Fade Gıda, Hade Biyoteknoloji'nin üretime başladığı duyurdu.
KAP açıklaması şöyle:
Şirketimiz Fade Gıda Yatırım San.Tic. A.Ş. olarak %100 hissesine sahip olduğumuz HADE BİYOTEKNOLOJİ FİDECİLİK TAR.ÜRÜN.SAN.TİC.A.Ş ile ilgili 02.04.2021 tarihinde
Bitki BİYOTEKNOLOJİ çalışmalarına dayalı yatırım yapma kararı aldığımızı, siz değerli yatırımcılarımız ile paylaşmıştık. Bu inançlı kararımız ve tarım sektöründeki yıllara dayalı tecrübemiz, mevcut fiziki, teknolojik altyapımız, tecrübeli insan kaynaklarımız ile birlikte bu yatırımımızı da en iyi şekilde tamamlamış ve 21.10.2022 Tarihi itibari ile üretime başlayan tesisimizin resmi açılışı da gerçekleştirilmiştir.
KAP linki:
https://www.kap.org.tr/Bildirim/1073342
-iDeal Haber Merkezi-