Son Dakika
0
Reklamsız Sürüm. Investing.com deneyiminizi geliştirin. 40% kadar indirimden yararlanın Daha Fazla Ayrıntı
Kapat

Impala Platinum Holdings Ltd (IMPJ)

Alarm Oluştur
Yeni
Alarm Oluştur
Websitesi
  • Alarm bildirimi olarak
  • Bu özellikten faydalanabilmeniz için hesabınızda oturum açmış olmanız gerekmektedir
Mobil Uygulama
  • Bu özellikten faydalanabilmeniz için hesabınızda oturum açmış olmanız gerekmektedir
  • Aynı kullanıcı profili ile oturum açtığınızdan emin olun

Durum

Sıklık

Tek Seferlik
%

Sıklık

Sıklık

Bildirim Tipi

Durum

Portföy'e Ekle/Kaldır Portföye Ekle
Takip listesine ekle
Pozisyon Ekle

Pozisyon başarıyla eklendi:

Lütfen varlık portföyünüze isim verin
 
25.979 +481    +1,89%
10:46:00 - Geciken Veriler. Döviz ZAR ( Feragat )
  • Hacim: 323.819
  • Alış/Satış: 25.968 / 25.999
  • Gün Aralığı: 25.600 - 26.620
Tür:  Hisse senedi
Piyasa:  Güney Afrika
ISIN:  ZAE000083648 
S/N:  IMP
Impala Platinum Holdings 25.979 +481 +1,89%
Sıralama Kullanıcı AdıTümKapanan TahminlerKazanan TahminlerKazanma%Fark %
1Meghan Pather44375+66.09%
2Namile Kekana111100+50.83%
3Pieter van Zyl111100+49.84%
4Edrees Hathurani222100+49.68%
5Richard Thomason111100+41.74%
6Ian Coulson111100+40.16%
7Robert Toumbos111100+33.36%
8Joshua Thompson111100+30.36%
9Steve Zoghby222100+20.75%
10Trevor Govinden111100+18.38%
11Jannie Carstens22150+15.32%
12Patrick Wait222100+15.25%
13Ricardo Gomes111100+14.99%
14Lohan Heunis111100+13.66%
15Sp du Plessis222100+12.42%
16Meghan Pather111100+12.37%
17Isaias Noronha1000+12.09%
18Simphiwe Miya111100+11.79%
19Ofentse Ntsane111100+11.75%
20Nicolus Mositi111100+11.09%
21Hoosen Essa111100+10.66%
22Mariam Osman32150+10.6%
23Sakhile Majola1000+9.51%
24Aven Rajah111100+7.84%
25khavharendwe masethe111100+7.22%
26Frans Du Plessis111100+7.18%
27Janusha Dayanand222100+7.03%
28Wayne Song111100+6.13%
29Citykings Kidmill111100+5.6%
30Angelique Shelton111100+4.68%
31Hope Hope111100+4.25%
32adil ansari111100+3.95%
33Wandile Zwane111100+2.99%
34Lucas Masango111100+2.81%
35Henry Hodgman111100+2.49%
36Julian Milner111100+2.32%
37Tsebo Nchabeleng111100+2.18%
38Sihle Mbatha111100+2.18%
39Brit Robinson111100+1.72%
40Eduard Visagie111100+1.51%
41phil dwy111100+0.92%
42Eric Si111100+0.9%
43NGWAKETSI TIMOTHY MPAKETSANE111100+0.34%
44Vanessa Foster111100+0.13%
45Jason Smith11000%
46Louis Kriel1100-0.13%
47Thapelo Thoka1100-0.38%
48Siyaxolisa Sindelo2200-1.67%
49EH HE1100-1.84%
50Nsovo Mboweni1000-2.3%
Yorum Kuralları

Biz, yorumları kullanarak diğer kullanicilarla bağlantıya geçmeniz, perspektifinizi paylaşmanız ve  yazarlara ve diğer kullanıcılara sorular sormanızı amaçlıyoruz. Ancak, söylem düzeyini yüksek tutmak amacıyla oluşturduğumuz aşagıdaki kriterleri lütfen aklınızda tutunuz:

  • Söyleşiyi zenginleştirin
  • Odaklanın ve takipte olun. Sadece tartışılan konuyla ilgili bilgileri gönderin.
  • Saygılı olun. Negatif görüşler bile pozitif ve diplomatik çerçevede anlatılabilir.
  • Standart yazı stili kullanın. Noktalama, küçük ve büyük harf kullanin.
  • NOT: Spam ve/veya promosyon içeren mesajlar ve  yorum içindeki bağlantılar silinecektir.
  • Küfür, iftira ya da bir yazar veya başka bir kullanıcıya yönelik kişisel saldırılardan kaçının.
  • Yalnız Türkçe yorum yapabilirsiniz.

Spam veya suistimal edenler siteden silinecek ve yazar veya kullanıcı olarak Investing.com tarafından ileride bir kayittan men edilecektir.

IMPJ Tartışmaları

Impala Platinum Holdings Ltd hakkında düşüncelerinizi yazın
 
Bu grafiği silmek istediğinize emin misiniz?
 
Gönder
Bu sayfada da paylaş:
 
Ekteki grafiği yeni bir grafikle değiştirmek istiyor musunuz?
1000
Yorum yapma yetkiniz olumsuz puanlama sebebiyle kısıtlanmıştır. Durumunuz moderatörlerimiz tarafından incelenecektir.
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz, yöneticilerimiz tarafından kontrol edildikten sonra onaylanacaktır. Bu sebeple yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.
Platinci plt
Platinci plt 25.02.2020 14:49
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
👍
Mezarcı Dayı
Mezarcı Dayı 06.08.2018 11:34
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
1.96
 
Bu grafiği silmek istediğinize emin misiniz?
 
Gönder
 
Ekteki grafiği yeni bir grafikle değiştirmek istiyor musunuz?
1000
Yorum yapma yetkiniz olumsuz puanlama sebebiyle kısıtlanmıştır. Durumunuz moderatörlerimiz tarafından incelenecektir.
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Yoruma Grafik Ekle
Engellemeyi Onayla

%USER_NAME% isimli kullanıcıyı engellemek istediğinize emin misiniz?

Bunu onayladıktan sonra %USER_NAME% isimli kullanıcı ile birbirinizin yorumlarını görmeyeceksiniz.

%USER_NAME% başarıyla Engelli Listesine eklendi

Bu kişinin engelini yeni kaldırdınız. Yeniden engellemek için 48 saat beklemeniz gerekmektedir.

Yorumu şikayet et

Yorum silinmeli, çünkü:

Yorum Şikayet Edildi

Teşekkürler!

Şikayetiniz yönetim ekibimize iletildi
Feragat: Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, kripto paralar ve döviz fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden Fusion Media buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Fusion Media, bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo veya alım/satım sinyali sonucu oluşan zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü bu platform en riskli yatırım biçimlerinden birisidir.
İşbu sözleşmenin aslı İngilizcedir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır
Google ile Kayıt Ol
veya
E-posta ile Kayıt Ol