Tukaş, Turgutlu'daki arasası için inşaat, mühendislik ve teknik konularda çalışma yapmak üzere MV Grup Danışmanlık ile sözleşme yapılmasına karar verdi.
KAP açıklaması şöyle:
Şirketimiz Yönetim Kurulu 24.12.2020 tarihli toplantısında,
Turgutlu'da bulunan sanayi imarlı arsamız, imar planı değişikliği neticesinde konut, ticari ve özel okul alanına dönüştürülmüştür. Arsanın satılmasına veya söz konusu arsa üzerinde fiziksel ve finansal açıdan en uygun projenin geliştirilmesine yönelik olarak inşaat, mühendislik ve teknik konularda çalışma yapmak üzere MV Grup Danışmanlık Mühendislik İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. ile sözleşme yapılmasına karar vermiştir.
Tamamı:
https://www.kap.org.tr/Bildirim/894801
-iDeal Haber Merkezi-