Tuğçelik'in Gebze'deki fabrikası faaliyet göstermeye başladı.
KAP açıklaması şöyle:
Şirketimizin, Kocaeli ili Gebze ilçesi,Tavşanlı Mh.Kömürcüoğlu Cd. N2 mevkinde , 7286 m2 alan içerisinde bulunan fabrikasına çağımızın gerektirdiği teknolojik altyapısı ve nitelikli kadrosu ile üretim faaliyetlerini sürdürmesi adına yatırım yapılmasına devam edilmekte olup 24.05.2022 tarihinde %30 çalışma kapasitesiyle deneme üretimleri ve ön seri imalat için faaliyet göstermeye başlamıştır.
KAP Linki:
https://www.kap.org.tr/Bildirim/1032072
-iDeal Haber Merkezi-