Etiler Gıda, Yakın İzleme Pazarı'ndan Alt Pazar'a geçiş için Borsa İstanbul'a başvuruda bulundu.
KAP açıklaması şöyle:
Şirketimizin 17.02.2022 tarihli Yönetim Kurulu Kararı gereğince,
ETILR koduyla Borsa İstanbul A.Ş. (BİST) Yakın İzleme Pazarı' nda işlem gören paylarımızın, Borsa İstanbul A.Ş. (BİST) Alt Pazar' a geçişi için 17.02.2022 tarihinde Borsa İstanbul A.Ş. (BİST)' ye Pazar değişikliği başvurumuz yapılmıştır.
Pazar değişikliği başvurumuz, Borsa İstanbul A.Ş. (BİST) Yönetim Kurulu tarafından karara bağlanacak olup, gelişmeler hakkında KAP (Kamuyu Aydınlatma Platformu)' da bilgilendirme yapılacaktır.
KAP Linki:
https://www.kap.org.tr/Bildirim/1002376
-iDeal Haber Merkezi-