Consus Enerji payları 20 nisan'da işlem görmeye başlayacaktır.
KAP açıklaması şöyle:
Consus Enerji İşletmeciliği ve Hizmetleri A.Ş.'nin (Şirket) 115.500.000 TL nominal değerli paylarının halka arzı tamamlanmış olup, Şirketin sermayesini temsil eden 385.500.000 TL nominal değerli payları Kotasyon Yönergesi'nin 8'inci maddesi çerçevesinde kota alınmıştır. Halka arz edilen Şirket payları 20/04/2022 tarihinden itibaren Yıldız Pazar'da 4,50 TL/pay baz fiyat, "CONSE.E" kodu ve sürekli işlem yöntemiyle işlem görmeye başlayacaktır. İlgili sırada maksimum emir değeri 3.000.000 TL olarak belirlenmiştir.
KAP linki:
https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1021541 Önemli Not: Bu haberde ilişkili internet sitesine link bulunmaktadır. Kullanıcılarımızın habere erişmek için Manşet'in üst kısmında yer alan linki tıklamaları yeterlidir.
-iDeal Haber Merkezi-