Gübre Fabrikaları (IS:GUBRF)'nın Söğüt Altın Madeni Projesi ile ilgili ÇED Başvuru Dosyası e-ÇED sistemine yüklendi.
KAP açıklaması şöyle:
Gübre Fabrikaları T.A.Ş.'ye ait 82050 nolu işletme ruhsatı içerisinde gerçekleştirilmesi planlanan Söğüt Altın Madeni Projesi ile ilgili olarak, ÇED Başvuru Dosyası 25.02.2021 tarihinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı e-ÇED sistemine yüklenmiştir. Bu doğrultuda söz konusu proje için ÇED süreci başlatılmıştır.
Ruhsat devir işlemleri resmi süreci tamamlanıncaya kadar Gübre Fabrikaları T.A.Ş. üzerinden yürütülecek olan resmi prosedürler, devir işlemlerinin tamamlanması sonrasında Şirketimizin %100 bağlı ortaklığı olan Gübretaş Maden Yatırımları A.Ş. adına devam ettirilecektir.
Tamamı:
https://www.kap.org.tr/Bildirim/912898
-iDeal Haber Merkezi-