Değerli İzleyiciler, Son süreçte Dolar Endeksinin 100 - 101 bölgesinde baskı görmesi sebebiyle EURUSD paritesinde kısa vadeli yükselişler izlemekteyiz. Bu yükselişler orta vadeli görünümde Euro'dan Dolar'a geçme stratejisini destekliyor mu, ayı - boğa mücadelesinde nasıl bir süreç izliyoruz sorularının cevapları kritik bir önem arz etmektedir. Bu video analiz çalışmasında EURUSD fiyatına yönelik dikkat edilmesi gereken temel ve teknik detaylara ulaşacaksınız.
İyi Seyirler, Başarılı İşlemler Dileriz…