Doğu Aras Enerji'de üst düzey atama gerçekleşti.
KAP açıklaması şöyle:
Şirketimiz Bağlı Ortaklığı Aras Elektrik Dağıtım A.Ş. firmamızda boş bulunan Genel Müdür Yardımcılığı pozisyonuna 01.01.2023 tarihi itibariyle halen Regülasyon Direktörü olarak görev yapmakta olan Sayın Onur Hüdayioğlu atanmıştır.
Kamuoyu ve değerli yatırımcılarımızın bilgisine saygılarımızla duyurulur.
KAP linki:
https://www.kap.org.tr/Bildirim/1092756
-iDeal Haber Merkezi-