Vestel (IS:VESTL) Elektronik'in metal malzemelerin yüzey temizleme faaliyeti kapasite artışı projesi ile ilgili ÇED süreci başladı.
Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığının açıklaması şöyle:
MANİSA ili YUNUSEMRE, ilçesi MANİSA OSB III. KISIM KEÇİLİKÖY OSB MAHALLESİ AHMET TÜTÜNCÜOĞLU CADDESİ NO:4, 3307 ADA, 30 PARSEL mevkiindeki VESTEL ELEKTRONİK SAN. VE TİC. A.Ş. MANİSA ŞUBESİ HİGH END FABRİKASI tarafından yapılması planlanan METAL MALZEMELERİN YÜZEY TEMİZLEME FAALİYETİ KAPASİTE ARTIŞI (55,5 m3 banyo hacminden 75,5 m3 banyo hacmine artışı) projesi ile ilgili olarak MANİSA Valiliğimize sunulan P.T.D. Dosyası Çevresel Etki Değerlendirmesi Yönetmeliği'nin 16. maddesi doğrultusunda incelenmiş ve projeye ilişkin ÇED Süreci başlamıştır. İlgililere ve kamuoyuna duyurulur.
-iDeal Haber Merkezi-