Dolar’ın TL karşısında gerilemesi için gerekli şartlar halen geçerliliğini sürdürüyor. Dünkü seansta kurda yaşanan yükseliş son günlerde gerçekleşen volatilitenin dışında olup ardından gerilemeler geldi ve kur seansı başladığı seviyelerde tamamladı. Bugüne bakacak olursak çok belirgim bir değişimin olmadığını görüyoruz. Bu nedenle dünkü stratejiyle aynı strateji düşünülebilir ancak Dolar’ın uluslararası piyasalarda nasıl dalgalanacak olduğu ayrıca önemli zira dün hisse senedi piyasaları düşerken emtia fiyatlarında yaşanan yükselişler beraberinde Dolar’ın uluslararası piyasalarda biraz yükselmesi için zemin hazırlıyor. Seans içinde düşüşlerde alım da yapılabilir satış da yapılabilir ancak satış yapmak için belirgin yükselişleri beklemek gerekir. Alım için de aynı şey geçerli çünkü TL tarafında oldukça volatilite fazla olduğundan belirgin düşüşleri bekleyip alım yapmak gerekir.