Gesan Elektrik, Dicle Kök Enerji ile 1 milyon euroyu aşan tutarda sözleşme imzaladı.
KAP açıklaması şöyle:
Şirketimiz ile Dicle Kök Enerji Yatırım A.Ş. arasında, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI Teknolojik Ürün Yatırım Destek Programı kapsamında kullanılmak üzere "Şarj İstasyonları ve Yazılım Sistemleri'ni" içeren ürünlerimizin imalat ve satışına yönelik olarak 1.089.000,00 EUR + KDV tutarında "İmalat-Satış Sözleşmesi" imzalanmıştır.
KAP linki:
https://www.kap.org.tr/Bildirim/1067364
-iDeal Haber Merkezi-