İTO ile Uruguay Ticaret Odası arasında mutabakat zaptı imzalandı.
İTO Başkanı Sekip Avdagiç'in açıklaması şöyle:
Uruguay İstanbul Konsolosu Sn. Diego Perez Gomar ile Uruguay Ticaret ve Hizmetler Odası Başkanı Sn. Julio Cesar Lestido'nun katılımlarıyla gerçekleştirdiğimiz online buluşmada, iki Oda arasındaki ticari ilişkilerimizin geliştirilmesi amacıyla mutabakat zaptımızı imzaladık.
-iDeal Haber Merkezi-