Biotrend bağlı ortaklığı Biyomek'in paylarının tamamına sahip oldu.
KAP açıklaması şöyle:
Biotrend Çevre ve Enerji Yatırımları A.Ş.'nin (Şirket) sermayesinde %85 pay sahibi olduğu bağlı ortaklığı Biyomek Elektrik Enerjisi Üretimi Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin Şirketimize ait olmayan paylarının %5'i (300.000 adet) Ertegün Ünal'dan, %5'i (300.000 adet) Mustafa Abak'tan ve %5'i (300.000 adet) Mustafa Üretmen'den Şirketimiz tarafından devir alınmıştır. Devir sonrasında Şirketimiz Biyomek Elektrik Enerjisi Üretimi Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin %100 pay sahibi olmuştur.
İşbu açıklamanın İngilizce çevirisi ekte yer almakta olup, açıklama metinlerinde herhangi bir farklılık olması durumunda, Türkçe açıklama esas kabul edilecektir.
KAP linki:
kap.org.tr/tr/Bildirim/1038592
-iDeal Haber Merkezi-