Yaprak Süt, güneş enerji santrali kurulması amacıyla YP Enerji ile antlaşmaya vardı.
KAP açıklaması şöyle:
Şirketimizde bulunan hayvan barınaklarının bir bölümünün çatılarına 434 kWp gücünde güneş enerji santrali kurulması amacıyla, YP Enerji A.Ş. ile antlaşmaya varılmıştır. Üretilecek elektrik, yıllık elektrik tüketimimizin yaklaşık %35'ini karşılayacaktır.Yatırımın maliyeti 207.000 USD + KDV olup, işin tahmini bitiş süresi üç aydır.
Tamamı:
https://www.kap.org.tr/Bildirim/906685
-iDeal Haber Merkezi-