Ulusoy Un, Söke Değirmencilik paylarının tamamının satın alımı konusunda anlaşmaya vardı ve sözleşme imzaladı.
KAP açıklaması şöyle:
Şirketimiz ile Söke Değirmencilik Sanayi ve Ticaret A.Ş. hakim ortağı olan Moms Kitchen İnternational S.a.r.l. ve diğer ortaklar arasında Söke Değirmencilik Sanayi ve Ticaret A.Ş. paylarının tamamının satın alımı konusunda 168.900.000 TL 11.01.2022 tarihinde peşin ve 650.000 EUR 11.01.2023 tarihinde ödenmek üzere anlaşmaya varılmış ve satın alım sözleşmesi imzalanmıştır. Söke Değirmencilik
Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin hisselerinin tamamı Ulusoy Un Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından s atın alınmıştır. Böylece daha önce Kap'a duyurulan satın alım süreci tamamlanmıştır.
KAP Linki:
https://www.kap.org.tr/Bildirim/992734
-iDeal Haber Merkezi-