Son Dakika
0
Reklamsız Sürüm. Investing.com deneyiminizi geliştirin. 40% kadar indirimden yararlanın Daha Fazla Ayrıntı
Kapat

Siemens Ltd (SIEM)

Alarm Oluştur
Yeni
Alarm Oluştur
Websitesi
  • Alarm bildirimi olarak
  • Bu özellikten faydalanabilmeniz için hesabınızda oturum açmış olmanız gerekmektedir
Mobil Uygulama
  • Bu özellikten faydalanabilmeniz için hesabınızda oturum açmış olmanız gerekmektedir
  • Aynı kullanıcı profili ile oturum açtığınızdan emin olun

Durum

Sıklık

Tek Seferlik
%

Sıklık

Sıklık

Bildirim Tipi

Durum

Portföy'e Ekle/Kaldır Portföye Ekle
Takip listesine ekle
Pozisyon Ekle

Pozisyon başarıyla eklendi:

Lütfen varlık portföyünüze isim verin
 
2.341,40 +16,70    +0,72%
08:48:22 - Gerçek zamanlı Veriler. Döviz INR ( Feragat )
  • Hacim: 114.343
  • Alış/Satış: 2.341,40 / 2.342,65
  • Gün Aralığı: 2.308,55 - 2.351,85
Tür:  Hisse senedi
Piyasa:  Hindistan
ISIN:  INE003A01024 
S/N:  SIEMENS
Siemens Ltd 2.341,40 +16,70 +0,72%
Sıralama Kullanıcı AdıTümKapanan TahminlerKazanan TahminlerKazanma%Fark %
1Badal Grover222100+51.29%
2Chandra Sekhar111100+50.74%
3Rachit Kumar111100+47.68%
4shivendra jaiswar111100+43.56%
5mayank zadap111100+43.01%
6santparkash khowal111100+41.42%
7Sandeep Sharma111100+40.56%
8Maha Raja111100+39.9%
9Bhimasen Sahu111100+39.55%
10YOGESH KUMAR111100+37.33%
11Sameer Gmail222100+36.75%
12Gaurav Gaikwad111100+36.36%
13narayan prasad chakraborty111100+36.36%
14Anirban Banerjee111100+35.48%
15Divyaansh Kataria111100+34.89%
16ANIRUDH SHARMA111100+34.17%
17akki soni111100+34.1%
18Nik Klaus111100+34.08%
19Anil Koli111100+34.08%
20Nitin Kumar111100+33.65%
21Aijaz Ahmed111100+30.68%
22Srinivasan Subramanian111100+29.73%
23Rajesh Ghonasgi111100+29.42%
24sanjay chopra111100+28.27%
25Vishnuvardhan Pangannavar111100+27.28%
26Vivek Radadiya111100+26.78%
27sandip nimbalkar111100+26.6%
28Mahadevan Srinivasan111100+25.38%
29vijay singh111100+25.09%
30Mr Hussain111100+24.9%
31Pulkit Ohri111100+24.82%
32Ameyraj Gopal111100+24.24%
33Amitabh Mondal111100+24.23%
34Danish Khan111100+24.21%
35ASHISH Kumar111100+23.86%
36SOURAV BHALOTIA111100+23.71%
37Sidhu Kasiviswanathan111100+22.89%
38Jagannath Acharyya111100+14.69%
39sana shaikh111100+13.39%
40Avinash Muley111100+11.9%
41Thangam Vell111100+11.05%
42Anand Jaiswal111100+10.14%
43riya moitra111100+9.2%
44Asma Nirfath111100+9.04%
45ziya yılmaz222100+8.8%
46Ashok Bhosale111100+8.77%
47Ameen Shameer111100+8.73%
48Swapnil Yamagarni111100+8.72%
49Abhi She111100+8.72%
50Sanjeebkumar Sahu111100+8.34%
Yorum Kuralları

Biz, yorumları kullanarak diğer kullanicilarla bağlantıya geçmeniz, perspektifinizi paylaşmanız ve  yazarlara ve diğer kullanıcılara sorular sormanızı amaçlıyoruz. Ancak, söylem düzeyini yüksek tutmak amacıyla oluşturduğumuz aşagıdaki kriterleri lütfen aklınızda tutunuz:

  • Söyleşiyi zenginleştirin
  • Odaklanın ve takipte olun. Sadece tartışılan konuyla ilgili bilgileri gönderin.
  • Saygılı olun. Negatif görüşler bile pozitif ve diplomatik çerçevede anlatılabilir.
  • Standart yazı stili kullanın. Noktalama, küçük ve büyük harf kullanin.
  • NOT: Spam ve/veya promosyon içeren mesajlar ve  yorum içindeki bağlantılar silinecektir.
  • Küfür, iftira ya da bir yazar veya başka bir kullanıcıya yönelik kişisel saldırılardan kaçının.
  • Yalnız Türkçe yorum yapabilirsiniz.

Spam veya suistimal edenler siteden silinecek ve yazar veya kullanıcı olarak Investing.com tarafından ileride bir kayittan men edilecektir.

SIEM Tartışmaları

Siemens Ltd hakkında düşüncelerinizi yazın
 
Bu grafiği silmek istediğinize emin misiniz?
 
Gönder
Bu sayfada da paylaş:
 
Ekteki grafiği yeni bir grafikle değiştirmek istiyor musunuz?
1000
Yorum yapma yetkiniz olumsuz puanlama sebebiyle kısıtlanmıştır. Durumunuz moderatörlerimiz tarafından incelenecektir.
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz, yöneticilerimiz tarafından kontrol edildikten sonra onaylanacaktır. Bu sebeple yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.
 
Bu grafiği silmek istediğinize emin misiniz?
 
Gönder
 
Ekteki grafiği yeni bir grafikle değiştirmek istiyor musunuz?
1000
Yorum yapma yetkiniz olumsuz puanlama sebebiyle kısıtlanmıştır. Durumunuz moderatörlerimiz tarafından incelenecektir.
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Yoruma Grafik Ekle
Engellemeyi Onayla

%USER_NAME% isimli kullanıcıyı engellemek istediğinize emin misiniz?

Bunu onayladıktan sonra %USER_NAME% isimli kullanıcı ile birbirinizin yorumlarını görmeyeceksiniz.

%USER_NAME% başarıyla Engelli Listesine eklendi

Bu kişinin engelini yeni kaldırdınız. Yeniden engellemek için 48 saat beklemeniz gerekmektedir.

Yorumu şikayet et

Yorum silinmeli, çünkü:

Yorum Şikayet Edildi

Teşekkürler!

Şikayetiniz yönetim ekibimize iletildi
Feragat: Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, kripto paralar ve döviz fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden Fusion Media buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Fusion Media, bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo veya alım/satım sinyali sonucu oluşan zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü bu platform en riskli yatırım biçimlerinden birisidir.
İşbu sözleşmenin aslı İngilizcedir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır
Google ile Kayıt Ol
veya
E-posta ile Kayıt Ol