Seyitler Kimya, çatı öztüketim güneş enerjisi santralini devreye aldığını duyurdu.
KAP açıklaması şöyle:
Şirketimiz, Manisa İli Turgutlu İlçesinde bulunan tesislerine, Lisanssız Elektrik Üretim Yönetmeliği'nin 5.1.c maddesi kapsamında Çatı Öztüketim Güneş Enerjisi Santrali Anahtar Teslim projesi için 07.09.2022 tarihinde GİRİŞİM ELEKRİK TAAHHÜT VE TİCARET A.Ş. ile bir sözleşme imzalanmış ve yatırıma başlamıştık.
Söz konusu yatırım tamamlanmış olup TÜRKİYE ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş tarafından yapılan kontroller neticesinde kabul tutanağına bağlanmış olup devreye alınmıştır.
KAP linki:
https://www.kap.org.tr/Bildirim/1155088
-iDeal Haber Merkezi-