Hateks Hatay Tekstil tarafından yapılması planlanan alkollü içecek üretim tesisi projesi ile ilgili ÇED süreci başladı.
Çevre ve Şehircilik Bakanlığının açıklaması şöyle:
HATAY ili BELEN, ilçesi Hatay İli Belen İlçesi Şenbük Mahallesi 263 No'lu Parsel mevkiindeki HATEKS HATAY TEKSTİL İŞLETMELERİ ANONİM ŞİRKETİ tarafından yapılması planlanan ALKOLLÜ İÇECEK ÜRETİM TESİSİ projesi ile ilgili olarak HATAY Valiliğimize sunulan P.T.D. Dosyası Çevresel Etki Değerlendirmesi Yönetmeliği'nin 16. maddesi doğrultusunda incelenmiş ve projeye ilişkin ÇED Süreci başlamıştır. İlgililere ve kamuoyuna duyurulur.
-iDeal Haber Merkezi-