Tuğçelik Alüminyum, Gebze'de şube açılmasına karar verdi.
KAP açıklaması şöyle:
Şirket yönetim kurulumuzun 27.01.2022 Tarihli ve 02/2022 sayılı yönetim kurulu kararına istinaden,
Sermayesi merkez şubemizden karşılanmak üzere, Kocaeli ili Gebze ilçesi,Tavşanlı Mh.Kömüroğlu Cd. No 2 adresinde şube açılmasına , unvanının Tuğçelik Alüminyum Ve Metal Mamülleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş Gebze Şubesi olup,Burak Nergiz'in şube müdürü olarak görev yapmasına karar verilmiştir.Bahsi geçen adreste şuan bir üretim faaliyetinde bulunulmamaktadır.Fabrikamızın açılışı gerçekleştiğinde KAP platformu aracılığıyla ayrıca bilgilendirmede bulunulacaktır.
KAP Linki:
https://www.kap.org.tr/Bildirim/996673
-iDeal Haber Merkezi-