Handan Boyce, Martı Otel İşletmeleri Genel Müdürü olarak atandı.
KAP açıklaması şöyle:
Martı Otel İşletmeleri A.Ş. Genel Müdürü olarak Handan BOYCE atanmıştır.
1987 yılından bugüne turizm sektöründe çeşitli kurumlarda çalışan, İstanbul'un önde gelen kongre merkezlerinin Genel Müdürlüğünü yapan, Galatasaray (IS:GSRAY) Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği mezunu olan Handan BOYCE Fransızca ve İngilizce bilmektedir.
KAP linki:
https://www.kap.org.tr/Bildirim/1119896
-iDeal Haber Merkezi-