Gediz Ambalaj, ek fabrika binası yapılmasına ilişkin ruhsat aldı.
KAP açıklaması şöyle:
Mevcut yatırım teşvik belgesi içerisinde yer alan bina inşaat yatırım projemiz kapsamında, daha önce tamamlanmış ve yapı kullanım izni alınmış olan 2147 m2 kapalı alana ek fabrika binası yapılmasına ilişkin , Gediz Belediyesi'ne yapmış olduğumuz yapı ruhsatı başvurusu 09.09.2022 tarih ve 2022042 nolu yapı ruhsat belgesi onaylanmış olup 900,62 m2 inşaat ruhsatı alınmıştır.
KAP linki:
https://www.kap.org.tr/Bildirim/1062112 Önemli Not: Bu haberde ilişkili internet sitesine link bulunmaktadır. Kullanıcılarımızın habere erişmek için Manşet'in üst kısmında yer alan linki tıklamaları yeterlidir.
-iDeal Haber Merkezi-