Son Dakika
Kapat
0
Reklamsız Sürüm. Investing.com deneyiminizi geliştirin. 40% kadar indirimden yararlanın Şimdi Yükseltin

FTSE MIB (FTMIB)

Alarm Oluştur
Yeni
Alarm Oluştur
Websitesi
  • Alarm bildirimi olarak
  • Bu özellikten faydalanabilmeniz için hesabınızda oturum açmış olmanız gerekmektedir
Mobil Uygulama
  • Bu özellikten faydalanabilmeniz için hesabınızda oturum açmış olmanız gerekmektedir
  • Aynı kullanıcı profili ile oturum açtığınızdan emin olun

Durum

Sıklık

Tek Seferlik
%

Sıklık

Sıklık

Bildirim Tipi

Durum

Portföy'e Ekle/Kaldır Portföye Ekle
Takip listesine ekle
Pozisyon Ekle

Pozisyon başarıyla eklendi:

Lütfen varlık portföyünüze isim verin
 
24.204,46 -97,19    -0,40%
16:36:00 - Geciken Veriler. Döviz EUR ( Feragat )
  • Hacim: 202.396.774
  • Açılış: 24.338,32
  • Gün Aralığı: 24.176,08 - 24.387,63
Tür:  Endeks
Piyasa:  İtalya
FTSE MIB 24.204,46 -97,19 -0,40%
Sıralama Kullanıcı AdıTümKapanan TahminlerKazanan TahminlerKazanma%Fark %
1davide garulli87876878.16+91.21%
2Won Ton1151156657.39+65.57%
3jachy josh41412765.85+57.91%
4valerio baesso59593661.02+52.84%
5flavio firmino salomone19019016988.95+51.77%
6Anita Vacca33733625876.79+44.37%
7Teseo Italiano59594474.58+41.55%
8Ben Rickert39393487.18+35.84%
9Fabio Classenza79797797.47+34.59%
10francesco cordeschi43432967.44+33.14%
11hkjhk uiouo1111981.82+31.56%
12MAURIZIO PITTINO1212975+30.86%
13Marco Conocchiari55480+30.25%
14Breeze Win15151173.33+29.97%
15luca notari15141285.71+29.73%
16Marco Franco99555.56+28.86%
17Francesco Franchitto21201470+26.35%
18giuseppe vuono1111763.64+26.24%
19Domenico Di Marzo877100+25.78%
20luca colombo1313969.23+25.76%
21Stella Icz28282692.86+25.52%
22Andrea Dodaro1111763.64+25.46%
23Alessio Fontani66583.33+25.33%
24Antonio Goffredo21211361.9+24.75%
25Jean Louis1413861.54+24.32%
26Jose Luis Hernandez16161487.5+23.05%
27Andrea Pesucci777100+22.87%
28fabrizio vrk13131076.92+22.68%
29alberto venturelli55480+22.15%
30Fa Pi99888.89+22.06%
31Marco Marco333100+21.81%
32francesco germinario55360+21.58%
33Maurizio Moroni111100+21.54%
34Maurizio Biagini1414964.29+21.37%
35Fabrizio Vallosio544100+20.82%
36Roberto Ferranti555100+20.76%
37Lorenzo Dig44375+20.7%
38Gibezzi Angelo66583.33+20.69%
39Alessandro Pangrazi44375+20.34%
40Cesar Scaioli333100+20.12%
41paolo moras88675+19.95%
42Frank Ivo33266.67+19.88%
43Danilo Bonetalli333100+19.86%
44Diego gasparetto555100+19.8%
45Gianpiero Ardissono433100+19.77%
46Signal Trader33266.67+19.49%
47Antonio Di Mambro111100+19.49%
48Cricri Rio77685.71+19.38%
49Nico Sv22150+19.28%
50Robby Dino Pala77457.14+19.26%

Görüşlerim

FTSE MIB ile ilgili görüşünüz nedir?
veya
Topluluğun fikirlerini görmek için oy verin!
Yorum Kuralları

Biz, yorumları kullanarak diğer kullanicilarla bağlantıya geçmeniz, perspektifinizi paylaşmanız ve  yazarlara ve diğer kullanıcılara sorular sormanızı amaçlıyoruz. Ancak, söylem düzeyini yüksek tutmak amacıyla oluşturduğumuz aşagıdaki kriterleri lütfen aklınızda tutunuz:

  • Söyleşiyi zenginleştirin
  • Odaklanın ve takipte olun. Sadece tartışılan konuyla ilgili bilgileri gönderin.
  • Saygılı olun. Negatif görüşler bile pozitif ve diplomatik çerçevede anlatılabilir.
  • Standart yazı stili kullanın. Noktalama, küçük ve büyük harf kullanin.
  • NOT: Spam ve/veya promosyon içeren mesajlar ve  yorum içindeki bağlantılar silinecektir.
  • Küfür, iftira ya da bir yazar veya başka bir kullanıcıya yönelik kişisel saldırılardan kaçının.
  • Yalnız Türkçe yorum yapabilirsiniz.

Spam veya suistimal edenler siteden silinecek ve yazar veya kullanıcı olarak Investing.com tarafından ileride bir kayittan men edilecektir.

FTSE MIB Tartışmaları

FTSE MIB hakkında düşüncelerinizi yazın
 
Bu grafiği silmek istediğinize emin misiniz?
 
Gönder
Bu sayfada da paylaş:
 
Ekteki grafiği yeni bir grafikle değiştirmek istiyor musunuz?
1000
Yorum yapma yetkiniz olumsuz puanlama sebebiyle kısıtlanmıştır. Durumunuz moderatörlerimiz tarafından incelenecektir.
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz, yöneticilerimiz tarafından kontrol edildikten sonra onaylanacaktır. Bu sebeple yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.
mercan kalav
mercan kalav 13.05.2022 11:51
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
biraz daha alınır mi
asude balay
asude balay 11.05.2022 11:27
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
ters köşe yaptı
yaren pakay
yaren pakay 10.05.2022 13:11
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
şuan almak mantıklı degil
asu vahey
asu vahey 03.05.2022 11:42
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
bakalım ne olacak
hatun kocaman
hatun kocaman 29.04.2022 0:10
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
karmaşık bi hal almış
papatya umay
papatya umay 22.04.2022 11:10
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
düşerse güzel
makbule evcen
makbule evcen 19.04.2022 16:09
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
altcoinlerin belalısı
banu kata
banu kata 18.04.2022 11:05
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
suan bu oranla alınır mi
alya umut
alya umut 17.04.2022 11:56
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
güzel gidiyor
evrim akaz
evrim akaz 14.04.2022 22:05
Kaydedildi. Kayıtlı Öğeler Kısmını İncele
Bu yorum zaten Kayıtlı Öğeler arasında bulunuyor.
nasıl yani
 
Bu grafiği silmek istediğinize emin misiniz?
 
Gönder
 
Ekteki grafiği yeni bir grafikle değiştirmek istiyor musunuz?
1000
Yorum yapma yetkiniz olumsuz puanlama sebebiyle kısıtlanmıştır. Durumunuz moderatörlerimiz tarafından incelenecektir.
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Yoruma Grafik Ekle
Engellemeyi Onayla

%USER_NAME% isimli kullanıcıyı engellemek istediğinize emin misiniz?

Bunu onayladıktan sonra %USER_NAME% isimli kullanıcı ile birbirinizin yorumlarını görmeyeceksiniz.

%USER_NAME% başarıyla Engelli Listesine eklendi

Bu kişinin engelini yeni kaldırdınız. Yeniden engellemek için 48 saat beklemeniz gerekmektedir.

Yorumu şikayet et

Yorum silinmeli, çünkü:

Yorum Şikayet Edildi

Teşekkürler!

Şikayetiniz yönetim ekibimize iletildi
Uygulamalarımız
İNDİRApp store
Investing.com
© 2007-2022 Fusion Media Limited. Tüm Hakları Saklıdır.
Risk Açıklaması: Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.
İşbu sözleşmenin aslı İngilizcedir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır.
  • Ücretsiz kayıt olun ve aşağıdakilere erişim sağlayın:
  • Gerçek Zamanlı Alarmlar
  • Gelişmiş Portföy Özellikleri
  • Kişiselleştirilebilir Grafikler
  • Tamamen Senkronize Çalışan Uygulama
Google ile Kayıt Ol
veya
E-posta ile Kayıt Ol