Tepe Home, ekim ayına özel indirim fırsatları sunuyor.
Açıklama şöyle:
Yaşam alanlarında şık ve fonksiyonel çözümler sunan Tepe Home, Mimarlar Günü'ne özel kampanyası ile dikkat çekiyor.
Mobilyalarda %10 indirim fırsatı sunan Tepe Home, geleceği tasarlayan mimarları Ekim ayı sonuna kadar kaçırılmayacak bir kampanya ile buluşturuyor. Kullanım alanları ve geniş ürün gamı ile dikkat çeken marka, geniş koleksiyon çeşitliliği ile de kullanıcılarına erişilebilir konfor alanı sağlıyor. Mimarlar, iç mimarlar, endüstriyel tasarımcıların yararlanabileceği kampanyada meslek kimlik kartının ibraz edilmesi gerekiyor. İndirimi, Tepe Home online mağazası www.tepehome.com.tr'de değerlendirmek isteyenler ise meslek kimlik kartının bir örneğini iletisim@tepehome.com.tr adresine göndererek mailine gelen indirim kodunu kullanarak kampanyadan yararlanıyor.
Uluslararası Mimarlar Birliği (UIA) tarafından 2020 yılı için, "Daha iyi bir kentsel geleceğe doğru." olarak belirlenen temaya da vurgu yapan Tepe Home, bu özel günde çözüm ortaklarına özel, anlamlı bir kampanya sunuyor.
Tepe Home mimar, iç mimar ve tasarımcılarla işbirliklerini artırarak sürdürürken, ihracat, perakende, e-ticaret, toplu satış ve anahtar teslim projeler ile geniş bir yelpazede operasyonlarını sürdürüyor.
Tepe Home Hakkında
1969 yılında Bilkent Holding çatısı altında kurulan Tepe Mobilya ile sektöre giriş yapan, ardından 1997 yılında mobilya ve ev dekorasyonu ürünlerinin aynı çatı altında tüketiciye sunulduğu ilk perakende mağazalar zinciri olarak hizmet vermeye başlayan Tepe Home, Ankara Bilkent'te 60.000m2 alan üzerine kurulu tam entegre üretim tesislerinde faaliyetlerini sürdürmektedir. 50 yıllık sektör deneyimini dünya trendleri ile harmanlayan, sektörü yönlendiren, büyüten bir sanayi ve perakende şirketi olan Tepe Home, Türkiye genelinde toplam 16 noktada, 45.000 m2'nin üzerinde satış alanında, 5.000'in üzerindeki ürün çeşitliliği ile hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bu yana kalitesi ve güvenilir imajı ile kendini farklı konumlandıran ve müşterilerine ayrıcalıklı mağazacılık deneyimi yaşatan Tepe Home, perakende mağazacılığın yanı sıra profesyonellere ve mimarlara yönelik çözümler de sunmaktadır. Konut ve ofis mobilyalarının yanı sıra hava alanı, sağlık merkezleri, hastaneler, üniversiteler, konferans salonları, kütüphaneler, yurt binaları, oteller, restoranlar, eğitim ve iş merkezleri gibi büyük projelerin tüm dekorasyon ve tefriş çalışmalarını da başarıyla gerçekleştiren Tepe Home, aynı zamanda yurt içi ve yurt dışı bayilikler de vermektedir.
-iDeal Haber Merkezi-