OYAK Çimento- İzmit Hazır Beton Tesisi Şubesi tarafından yapılması planlanan Hazır Beton Tesisi Kapasite Artışı projesi ile ilgili ÇED süreci başladı.
Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığının açıklaması şöyle:
KOCAELİ ili IZMIT, ilçesi Körfez Mahallesi, 5201 Ada, 2 Numaralı Parsel mevkiindeki OYAK Çimento Fabrikaları A.Ş - İzmit Hazır Beton Tesisi Şubesi tarafından yapılması planlanan Hazır Beton Tesisi Kapasite Artışı projesi ile ilgili olarak KOCAELİ Valiliğimize sunulan P.T.D. Dosyası Çevresel Etki Değerlendirmesi Yönetmeliği'nin 16. maddesi doğrultusunda incelenmiş ve projeye ilişkin ÇED Süreci başlamıştır. İlgililere ve kamuoyuna duyurulur.
-iDeal Haber Merkezi-