,74 $15,42B $2,70B -17,50%
Bitcoin Cash BCH 316,99 $5,89B $106,33M -13,60%
Stellar Lumens XLM 0,2279 $4,33B $128,80M -9,87%

Teknik Analizleri

GAU/TRY
209,179
20.11.2018 02:02
Üye Görüşleri
Boğa Pazarı
63%
Ayı Pazarı
37%
Özet: GÜÇLÜ SAT
Hareketli Ortalama:Al (0)Sat (12)
İndikatörler:Al (1)Sat (5)
S3S2S1Pivot NoktasıR1R2R3
208,556208,748208,894209,086209,232209,424209,570
  Saat: 02:04 (GMT +3:00)

Ekonomik Takvim

Zaman Döviz Olay Açıklanan Beklenti Önceki
Beklenen Önemli Ekonomik Olaylar
1sa 25dk   AUD Para Politikası Toplantı Tutanakları        
7sa 55dk   EUR Almanya Üretici Fiyat Endeksi (ÜFE) (Aylık)   0,3% 0,5%
9sa 15dk   AUD Avustralya Merkez Bankası (RBA) Başkan Lowe'un Konuşması        
10sa 55dk   GBP Enflasyon Raporu Açıklaması        
10sa 55dk   EUR Avrupa Maliye Bakanları Toplantısı      
10sa 55dk   GBP İngiltere Merkez Başkanı (BoE) Başkanı Carney Konuşması        
10sa 55dk   USD OPEC Toplantısı        

Video

Hisse Görüntüleyici

Hisseleri Ara
   
   
   
Bul

Kripto Para Çiftleri

Anlık Kripto Para Fiyatlarını Takip Edin
   
   
   
Bul

İlgili Makaleler

19.11.2018 23:04 GMT

Gerçek Zamanlı Finans Piyasaları

Türk Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
BIST 100 94.570,90 +954,45 +1,02%
Up
64.65%
Down
27.27%
Unchanged
8.08%
64 27
BIST 50 91.734,29 +947,94 +1,04%
Up
72.00%
Down
18.00%
Unchanged
10.00%
36 9
BIST 30 118.631,38 +1.198,78 +1,02%
Up
70.00%
Down
20.00%
Unchanged
10.00%
21 6
Bankacılık 120.364,28 +1.966,05 +1,66%
Up
91.67%
Down
0.00%
Unchanged
8.33%
11 0
Finans 103.428,17 +1.400,88 +1,37%
Up
57.83%
Down
30.12%
Unchanged
12.05%
48 25
Gayrimenkul Yatır. 30.476,91 +95,23 +0,31%
Up
61.54%
Down
23.08%
Unchanged
15.38%
16 6

Dünya Endeksleri

İsim Son Fark Fark % Piyasa İzlenimi Art. Aza.
Dow 30 25.017,44 -395,78 -1,56%
Up
30.00%
Down
70.00%
9 21
S&P 500 2.690,73 -45,54 -1,66%
Up
29.23%
Down
69.96%
Unchanged
0.81%
145 347
DAX 11.244,54 -96,46 -0,85%
Up
26.67%
Down
73.33%
8 22
Hang Seng 26.372,00 +188,47 +0,72%
Up
80.00%
Down
20.00%
40 10
S&P/ASX 200 5.693,70 0,00 0,00%
Up
2.00%
Down
5.50%
Unchanged
92.50%
4 11
Shanghai 2.703,51 +24,40 +0,91%
Up
54.35%
Down
39.45%
Unchanged
6.20%
675 490

Vadeli Endeksler

İsimAySonFark %
DAXAra 201811.216,5-0,02%
Euro Stoxx 50Ara 20183.143,0-1,04%
İngiltere 100Ara 20187.000,0-0,07%
S&P 500Ara 20182.696,75-0,02%
S&P 500 VIXAra 201819,42+6,27%
NasdaqAra 20186.668,75-0,09%

Emtialar

İsimAySonFark %
AltınAra 20181.224,70-0,01%
Ham Petrol WTIOca 201957,44+0,10%
GümüşAra 201814,4050,00%
Doğal GazAra 20184,585+0,07%
ABD Soya FasulyesiOca 2019874,00-2,04%
Amerikan BuğdayAra 2018498,00-1,70%

Önde Gelen Türk Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Garanti Bank8,09+0,15+1,89%
Güneş Sigorta A.Ş.1,600+0,070+4,58%
THY16,350+0,380+2,38%
Şekerbank T.A.Ş.1,160+0,190+19,59%
Akbank TAS7,49+0,13+1,77%
Ege Endüstri Ve Tic..380,00-4,50-1,17%

Önemli Hisse Senetleri

İsimSonFarkFark %
Exxon Mobil79,22+0,26+0,33%
Alibaba149,53-4,57-2,97%
Deutsche Bank8,564-0,038-0,44%
Facebook131,55-7,98-5,72%
Alphabet A1.027,42-40,85-3,82%
Apple185,86-7,67-3,96%

ETFler

İsimSonFarkFark %
SPDR S&P 500269,12-4,61-1,68%
Invesco QQQ Trust Se.161,99-5,51-3,29%
iShares S&P Europe 3.46,18000,00000,00%
SPDR Gold Shares115,67+0,05+0,04%
SPDR S&P Metals & Mi.30,5300-0,6800-2,18%
iShares MSCI Emergin.40,3500-0,5500-1,34%

Oranlar & Tahviller

İsimAySonFark
İtalya Hük. Bon.Ara 2018120,29-1,27
ABD 10 Yıl. BonoAra 2018119,23-0,02
ABD 30 Yıl. Hzn. Bon.Ara 2018139,62-0,07
İngiltere BonolarıAra 2018123,12+0,40
Euro BundAra 2018160,70+0,05
Euro SCHATZAra 2018111,985-0,005

 

 

 

 

 

 

Google ile Kayıt Ol
veya
E-posta ile Kayıt Ol