Uşak Seramik, üretime başlayan fırının günlük üretim kapasitelerinde %15 artış sağladı.
KAP açıklaması şöyle:
Modernizasyon yatırımları kapsamında 12.10.2022 ve 17.10.2022 tarihli özel durum açıklamaları ile bildirimi yapılarak kapatılan 3 adet seramik pişirme fırınından 1 tanesinin modernizasyonları tamamlanarak bugün itibari ile devreye alınmıştır.
Modernizasyonu tamamlanarak üretime başlayan fırının günlük üretim kapasitelerinde % 15 artış ile m2 başı Doğalgaz tüketiminde % 15 tasarruf sağlanarak maliyet ve verimlilik avantajı sağlanmıştır.
KAP linki:
https://www.kap.org.tr/Bildirim/1136178
-iDeal Haber Merkezi-