Son Dakika
0
Reklamsız Sürüm. Investing.com deneyiminizi geliştirin. 40% kadar indirimden yararlanın Daha Fazla Ayrıntı
Kapat

Petroleo Brasileiro Petrobras SA ADR (PBR)

Alarm Oluştur
Yeni
Alarm Oluştur
Websitesi
  • Alarm bildirimi olarak
  • Bu özellikten faydalanabilmeniz için hesabınızda oturum açmış olmanız gerekmektedir
Mobil Uygulama
  • Bu özellikten faydalanabilmeniz için hesabınızda oturum açmış olmanız gerekmektedir
  • Aynı kullanıcı profili ile oturum açtığınızdan emin olun

Durum

Sıklık

Tek Seferlik
%

Sıklık

Sıklık

Petroleo Brasileiro Petrobras ADR kazanç raporlarını takip edin

Bildirim Tipi

Durum

Portföy'e Ekle/Kaldır Portföye Ekle
Takip listesine ekle
Pozisyon Ekle

Pozisyon başarıyla eklendi:

Lütfen varlık portföyünüze isim verin
 
14,21 +0,16    +1,14%
18/08 - Kapanış. Döviz USD ( Feragat )
Kapanış Sonrası
14,20
-0,01
-0,07%
2:56:10 - Gerçek zamanlı Veriler
  • Hacim: 22.776.995
  • Alış/Satış: 14,07 / 14,60
  • Gün Aralığı: 14,06 - 14,41
Tür:  Hisse senedi
Piyasa:  ABD
Petroleo Brasileiro Petrobras ADR 14,21 +0,16 +1,14%
Sıralama Kullanıcı AdıTümKapanan TahminlerKazanan TahminlerKazanma%Fark %
1Nelio Inacio15151173.33+115.42%
2cesar augusto Romero1010770+109.71%
3Nahuel Aimone666100+88.23%
4Adriano Freitas222100+81.96%
5Agustin Cuyas111100+61.33%
6Gabriel Casa222100+60.44%
7Cesar Augusto Romero333100+56.41%
8Bruno Falcão44375+55.35%
9silvio fernandez111100+50.37%
10Diego Theriano111100+50.34%
11Piero Schinasi111100+50.34%
12Alejandro Llerandi111100+49.66%
13Rafael Garcia111100+49.47%
14Raul Mittino111100+49.18%
15Hernan Meyorin111100+49.09%
16Francisco Rivera111100+49.05%
17Vinicius Lindoso111100+49.02%
18Jose Ruiz111100+48.99%
19Astana Capital111100+48.73%
20RAphael Antunes111100+48.34%
21Fernando Tineo111100+48.24%
22Angel Fernandez111100+48.21%
23SEBASTIAN COIRO111100+47.7%
24Jorge Assis111100+47.43%
25Luka Radunović111100+47.16%
26Maximiliano Wagner111100+47.02%
27Javier Mons111100+46.42%
28Elias Jamil Accaoui222100+45.37%
29Ariel Mamani22150+44.81%
30pablo demarco111100+44.7%
31Bernardo Krobel111100+44.35%
32Aecio F. Neto111100+44.35%
33fabio silvestri111100+43.58%
34Luis Aguiar111100+43.38%
35Swan List111100+43.26%
36CARLOS ALBUQUERQUE22150+43.25%
37Luiz Araujo22150+43.24%
38Elson Correia111100+43.18%
39Ronald Favis111100+43.14%
40Ariel Ciupik111100+42.82%
41Bruno Costa111100+42.24%
42Fabrício Andreazza111100+42.02%
43Tarcisio Paulo111100+42%
44Bronson Scott22150+41.91%
45Ignacio Ferrero1212650+40.36%
46Luiz Silva111100+40.22%
47davide garulli333100+39.83%
48Gino Caggiano22150+38.35%
49Elton Panzeri111100+37.56%
50Vicente Pereira111100+37.46%
Yorum Kuralları

Biz, yorumları kullanarak diğer kullanicilarla bağlantıya geçmeniz, perspektifinizi paylaşmanız ve  yazarlara ve diğer kullanıcılara sorular sormanızı amaçlıyoruz. Ancak, söylem düzeyini yüksek tutmak amacıyla oluşturduğumuz aşagıdaki kriterleri lütfen aklınızda tutunuz:

  • Söyleşiyi zenginleştirin
  • Odaklanın ve takipte olun. Sadece tartışılan konuyla ilgili bilgileri gönderin.
  • Saygılı olun. Negatif görüşler bile pozitif ve diplomatik çerçevede anlatılabilir.
  • Standart yazı stili kullanın. Noktalama, küçük ve büyük harf kullanin.
  • NOT: Spam ve/veya promosyon içeren mesajlar ve  yorum içindeki bağlantılar silinecektir.
  • Küfür, iftira ya da bir yazar veya başka bir kullanıcıya yönelik kişisel saldırılardan kaçının.
  • Yalnız Türkçe yorum yapabilirsiniz.

Spam veya suistimal edenler siteden silinecek ve yazar veya kullanıcı olarak Investing.com tarafından ileride bir kayittan men edilecektir.

PBR Tartışmaları

Petroleo Brasileiro Petrobras SA ADR hakkında düşüncelerinizi yazın
 
Bu grafiği silmek istediğinize emin misiniz?
 
Gönder
Bu sayfada da paylaş:
 
Ekteki grafiği yeni bir grafikle değiştirmek istiyor musunuz?
1000
Yorum yapma yetkiniz olumsuz puanlama sebebiyle kısıtlanmıştır. Durumunuz moderatörlerimiz tarafından incelenecektir.
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz, yöneticilerimiz tarafından kontrol edildikten sonra onaylanacaktır. Bu sebeple yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.
Defineciler Tv
Defineciler Tv 12.03.2022 8:00
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
Çöp
Ridvan Dursun
Ridvan Dursun 10.03.2022 13:30
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
Bu prb mazot benzinin çıkmasına mı bağlı arkadaşlar???
Himmet Demir
Himmet Demir 09.03.2022 20:06
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
60 bin liralık aldim hadi hayırlısı
ALPER TANRIVERDİ
ALPER TANRIVERDİ 12.11.2021 20:53
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
1636739613_20549.jpg
Petrol fiyatları 70 doların üstünde kaldığı sürece ve brezilyada siyasi karışıklık olmadığı sürece karlılığı artarak devam edecektir.
Yasin Akbulut
Yasin Akbulut 12.11.2021 20:53
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
Peki hocam takipteyiz ,
ALPER TANRIVERDİ
ALPER TANRIVERDİ 12.11.2021 20:50
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
En Büyük Petrol Şirketlerinden
ALPER TANRIVERDİ
ALPER TANRIVERDİ 12.11.2021 20:36
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
Çok karlı ve nakit akışı olan bir şirket, temettü verimi de çok iyi
Ümit Terzi
Ümit Terzi 02.11.2020 20:09
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
6.67 suan 17 kuruşta temettü vermiş temmuzda haydi bakalım 200 dolarlar gelsin
Ümit Terzi
Ümit Terzi 02.11.2020 20:09
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
Y. T. D
Zafer Yamak
Zafer Yamak 23.10.2020 15:08
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
Hoppakey
 
Bu grafiği silmek istediğinize emin misiniz?
 
Gönder
 
Ekteki grafiği yeni bir grafikle değiştirmek istiyor musunuz?
1000
Yorum yapma yetkiniz olumsuz puanlama sebebiyle kısıtlanmıştır. Durumunuz moderatörlerimiz tarafından incelenecektir.
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Yoruma Grafik Ekle
Engellemeyi Onayla

%USER_NAME% isimli kullanıcıyı engellemek istediğinize emin misiniz?

Bunu onayladıktan sonra %USER_NAME% isimli kullanıcı ile birbirinizin yorumlarını görmeyeceksiniz.

%USER_NAME% başarıyla Engelli Listesine eklendi

Bu kişinin engelini yeni kaldırdınız. Yeniden engellemek için 48 saat beklemeniz gerekmektedir.

Yorumu şikayet et

Yorum silinmeli, çünkü:

Yorum Şikayet Edildi

Teşekkürler!

Şikayetiniz yönetim ekibimize iletildi
Google ile Kayıt Ol
veya
E-posta ile Kayıt Ol