Son Dakika
0
Reklamsız Sürüm. Investing.com deneyiminizi geliştirin. 40% kadar indirimden yararlanın Daha Fazla Ayrıntı
Kapat

Petroleo Brasileiro Petrobras SA ADR (PBR)

Alarm Oluştur
Yeni
Alarm Oluştur
Websitesi
  • Alarm bildirimi olarak
  • Bu özellikten faydalanabilmeniz için hesabınızda oturum açmış olmanız gerekmektedir
Mobil Uygulama
  • Bu özellikten faydalanabilmeniz için hesabınızda oturum açmış olmanız gerekmektedir
  • Aynı kullanıcı profili ile oturum açtığınızdan emin olun

Durum

Sıklık

Tek Seferlik
%

Sıklık

Sıklık

Petroleo Brasileiro Petrobras ADR kazanç raporlarını takip edin

Bildirim Tipi

Durum

Portföy'e Ekle/Kaldır Portföye Ekle
Takip listesine ekle
Pozisyon Ekle

Pozisyon başarıyla eklendi:

Lütfen varlık portföyünüze isim verin
 
10,46 +0,12    +1,16%
16:39:39 - Real-time Cboe. Döviz USD ( Feragat )
  • Hacim: 1.171.190
  • Alış/Satış: 10,45 / 10,46
  • Gün Aralığı: 10,35 - 10,47
Tür:  Hisse senedi
Piyasa:  ABD
ISIN:  US71654V4086 
CUSIP:  71654V408
Petroleo Brasileiro Petrobras ADR 10,46 +0,12 +1,16%
Sıralama Kullanıcı AdıTümKapanan TahminlerKazanan TahminlerKazanma%Fark %
1Nelio Inacio15151173.33+115.42%
2cesar augusto Romero1010770+109.71%
3Nahuel Aimone666100+88.23%
4Adriano Freitas222100+81.96%
5Agustin Cuyas111100+61.33%
6Gabriel Casa222100+60.44%
7Cesar Augusto Romero333100+56.41%
8Bruno Falcão44375+55.35%
9silvio fernandez111100+50.37%
10Diego Theriano111100+50.34%
11Piero Schinasi111100+50.34%
12Alejandro Llerandi111100+49.66%
13Rafael Garcia111100+49.47%
14Raul Mittino111100+49.18%
15Hernan Meyorin111100+49.09%
16Francisco Rivera111100+49.05%
17Vinicius Lindoso111100+49.02%
18Jose Ruiz111100+48.99%
19Astana Capital111100+48.73%
20RAphael Antunes111100+48.34%
21Fernando Tineo111100+48.24%
22Angel Fernandez111100+48.21%
23SEBASTIAN COIRO111100+47.7%
24Jorge Assis111100+47.43%
25Luka Radunović111100+47.16%
26Maximiliano Wagner111100+47.02%
27Javier Mons111100+46.42%
28Elias Jamil Accaoui222100+45.37%
29Ariel Mamani22150+44.81%
30pablo demarco111100+44.7%
31Bernardo Krobel111100+44.35%
32Aecio F. Neto111100+44.35%
33fabio silvestri111100+43.58%
34Luis Aguiar111100+43.38%
35Swan List111100+43.26%
36CARLOS ALBUQUERQUE22150+43.25%
37Luiz Araujo22150+43.24%
38Elson Correia111100+43.18%
39Ronald Favis111100+43.14%
40Dylan Juca111100+43.14%
41Ariel Ciupik111100+42.82%
42Bruno Costa111100+42.24%
43Fabrício Andreazza111100+42.02%
44Tarcisio Paulo111100+42%
45Bronson Scott22150+41.91%
46Ignacio Ferrero1212650+40.36%
47Luiz Silva111100+40.22%
48davide garulli333100+39.83%
49Gino Caggiano22150+38.35%
50Elton Panzeri111100+37.56%
Yorum Kuralları

Biz, yorumları kullanarak diğer kullanicilarla bağlantıya geçmeniz, perspektifinizi paylaşmanız ve  yazarlara ve diğer kullanıcılara sorular sormanızı amaçlıyoruz. Ancak, söylem düzeyini yüksek tutmak amacıyla oluşturduğumuz aşagıdaki kriterleri lütfen aklınızda tutunuz:

  • Söyleşiyi zenginleştirin
  • Odaklanın ve takipte olun. Sadece tartışılan konuyla ilgili bilgileri gönderin.
  • Saygılı olun. Negatif görüşler bile pozitif ve diplomatik çerçevede anlatılabilir.
  • Standart yazı stili kullanın. Noktalama, küçük ve büyük harf kullanin.
  • NOT: Spam ve/veya promosyon içeren mesajlar ve  yorum içindeki bağlantılar silinecektir.
  • Küfür, iftira ya da bir yazar veya başka bir kullanıcıya yönelik kişisel saldırılardan kaçının.
  • Yalnız Türkçe yorum yapabilirsiniz.

Spam veya suistimal edenler siteden silinecek ve yazar veya kullanıcı olarak Investing.com tarafından ileride bir kayittan men edilecektir.

PBR Tartışmaları

Petroleo Brasileiro Petrobras SA ADR hakkında düşüncelerinizi yazın
 
Bu grafiği silmek istediğinize emin misiniz?
 
Gönder
Bu sayfada da paylaş:
 
Ekteki grafiği yeni bir grafikle değiştirmek istiyor musunuz?
1000
Yorum yapma yetkiniz olumsuz puanlama sebebiyle kısıtlanmıştır. Durumunuz moderatörlerimiz tarafından incelenecektir.
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz, yöneticilerimiz tarafından kontrol edildikten sonra onaylanacaktır. Bu sebeple yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.
Ümit Terzi
Ümit Terzi 02.11.2020 20:09
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
6.67 suan 17 kuruşta temettü vermiş temmuzda haydi bakalım 200 dolarlar gelsin
Ümit Terzi
Ümit Terzi 02.11.2020 20:09
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
Y. T. D
Zafer Yamak
Zafer Yamak 23.10.2020 15:08
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
Hoppakey
 
Bu grafiği silmek istediğinize emin misiniz?
 
Gönder
 
Ekteki grafiği yeni bir grafikle değiştirmek istiyor musunuz?
1000
Yorum yapma yetkiniz olumsuz puanlama sebebiyle kısıtlanmıştır. Durumunuz moderatörlerimiz tarafından incelenecektir.
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Yoruma Grafik Ekle
Engellemeyi Onayla

%USER_NAME% isimli kullanıcıyı engellemek istediğinize emin misiniz?

Bunu onayladıktan sonra %USER_NAME% isimli kullanıcı ile birbirinizin yorumlarını görmeyeceksiniz.

%USER_NAME% başarıyla Engelli Listesine eklendi

Bu kişinin engelini yeni kaldırdınız. Yeniden engellemek için 48 saat beklemeniz gerekmektedir.

Yorumu şikayet et

Yorum silinmeli, çünkü:

Yorum Şikayet Edildi

Teşekkürler!

Şikayetiniz yönetim ekibimize iletildi
Feragat: Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, kripto paralar ve döviz fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden Fusion Media buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Fusion Media, bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo veya alım/satım sinyali sonucu oluşan zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü bu platform en riskli yatırım biçimlerinden birisidir.
İşbu sözleşmenin aslı İngilizcedir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır
Google ile Kayıt Ol
veya
E-posta ile Kayıt Ol