Coca-Cola (IS:CCOLA) İçecek tarafından yapılması planlanan gazlı içecek üretim tesisi projesi projesi ile ilgili ÇED süreci başladı.
Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığının açıklaması şöyle:
MUĞLA ili KÖYCEGIZ, ilçesi Zeytinalanı Köyü, Çürükçü Mevkiinde O21-A-10-B-3 Pafta 183 Ada, 201 ve 202 parseller mevkiindeki COCA-COLA İÇECEK A.Ş tarafından yapılması planlanan GAZLI İÇECEK ÜRETİM TESİSİ PROJESİ projesi ile ilgili olarak MUĞLA Valiliğimize sunulan P.T.D. Dosyası Çevresel Etki Değerlendirmesi Yönetmeliği'nin 16. maddesi doğrultusunda incelenmiş ve projeye ilişkin ÇED Süreci başlamıştır. İlgililere ve kamuoyuna duyurulur.
-iDeal Haber Merkezi-