RTA Laboratuvarları, Malatya 1.Organize Sanayi Bölgesi ek alanında bulunan ve inşası devam eden üretim tesisi ile ilgili son durumunu paylaştı.
KAP açıklaması şöyle:
Malatya 1.Organize Sanayi Bölgesi ek alanında bulunan ve inşası devam eden üretim tesisimiz ile ilgili son durum bilgilendirmesini siz değerli yatırımcılarımıza sunarız.
11.270 m2 inşaat alanı içerisinde toplamda 3.350 m2 kapalı alan inşası tamamlanmıştır.
Üretim yapılması için tasarlanan temiz alanların kurulumlarına başlanmıştır, tüm sistemlerin tamamlanarak aktif hale getirilmesi için çalışmalarımız ivedilikle devam etmektedir.
Malatya fabrikamızda ruhsatlandırma süreçlerinin sonunda kurulması planlanan alanlarda,
- Swab üretimi
- Mikrobiyoloji (petride,tüpte ve şişede besiyerleri) üretimi
- Kart test üretimi
yapılması planlanmaktadır
İlgili bu ürün gamının gerektirdiği kalite standartları sertifikasyonu ve validasyon süreçleri, alanların sistemlerinin tamamlanması ve çalışma izinlerinin alınmasına müteakip başvuruları yapılarak aktifleştirilecektir.
KAP linki:
https://www.kap.org.tr/Bildirim/1078708
-iDeal Haber Merkezi-