GSD Denizcilik'in satın aldığı kuru yük gemisi faaliyetine başladı.
KAP açıklaması şöyle:
Şirketimizin %100 sermaye payıyla Marshall Adaları'nda kurmuş olduğu Nehir Maritime Ltd. tarafından Japonya'da inşa edilen bir adet kuru yük gemisinin alım işlemleri tamamlanmıştır. Gemi 9 Ağustos 2023 tarihinde teslim alınarak, 10 Ağustos 2023 itibarıyla uluslararası sularda kuru yük taşıma faaliyetlerine başlamıştır.
KAP linki:
https://www.kap.org.tr/Bildirim/1184422
-iDeal Haber Merkezi-