Batısöke, döner fırını devreye alma çalışmalarını öteledi.
KAP açıklaması şöyle:
Tarafımızca 26.10.2022 tarihinde, revizyon çalışmaları sebebiyle Döner Fırın-1'in 01.12.2022 tarihine kadar durdurulmuş olduğu açıklanmış idi. Revizyon çalışmaları içerisinde yaşanan öngörülemeyen mekanik arızalar sebebi ile Döner Fırın-1'in duruşu, 1 Ocak 2023 ile 15 Ocak 2023 arasında devreye alma çalışmaları yapılacak şekilde ötelenmiştir. Yeterli miktarda klinker stokumuzun bulunması sebebiyle, çimento üretim ve satışlarımız bu duruştan etkilenmeyecektir.
KAP linki:
https://www.kap.org.tr/Bildirim/1083283
-iDeal Haber Merkezi-