ENKA (IS:ENKAI)'nın Yağlı Su Arıtma 2 Tesisi projesi %50 oranında tamamlandı.
Enka İnşaat'ın İnstagram üzeinden yaptığı açıklama şöyle:
2021 yılı Ağustos sonu itibarıyla ENKA'nın 2019 yılında çalışmalarına başladığı Yağlı Su Arıtma 2 Tesisi projesi %50 oranında tamamlanmıştır. EPC kapsamında üstlenilen projenin, tasarım ve mühendislik faaliyetleri ENKA Tasarım & Mühendislik Merkezi sorumluluğundadır ve mühendislik işlerinin tamamlanma oranı %95'tir. Projede, Ağustos 2021 sonuna kadar 640 iş günü ve kayıp zamanlı kazasız 311.000 insan-saat çalışma süresine ulaşılmıştır.
-iDeal Haber Merkezi-