Qua Granite'nin 3. yeni fırını önümüzdeki haftalarda faaliyete başlayacak.
KAP açıklaması şöyle:
Bugün itibarıyla (21.09.2022) üçüncü yeni fırınımız ateşlenmiş olup, önümüzdeki haftalar içerisinde tam olarak faaliyetine başlayacaktır. Yeni açılan üçüncü fırınımız ile birlikte toplam fırın sayımız 5'e mevcut yıllık kapasitemiz ise 33,5 milyon m²'ye yükselecektir. Yatırım süreçlerinin tamamlanması ve dördüncü yeni fırınımızın montaj süreçlerinin tamamlanıp devreye alınmasıyla, bilgilendirmeler ayrıca yapılacaktır.
KAP linki:
https://www.kap.org.tr/Bildirim/1064387
-iDeal Haber Merkezi-