Son Dakika
0
Reklamsız Sürüm. Investing.com deneyiminizi geliştirin. 40% kadar indirimden yararlanın Daha Fazla Ayrıntı
Kapat

bpost NV (BPOST)

Alarm Oluştur
Yeni
Alarm Oluştur
Websitesi
  • Alarm bildirimi olarak
  • Bu özellikten faydalanabilmeniz için hesabınızda oturum açmış olmanız gerekmektedir
Mobil Uygulama
  • Bu özellikten faydalanabilmeniz için hesabınızda oturum açmış olmanız gerekmektedir
  • Aynı kullanıcı profili ile oturum açtığınızdan emin olun

Durum

Sıklık

Tek Seferlik
%

Sıklık

Sıklık

Bildirim Tipi

Durum

Portföy'e Ekle/Kaldır Portföye Ekle
Takip listesine ekle
Pozisyon Ekle

Pozisyon başarıyla eklendi:

Lütfen varlık portföyünüze isim verin
 
7,62 -0,04    -0,46%
14:07:31 - Gerçek zamanlı Veriler. Döviz EUR ( Feragat )
  • Hacim: 173.800
  • Alış/Satış: 0,00 / 0,00
  • Gün Aralığı: 7,51 - 7,68
Tür:  Hisse senedi
Piyasa:  Belçika
ISIN:  BE0974268972 
bpost NV 7,62 -0,04 -0,46%
Sıralama Kullanıcı AdıTümKapanan TahminlerKazanan TahminlerKazanma%Fark %
1Mhd Badran55480+374.28%
2Eric Chartier888100+363.6%
3Tom Geldhof222100+361.83%
4Xavier BAIZE877100+341.6%
5Lino Borremans1010880+286.83%
6Johan Bossuyt66583.33+286.03%
7Gerwin Tops65480+237.72%
8Robert Dijkstra111100+194.59%
9Lukas Hajek222100+192.54%
10Johnathan van Winckel333100+191.08%
11Robert Jacquet44375+190.17%
12Kain Vanbutsele222100+186.17%
13Tinneke Heirbaut22150+182.89%
14Jef Slenders222100+180.67%
15julien de kegel111100+180.54%
16Nick Slaats333100+180.32%
17peter vervaeke111100+179.82%
18Ruben Longé111100+179.82%
19Daniel Monsaert111100+178.39%
20Nico Mts111100+178.03%
21thomas flahaux111100+177.68%
22matthias sauer222100+176.91%
23Arnaud Peffer111100+176.62%
24Gustavo Yepes Calle111100+174.87%
25ALFa studio111100+174.53%
26Nicolas Jansen111100+173.49%
27Philippe Mielnik111100+172.47%
28Taufik Azzuz111100+171.79%
29Ludovic DEHAME111100+171.79%
30yiannis verhaegen111100+170.1%
31Jerome Decavel33266.67+167.54%
32jonas hemelings111100+167.12%
33moh bonn44375+167%
34Eddy Geelissen33266.67+163.37%
35Evert Lakiere111100+163.24%
36Marco Fernández22150+156.73%
37Isauro Lozano111100+155.52%
38Mihai Felescu111100+155.22%
39Patrick MOENS22150+154.32%
40Zaher el siddik111100+152.85%
41bram lagae111100+147.67%
42Arend Wolven111100+143.78%
43Bram Claeys22150+129.65%
44Lieven Marien111100+124.9%
45Senne Onderbeke111100+124.9%
46Antoine Toussaint333100+121.27%
47Alessandro Spettante111100+121.02%
48Jelle Wagelmans111100+116.62%
49momo massa22150+112.22%
50Patrick Cuvelier111100+109.93%
Yorum Kuralları

Biz, yorumları kullanarak diğer kullanicilarla bağlantıya geçmeniz, perspektifinizi paylaşmanız ve  yazarlara ve diğer kullanıcılara sorular sormanızı amaçlıyoruz. Ancak, söylem düzeyini yüksek tutmak amacıyla oluşturduğumuz aşagıdaki kriterleri lütfen aklınızda tutunuz:

  • Söyleşiyi zenginleştirin
  • Odaklanın ve takipte olun. Sadece tartışılan konuyla ilgili bilgileri gönderin.
  • Saygılı olun. Negatif görüşler bile pozitif ve diplomatik çerçevede anlatılabilir.
  • Standart yazı stili kullanın. Noktalama, küçük ve büyük harf kullanin.
  • NOT: Spam ve/veya promosyon içeren mesajlar ve  yorum içindeki bağlantılar silinecektir.
  • Küfür, iftira ya da bir yazar veya başka bir kullanıcıya yönelik kişisel saldırılardan kaçının.
  • Yalnız Türkçe yorum yapabilirsiniz.

Spam veya suistimal edenler siteden silinecek ve yazar veya kullanıcı olarak Investing.com tarafından ileride bir kayittan men edilecektir.

BPOST Tartışmaları

bpost NV hakkında düşüncelerinizi yazın
 
Bu grafiği silmek istediğinize emin misiniz?
 
Gönder
Bu sayfada da paylaş:
 
Ekteki grafiği yeni bir grafikle değiştirmek istiyor musunuz?
1000
Yorum yapma yetkiniz olumsuz puanlama sebebiyle kısıtlanmıştır. Durumunuz moderatörlerimiz tarafından incelenecektir.
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz, yöneticilerimiz tarafından kontrol edildikten sonra onaylanacaktır. Bu sebeple yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.
 
Bu grafiği silmek istediğinize emin misiniz?
 
Gönder
 
Ekteki grafiği yeni bir grafikle değiştirmek istiyor musunuz?
1000
Yorum yapma yetkiniz olumsuz puanlama sebebiyle kısıtlanmıştır. Durumunuz moderatörlerimiz tarafından incelenecektir.
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Yoruma Grafik Ekle
Engellemeyi Onayla

%USER_NAME% isimli kullanıcıyı engellemek istediğinize emin misiniz?

Bunu onayladıktan sonra %USER_NAME% isimli kullanıcı ile birbirinizin yorumlarını görmeyeceksiniz.

%USER_NAME% başarıyla Engelli Listesine eklendi

Bu kişinin engelini yeni kaldırdınız. Yeniden engellemek için 48 saat beklemeniz gerekmektedir.

Yorumu şikayet et

Yorum silinmeli, çünkü:

Yorum Şikayet Edildi

Teşekkürler!

Şikayetiniz yönetim ekibimize iletildi
Feragat: Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, kripto paralar ve döviz fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden Fusion Media buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Fusion Media, bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo veya alım/satım sinyali sonucu oluşan zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü bu platform en riskli yatırım biçimlerinden birisidir.
İşbu sözleşmenin aslı İngilizcedir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır
Google ile Kayıt Ol
veya
E-posta ile Kayıt Ol