Otkar tarafından yapılması planlanan kimyasal madde depolama tesisi projesi ile ilgili ÇED süreci başladı.
Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığının açıklaması şöyle:
SAKARYA ili ARIFIYE, ilçesi Arifbey Mahallesi, Atatürk Cad. No: 6, 141 Ada, 2-3-4 Parseller mevkiindeki OTOKAR OTOMOTİV VE SAVUNMA SANAYİ A.Ş. tarafından yapılması planlanan KİMYASAL MADDE DEPOLAMA TESİSİ projesi ile ilgili olarak SAKARYA Valiliğimize sunulan P.T.D. Dosyası Çevresel Etki Değerlendirmesi Yönetmeliği'nin 16. maddesi doğrultusunda incelenmiş ve projeye ilişkin ÇED Süreci başlamıştır. İlgililere ve kamuoyuna duyurulur.
-iDeal Haber Merkezi-