Senkron Güvenlik bağlı ortaklığı Senkron Bina, Barme Grup Proje ile imzalanan sözleşmenin taahhütlerini yerine getirdi.
KAP açıklaması şöyle:
20.01.2021 tarihinde kamuoyuna duyurmuş olduğumuz şirketimizin Bağlı Ortaklığı Senkron Bina Teknolojileri A.Ş. ile Barme Grup Proje İnş.Müh.Müş.San. Tic. A.Ş. arasında, Yangın İhbar Sistemleri, Seslendirme ve Anons Sistemlerinin, Kapalı devre TV ve Kayıt Sistemlerinin, Data Dağıtım Sistemleri ile Telefon Sistemlerinin Yeniden Yapım işlerine dair 20.01.2021 tarihinde imzalanan 1.980.150+KDV TL bedelli ticari sözleşmenin taahhütleri yerine getirilmiş ilgili bedeller tahsil edilmiş ve sözleşme yükümlülükleri yerine getirilerek teslim süreci tamamlanmıştır.
KAP Linki:
https://www.kap.org.tr/Bildirim/957235
-iDeal Haber Merkezi-