Smartiks, SecuPi Security Solutionsile "Veri Yönetişimi ve Veri Güvenliği" konulu İş Ortaklığı Sözleşmesi imzaladı.
KAP açıklaması şöyle:
Şirketimiz 25.01.2021 tarihinde, yurtdışı merkezli SecuPi Security Solutions, Ltd. ile "Veri Yönetişimi ve Veri Güvenliği" konulu İş Ortaklığı Sözleşmesi imzalamıştır. Sözleşme hizmet süresi 2 yıl olup, taraflar feshetmedikçe otomatik olarak 1'er yıl süreyle uzayacaktır. İlk yıl için planlanan hizmet tutarı 5.000.000 TL olup, ilgili hizmet Sipariş Formları (PO) üzerinden ilerleyecektir.
Tamamı:
https://www.kap.org.tr/Bildirim/904279
-iDeal Haber Merkezi-