Coşkunöz Eğitim Vakfı 'Avrupa Eğitim Vakfı Mükemmellik Ağı'na kabul edildi.
Açıklama şöyle:
Mesleki ve teknik eğitim uygulamalarının öncüsü olma vizyonuyla 32 yıldır çalışmalarına aralıksız devam eden Coşkunöz Eğitim Vakfı (CEV), Avrupa Eğitim Vakfı (ETF) Mükemmellik Ağı'na (ENE) katılarak başarılarını uluslararası arenaya taşıdı. Şimdiye kadar 50'den fazla mesleki mükemmellik merkezini kabul eden ağ, üyelerinin iş ortaklıklarını geliştirmesi, bilgi alışverişinde bulunmaları ve inovasyonu artırmak için yeni araçlar geliştirmesi konusunda destekliyor.
Coşkunöz Holding'in, mesleki ve teknik eğitim kurumu olma misyonuyla 1988 yılında kurduğu ve binlerce kişinin hayatını değiştiren Coşkunöz Eğitim Vakfı, uluslararası arenada katıldığı ağlarla başarılarını taçlandırıyor. Yaptığı çalışmalarla Avrupa Eğitim Vakfı Mükemmellik Ağı'na kabul edilen Coşkunöz Eğitim Vakfı, bu sayede mesleki eğitim alanında uluslararası arenada iş birlikleri için bilinirlik sağlayarak, farklı kurumlarla proje geliştirebilecek ve en iyi uygulama paylaşımları ile ülkemiz eğitim camiasına katkılarda bulunacak.
-iDeal Haber Merkezi-