Manas Enerji, Hatay Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Derneği ile isim sponsorluğu sözleşmesi imzaladı.
KAP açıklaması şöyle:
Şirketimiz, Hatay Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Derneği ile 2022-2023 Sezonu için isim sponsorluğu sözleşmesi imzalamıştır. Sözleşme kapsamında , AXA Sigorta Efeler Liginde yer alan, "HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR" takımının ismine "MANAS ENERJİ" eklenerek "MANAS ENERJİ HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR" olmuştur.
KAP linki:
https://www.kap.org.tr/Bildirim/1087387
-iDeal Haber Merkezi-