Girişim Elektirik, Yedigöl Hidroelektrik ile sözleşme imzaladı.
KAP açıklaması şöyle:
Şirketimiz, BORUSAN EnBW Enerji Ortaklığı'nın iştiraklerinden YEDİGÖL HİDROELEKTRİK ÜRETİM VE TİC. A.Ş. ile ''AKSU SANTRAL BÖLGESİ YAN KURU DERE TAŞKIN ÖNLEME VE ŞALT SAHASI İYİLEŞTİRME İŞLERİ İŞİ'' için sözleşme imzalamıştır. Sözleşme bedeli 11.754.425, -TL'dir. (Onbirmilyonyediyüzellidörtbindörtyüzyirmibeş, Türk Lirası)
KAP linki:
https://www.kap.org.tr/Bildirim/1054963
-iDeal Haber Merkezi-