Petkim Yönetim Kurulu üyelerinde değişikler yapıldı.
KAP açıklaması şöyle:
Şirketimizde Yönetim Kurulunda gören yapan Sn. David MAMMADOV istifa etmiş olup, onun istifası ile boşalan yönetim kurulu üyeliğine, Türk Ticaret Kanunu'nun 363. ve Şirket Esas Sözleşmesi'nin 11. maddesi hükümlerine göre, yapılacak ilk Genel Kurul Toplantısı'nın onayına sunulmak üzere Sn. Zaur GURBANOV atanmıştır.
Şirketimizde Yönetim Kurulunda gören yapan Sn. Süleyman GASİMOV istifa etmiş olup, onun istifası ile boşalan yönetim kurulu üyeliğine, Türk Ticaret Kanunu'nun 363. ve Şirket Esas Sözleşmesi'nin 11. maddesi hükümlerine göre, yapılacak ilk Genel Kurul Toplantısı'nın onayına sunulmak üzere Sn. Kanan NAJAFOV atanmıştır.
KAP Linki:
https://www.kap.org.tr/Bildirim/963046
-iDeal Haber Merkezi-