Orma Orman Mahsülleri'nin Ağaç-iş ile arasındaki toplu iş sözleşmesi görüşmeleri uzlaşma ile sonuçlandı.
KAP açıklaması şöyle:
19.03.2021 tarihli özel durum açıklamamıza ilişkin olarak üyesi olduğumuz Türkiye Ağaç ve Kağıt Sanayii İşverenleri Sendikası ile Türkiye Ağaç ve Kağıt Sanayii İşçileri Sendikası (Ağaç-iş) arasında devam eden ve 01.09.2020-31.08.2022 dönemini kapsayan toplu iş sözleşmesi görüşmeleri uzlaşma ile sonuçlanmış olup, taraflar uyuşmazlık maddelerinin tümü üzerinde anlaşmaya vararak, karşılıklı olarak aldıkları grev ve grev uygulama kararı ile lokavt kararlarını kaldırdıklarını belirtmek suretiyle, 30.03.2021 tarihinde Anlaşma Tutanağı'nı imzalamışlardır.
Tamamı:
https://www.kap.org.tr/Bildirim/922086
-iDeal Haber Merkezi-