Enka İnşaat'ın Yağlı Su Arıtma 2 Tesisi projemizin, 2020 yılı Aralık ayında %20'si tamandı.
Şirketin twitter üzerinden yaptığı açıklam şöyle:
2019 yılında çalışmalarına başladığımız Yağlı Su Arıtma 2 Tesisi projemizin, 2020 yılı Aralık ayında %20'si tamamlanmıştır. EPC kapsamında üstlendiğimiz projede, tasarım ve mühendislik faaliyetleri ENKA (IS:ENKAI) Tasarım Merkezi sorumluluğundadır. Mühendislik işlerinin tamamlanma oranı 2020 sonu itibarıyla %60'tır. Bu çalışmalar arasında yer alan HAZOP ve %30 3D Tasarım ve Model çalışmaları işverenin de katılımı ile başarıyla tamamlanmıştır. Projede Aralık 2020 sonuna kadar 396 iş günü ve kayıp zamanlı kazasız 125.000 insan-saat çalışma süresine ulaşılmıştır.
-iDeal Haber Merkezi-