Son Dakika
0
Reklamsız Sürüm. Investing.com deneyiminizi geliştirin. 40% kadar indirimden yararlanın Daha Fazla Ayrıntı
Kapat

Bank Rakyat Indonesia Persero (BBRI)

Alarm Oluştur
Yeni
Alarm Oluştur
Websitesi
  • Alarm bildirimi olarak
  • Bu özellikten faydalanabilmeniz için hesabınızda oturum açmış olmanız gerekmektedir
Mobil Uygulama
  • Bu özellikten faydalanabilmeniz için hesabınızda oturum açmış olmanız gerekmektedir
  • Aynı kullanıcı profili ile oturum açtığınızdan emin olun

Durum

Sıklık

Tek Seferlik
%

Sıklık

Sıklık

Bildirim Tipi

Durum

Portföy'e Ekle/Kaldır Portföye Ekle
Takip listesine ekle
Pozisyon Ekle

Pozisyon başarıyla eklendi:

Lütfen varlık portföyünüze isim verin
 
4.340 -60    -1,36%
07:16:07 - Geciken Veriler. Döviz IDR ( Feragat )
  • Hacim: 50.144.700
  • Alış/Satış: 4.340 / 4.350
  • Gün Aralığı: 4.330 - 4.370
Tür:  Hisse senedi
Piyasa:  Endonezya
ISIN:  ID1000118201 
Bank Rakyat Persero 4.340 -60 -1,36%
Sıralama Kullanıcı AdıTümKapanan TahminlerKazanan TahminlerKazanma%Fark %
1hery susanto222100+409.01%
2Hakiki Chitra222100+405.07%
3Dicky Surya22150+397.46%
4Jason Phandi22150+396.12%
5Hendyka Indra111100+395.78%
6Andi Yumna Ghaniya Audry111100+394.11%
7Elian Wijaya111100+394.11%
8Maxana Pirarahan111100+392.45%
9Immanuel Simatupang111100+392.45%
10Wijaya Jati111100+390.8%
11Steve Heryanto111100+389.17%
12i gusti ngurah surya tria utama111100+387.54%
13perangin angin bastanta222100+379.33%
14sugianto surya111100+367.36%
15Endro Sulistianto333100+18.24%
16Agung Kristianto111100+17.73%
17Anjar Rusdiawan111100+17.73%
18Agus Hermawan33266.67+17.36%
19Frans Mangngi111100+16.56%
20Reza Salampessy111100+15.41%
21Joe Romeo111100+15.22%
22Jason Rich222100+15.12%
23Andry Suprapto111100+15%
24ARFA OZA222100+14.97%
25Augusto Putra111100+14.64%
26Yacobus Fitri211100+14.53%
27Andrew Locky222100+14.49%
28Cichla Ands111100+14.45%
29rizki rivaldi111100+14.45%
30eespar yono111100+14.24%
31Agung Maulana111100+14.06%
32Lake Petis111100+14.05%
33Donny Iz111100+13.82%
34Radhy Ampera111100+13.57%
35Yustika Febrianti Rahmadani111100+12.95%
36Billy Adrian111100+12.5%
37David Fernando111100+12.46%
38Gedy Mahardika111100+12.46%
39Gilrandy Respati111100+12.4%
40syamsul ST MT22150+12.37%
41Riko Mandala111100+12.37%
42Manumpak L Sidabutar111100+12.2%
43AGUNG Wirantara111100+12.2%
44Zack Zero111100+12.08%
45Dedy Risanto111100+11.95%
46Arcturus Arcturus111100+11.79%
47Mannan Mannan111100+11.61%
48anash ashar111100+11.51%
49MONICA DJIUARDI111100+11.5%
50janitra ivan33266.67+11.49%
Yorum Kuralları

Biz, yorumları kullanarak diğer kullanicilarla bağlantıya geçmeniz, perspektifinizi paylaşmanız ve  yazarlara ve diğer kullanıcılara sorular sormanızı amaçlıyoruz. Ancak, söylem düzeyini yüksek tutmak amacıyla oluşturduğumuz aşagıdaki kriterleri lütfen aklınızda tutunuz:

  • Söyleşiyi zenginleştirin
  • Odaklanın ve takipte olun. Sadece tartışılan konuyla ilgili bilgileri gönderin.
  • Saygılı olun. Negatif görüşler bile pozitif ve diplomatik çerçevede anlatılabilir.
  • Standart yazı stili kullanın. Noktalama, küçük ve büyük harf kullanin.
  • NOT: Spam ve/veya promosyon içeren mesajlar ve  yorum içindeki bağlantılar silinecektir.
  • Küfür, iftira ya da bir yazar veya başka bir kullanıcıya yönelik kişisel saldırılardan kaçının.
  • Yalnız Türkçe yorum yapabilirsiniz.

Spam veya suistimal edenler siteden silinecek ve yazar veya kullanıcı olarak Investing.com tarafından ileride bir kayittan men edilecektir.

BBRI Tartışmaları

Bank Rakyat Indonesia Persero hakkında düşüncelerinizi yazın
 
Bu grafiği silmek istediğinize emin misiniz?
 
Gönder
Bu sayfada da paylaş:
 
Ekteki grafiği yeni bir grafikle değiştirmek istiyor musunuz?
1000
Yorum yapma yetkiniz olumsuz puanlama sebebiyle kısıtlanmıştır. Durumunuz moderatörlerimiz tarafından incelenecektir.
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz, yöneticilerimiz tarafından kontrol edildikten sonra onaylanacaktır. Bu sebeple yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.
 
Bu grafiği silmek istediğinize emin misiniz?
 
Gönder
 
Ekteki grafiği yeni bir grafikle değiştirmek istiyor musunuz?
1000
Yorum yapma yetkiniz olumsuz puanlama sebebiyle kısıtlanmıştır. Durumunuz moderatörlerimiz tarafından incelenecektir.
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Yoruma Grafik Ekle
Engellemeyi Onayla

%USER_NAME% isimli kullanıcıyı engellemek istediğinize emin misiniz?

Bunu onayladıktan sonra %USER_NAME% isimli kullanıcı ile birbirinizin yorumlarını görmeyeceksiniz.

%USER_NAME% başarıyla Engelli Listesine eklendi

Bu kişinin engelini yeni kaldırdınız. Yeniden engellemek için 48 saat beklemeniz gerekmektedir.

Yorumu şikayet et

Yorum silinmeli, çünkü:

Yorum Şikayet Edildi

Teşekkürler!

Şikayetiniz yönetim ekibimize iletildi
Feragat: Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, kripto paralar ve döviz fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden Fusion Media buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Fusion Media, bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo veya alım/satım sinyali sonucu oluşan zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü bu platform en riskli yatırım biçimlerinden birisidir.
İşbu sözleşmenin aslı İngilizcedir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır
Google ile Kayıt Ol
veya
E-posta ile Kayıt Ol