Gediz Ambalaj bağlı ortaklığı Gediz Plastik'in GES başvurusu kabul edildi.
KAP açıklaması şöyle:
Bağlı ortaklığımız Gediz Plastik Petrol Turizm Taş.San ve Tic.A.Ş.'nin Gediz Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü'ne Güneş tipi üretim santrali (GES) için yapmış olduğu başvuru kabul edilmiş olup öz tüketim amaçlı 2260 kw için bağlantı anlaşmasına ilişkin 21.03.2022 tarihli çağrı mektubu bugün itibariyle bağlı ortaklığımıza ulaşmıştır.Yatırıma ilişkin çalışmalar devam etmektedir.
KAP Linki:
https://www.kap.org.tr/Bildirim/1012108
-iDeal Haber Merkezi-