Oyak Çimento tarafından yapılması planlanan hazır beton tesisi kapasite artışı projesi ile ilgili ÇED süreci başladı.
Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığının açıklaması şöyle:
KOCAELİ ili GEBZE, ilçesi G22-B3 PAFTA, 306 ADA, 54 PARSEL mevkiindeki OYAK ÇİMENTO FABRİKALARI A.Ş.- GEBZE HAZIR BETON TESİSİ ŞUBESİ tarafından yapılması planlanan HAZIR BETON TESİSİ KAPASİTE ARTIŞI projesi ile ilgili olarak KOCAELİ Valiliğimize sunulan P.T.D. Dosyası Çevresel Etki Değerlendirmesi Yönetmeliği'nin 16. maddesi doğrultusunda incelenmiş ve projeye ilişkin ÇED Süreci başlamıştır. İlgililere ve kamuoyuna duyurulur.
-iDeal Haber Merkezi-