Mercan Kimya, Gebze depo hammadde üretim tesisi projesinde hafriyat sürecine başladı.
KAP açıklaması şöyle:
Mercan kimya olarak 01.09.2021 tarihinde onaylanmış fon kullanım yeri raporunda belirtilen ve 20.09.2021 tarihindeki KAP bildirimi ile arazi alımı ilan edilen Gebze Depo yatırımımızın izinleri, mimari çizim ve planlama süreçleri tamamlanmış olup , sahada harfiyat işlemleri başlamıştır. Tesis tamamlandığında şirketimize ve hissedarlarımıza değer katacak bir yatırım olarak ülkemizin hizmetine sunulacaktır.
İnşaat sürecine ilişkin olarak gelişmeler hakkında kamuoyu tarafımızca bilgilendirilecektir.
KAP linki:
https://www.kap.org.tr/Bildirim/1139855
-iDeal Haber Merkezi-